• GoHome Professional
nekretnina na moru do 250 m2 moderan pala cijena - GoHome
  • nekretnina na moru do 250 m2 moderan pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 250 m2 moderan pala cijena

  • Za upit "nekretnina na moru do 250 m2 moderan pala cijena" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.549 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • lođa
    • okućnica
    • bazen
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 319.000 € na 289.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VODICE, 289.000 €, 89,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 319.000 €
22.03.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Vodice, useljiv, moderan stan na drugom katu, novogradnja u mirnom dijelu grada na prodaju. Vodice, na moru, Dalmacija. Stan S3, na drugom katu, sastoji se od 2 spavaće sobe, kuhinje-blagovaone-dnevnog boravka, 1 kupatila, 1 vešeraja/kupatila, hodnika, ulaznog garderobnog prostora....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 135.000 € na 125.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVIGRAD, 125.000 €, 85,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 135.000 €
18.04.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novigrad- novo -ekskluzivna plutajuća kuća na moru sa jacuzzijem prodaja. U prizemlju se nalazi ulazni prostor tj.terasa , moderan dnevni boravak sa blagovaonom i kuhinjom, dvije spavaće sobe i kupatilo. Vanjske stepenice vode do krovne terase koja je opremljena jacuzzijem.Sa terase....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 550.000 € na 499.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, DOBREĆ, 499.000 €, 80,00 m2 cca 6240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.08.2025 - 550.000 €
13.05.2026 - 499.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Lovran - U ponudi imamo novi, moderan, dvosobni stan s velikom terasom s otvorenim pogledom prema moru. Sastoji se od dvije spavaće sobe, svaka sa svojom kupaonicom, toaleta, te otvorenog dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom iz kojeg se izlazi na lijepu, natkrivenu terasu s pogledom.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 250 m2 moderan pala cijena'
699.000 €
699.000 €
250.000 €
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BIOGRAD NA MORU, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.04.2026 - 270.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

BIOGRAD NA MORU - stan u novogradnji Ovaj moderno koncipirani stan površine 76 m² smješten je na prvom katu novogradnje u Biogradu na Moru, na atraktivnoj poziciji iznad magistrale koja pruža brz pristup glavnim prometnicama, a istovremeno čuva mir i privatnost. Samo nekoliko minuta....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 298.000 € na 289.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 289.000 €, 70,06 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 309.000 €
25.03.2026 - 298.000 €
22.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Samo kod Kaiser Immobilien! Crikvenica je šarmantni primorski gradić smješten na Kvarnerskoj rivijeri, poznat po dugim šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i blagoj mediteranskoj klimi. Osim bogate turističke ponude, Crikvenica nudi brojne restorane, šetnice uz more, kulturna....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 258.000 € na 231.390 € - 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ČIOVO, 231.390 €, 58,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.09.2025 - 258.000 €
19.03.2026 - 231.390 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju je komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Okrugu Gornjem, na južnoj strani otoka Čiova, poznatoj po lijepim plažama, kristalno čistom moru i ugodnoj mediteranskoj klimi. Smješten je svega 15 minuta pješke od centra mjesta te svih sadržaja na otoku koji ga čine atraktivnim....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 258.000 € na 231.390 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, TROGIR, 231.390 €, 58,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 258.000 €
15.05.2026 - 231.390 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!