• GoHome Professional
nekretnina na moru do 250 m2 moderan balkon - GoHome
  • nekretnina na moru do 250 m2 moderan balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 250 m2 moderan balkon

  • Za upit "nekretnina na moru do 250 m2 moderan balkon" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 3.831 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 690.000 €, 205,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.indomio.hr

Apartmanska kuća u prvom redu do mora, Sveti Petar na Moru Opis nekretnine Na prodaju je apartmanska kuća na ekskluzivnoj lokaciji, udaljena svega 2 minute hoda od plaže. Kuća je moderno građena i prodaje se potpuno namještena. Nekretnina se sastoji od tri odvojene stambene jedinice....

 
 
 
  Stan, POSEDARJE, 590.000 €, 256,00 m2 cca 2310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mjestu Vinjerac u blizini Zadra prodaje se moderan penthouse u novogradnji na samom moru. Ova ekskluzivna nekretnina smještena je na 1. katu objekta koji se nalazi prvi red do mora. Sastoji se od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom projektiranog po "open space" konceptu,....

 
 
 
  Kuća, SVETI PETAR, 690.000 €, 205,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 250 m2 moderan balkon'
920.000 €
920.000 €
1.050.000 €
  Kuća, SVETI PETAR, 750.000 €, 195,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Sv. Filip i Jakov, Sveti Petar na Moru - u ponudi je samostojeća katnica s tri apartmana, udaljena 50 metara od plaže s otvorenim pogledom na more. Sastoji se od prizemlja i dva kata. Na svakoj etaži se nalazi po jedan apartman koji se sastoji od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, KARLOBAG, 1.050.000 €, 156,00 m2 cca 6730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća u okolici Karlobaga na samom moru. Ova predivna samostojeća kuća smještena je tik uz obalu. Sastoji se od dvije stambene jedinice, svaka smještena na svojoj etaži. Prizemlje kuće očarava svojim prostorom i funkcionalnošću. Unutar njega nalaze se dvije prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 401.500 €, 104,93 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo ekskluzivnu novogradnju modernog dizajna udaljenu samo 300 metara od obale Jadranskog mora u Medulinu! Ova nekretnina oduševljava kombinacijom suvremenog stila i blizine moru, čineći je pravim čudom Mediterana. Medulin, nekad ribarsko mjesto, sada je procvjetalo u moderno....

 
 
 
  Stan, PREMANTURA, 360.000 €, 103,50 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Elegantni stan smješten u mirnom području Premanture. Stan nudi udobnost, praktičnost i luksuz sve u jednom. Premantura je poznata po svojoj prirodnoj ljepoti, kristalno čistom moru i bogatom kulturnom naslijeđu. Ovaj stan je savršeno smješten u neposrednoj blizini plaža, restorana....

 
 
 
  Apartman, OPATIJA, 882.000 €, 103,00 m2 cca 8560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj moderan stan s prekrasnom okućnicom i vanjskim grijanim bazenom nalazi se u Opatiji i nudi očaravajući pogled na more. Udaljen samo 400 metara od mora, savršen je za one koji žele uživati ??u plaži i moru. Stan ima dvije prostrane spavaće sobe i dvije kupaonice te moderan namještaj....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 387.920 €, 96,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Dvije manje, luksuzne stambene zgrade/urbane vile, Sveti Filip i Jakov nedaleko Biograda na moru i Zadra. Zgrade imaju po 6 stambenih jedinica (dvije po etaži). Prva zgrada je u fazi izgradnje, a predviđeni završetak planiran je do kraja 2026. god. (najkasnije do proljeća 2027. god.).....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 329.000 €, 95,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Moderno uređen stan u Biogradu na moru, udaljen samo 300 m od mora. Smješten u mirnom dijelu grada, bez noćne buke, pogodan za obiteljski život, ali isto tako ova nekretnina može biti i lijepa investicija za iznajmljivanje. Ukupna neto površina stana je 95,27 m2. Stan se nalazi u....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 319.000 € na 289.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VODICE, 289.000 €, 89,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 319.000 €
22.03.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Vodice, useljiv, moderan stan na drugom katu, novogradnja u mirnom dijelu grada na prodaju. Vodice, na moru, Dalmacija. Stan S3, na drugom katu, sastoji se od 2 spavaće sobe, kuhinje-blagovaone-dnevnog boravka, 1 kupatila, 1 vešeraja/kupatila, hodnika, ulaznog garderobnog prostora....

 
 
 
  Stan, IČIĆI, 430.000 €, 86,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Ika ? staro ribarsko mjesto i ljetovalište u sastavu Grada Opatije. Šarmantne ulice između starinskih kućica i simpatične brodice na mirnom moru očekuju Vas na Vašoj šetnji kroz bajkovitu Iku. Gradić smješten na padinama Planine Učke karakteriziraju ga mir i opuštanje od svakodnevne....

 
 
 
  Kuća, IČIĆI, 430.000 €, 86,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, RAB, 189.000 €, 85,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasno i moderno uređen dvosoban stan u potkrovlju obiteljske kuće. U cijelosti renoviran i novo namješten 2017.g. Sastoji se od kuhinje sa blagovaonicom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika i balkona, sa kojeg se pruža pogled prema moru. Stanu pripada jedno....

 
 
 
  Kuća, RAB, 189.000 €, 85,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BIOGRAD NA MORU, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.04.2026 - 270.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

BIOGRAD NA MORU - stan u novogradnji Ovaj moderno koncipirani stan površine 76 m² smješten je na prvom katu novogradnje u Biogradu na Moru, na atraktivnoj poziciji iznad magistrale koja pruža brz pristup glavnim prometnicama, a istovremeno čuva mir i privatnost. Samo nekoliko minuta....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BIOGRAD NA MORU, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.04.2026 - 270.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

BIOGRAD NA MORU - trosobni stan u novogradnji Ovaj moderno koncipirani stan površine 76 m² smješten je na prvom katu novogradnje u Biogradu na Moru, s praktičnom pozicijom iznad magistrale, koja omogućava brz pristup glavnim prometnicama, a istovremeno zadržava mir i privatnost. Centar....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 215.000 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Pag, Povljana, moderan stan u novogradnji - idealno mjesto za miran odmor i uživanje u suncu i moru.Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade s ukupno šest apartmana, na odličnoj lokaciji, samo oko 500 metara od mora.Površina apartmana iznosi 52 m², a dodatno ima lođu i balkon....

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 215.000 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, FINIDA, 348.000 €, 72,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ovaj moderan apartman smješten je samo 300 metara od obale Jadranskog mora, u mirnom ribarskom mjestu Lovrečica na zapadnoj obali Istre, poznatom po prirodnoj ljepoti i čistom moru. U blizini se nalaze kamp Park Umag i brojne biciklističke staze uz more, što ovu lokaciju čini idealnom....