• GoHome Professional
nekretnina na moru do 250 m2 bazen namješten - GoHome
  • nekretnina na moru do 250 m2 bazen namješten - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 250 m2 bazen namješten

  • Za upit "nekretnina na moru do 250 m2 bazen namješten" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 4.035 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MEDULIN, 920.000 €, 200,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Medulin Istra jaka investicija nekretnina vila iz snova čista luksuzna obiteljska kuća pogled na more **Luksuzna nekretnina za ulaganje u Medulinu - Investicija na lokaciji iz snova** Medulin, slikoviti obalni gradić u Hrvatskoj poznat po prekrasnim plažama i kristalno čistom moru....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA - stan 1. kat 200 m2 s panoramskim pogledom na more + okoliš 250 m2 Stan je smješten na 1. katu kuće od ukupno 2 stambene jedinice. Stan se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, 3 sobe, 2 kupaone, hodnika i balkona koji se proteže po cijeloj južnoj strani stana prema moru.....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 250 m2 bazen namješten'
790.000 €
790.000 €
550.000 €
  Stan, OKOLI, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, MEDULIN, 790.000 €, 186,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Medulin, Istra Medulin je jedno od najpoželjnijih istarskih naselja, poznato po prekrasnim plažama, čistom moru i bogatoj gastronomskoj ponudi. Smješten je svega nekoliko minuta vožnje od Pule, a svojim stanovnicima i gostima nudi savršen spoj mirnog mediteranskog okruženja i blizine....

 
 
 
  Apartman, MEDULIN, 550.000 €, 149,25 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Nekretnina se nalazi u Medulin, jednoj od najtraženijih lokacija na jugu Istre, poznatoj po prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i ugodnoj mediteranskoj atmosferi. U blizini se nalaze svi ključni sadržaji poput trgovina, restorana, šetnica i sportskih aktivnosti, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Apartman, MEDULIN, 505.000 €, 136,92 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Nekretnina se nalazi u Medulin, jednoj od najatraktivnijih lokacija na jugu Istre, poznatoj po uređenim plažama, čistom moru i bogatoj turističkoj ponudi. Blizina svih važnih sadržaja poput trgovina, restorana, šetnica i sportskih aktivnosti čini ovu lokaciju idealnom kako za ugodan....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 505.000 €, 136,92 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, MEDULIN, 493.000 €, 133,36 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Nekretnina se nalazi u Medulin, jednoj od najpoželjnijih lokacija na jugu Istre, poznatoj po uređenim plažama, čistom moru i opuštenom mediteranskom načinu života. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji poput trgovina, restorana, šetnica i sportskih zona, što ovu....

 
 
 
  Kuća, TINJAN, 365.000 €, 105,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.investa.hr

Tinjan je malo istarsko mjesto poznato po dugoj tradiciji proizvodnje pršuta, toploj lokalnoj atmosferi i zelenom okruženju koje pruža osjećaj mira i privatnosti. Istovremeno, njegova blizina Poreča omogućuje brz pristup moru, restoranima i svim urbanim sadržajima. Upravo ta kombinacija....

 
 
 
  Apartman, OPATIJA, 882.000 €, 103,00 m2 cca 8560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj moderan stan s prekrasnom okućnicom i vanjskim grijanim bazenom nalazi se u Opatiji i nudi očaravajući pogled na more. Udaljen samo 400 metara od mora, savršen je za one koji žele uživati ??u plaži i moru. Stan ima dvije prostrane spavaće sobe i dvije kupaonice te moderan namještaj....

 
 
 
  Apartman, PAG, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.simicdom.com

Na prodaju su moderni apartmani u novogradnji s bazenom i s odličnim pogledom na more. Zgrada ima sveukupno 4 apartmana i nalazi se na sjevernoj strani otoka Paga, na vrlo mirnoj i atraktivnoj lokaciji, s uređenim pješačkim pristupom moru. Dva apartmana nalaze se u prizemlju i dva....

 
 
 
  Stan, PAG, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, MALINSKA, 780.000 €, 88,00 m2 cca 8860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

**Prodaje se prekrasan apartman od 88 m² u Vantačićima na otoku Krku!** Ovaj potpuno namješten apartman pruža sve što vam je potrebno za uživanje u udobnom i luksuznom životu na moru. Smješten u mirnom mjestu Vantačići, samo nekoliko koraka od mora, apartman nudi privatnost i vrhunski....

 
 
 
  Stan, NIN, 383.000 €, 84,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U moru ponude, ova kuća se izdvaja onim najvažnijim , osjećajem doma. Smještena na mirnoj i izuzetno traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini poznate Kraljičine plaže i renomiranog Zaton Holiday Resorta, ova atraktivna dvoetažna nekretnina nudi savršen spoj privatnosti, komfora i....

 
 
 
  Apartman, MEDULIN, 350.000 €, 80,48 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Medulin, Istra Prodaje se potpuno nov, moderno namješten stan u Medulinu, jednom od najpoželjnijih mjesta za život i odmor na Jadranu. Poznat po prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i razvijenoj infrastrukturi, Medulin nudi savršen spoj mirnog mediteranskog ambijenta i svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 350.000 €, 80,48 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 560.000 €, 78,00 m2 cca 7180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na predivnoj crikveničkoj rivijeri, poznatoj po blagoj klimi, čistom moru i uređenim plažama, smještena je moderna vila s četiri ekskluzivne stambene jedinice. Ova nekretnina nudi savršen spoj mira, privatnosti i komfora, udaljena svega desetak minuta hoda od centra grada i velike....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr