• GoHome Professional
nekretnina na moru do 250 m2 bazen 2.kat - GoHome
  • nekretnina na moru do 250 m2 bazen 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 250 m2 bazen 2.kat

  • Za upit "nekretnina na moru do 250 m2 bazen 2.kat" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 4.961 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 420000 eura
    • do 520000 eura (prosječna cijena)
    • do 630000 eura
    • do 5200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Diklo, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Male urbane vile u mediteranskom stilu sve više okupiraju svijet nekretnina. Pružaju privatnost, luksuz, čisti hedonizam s otvorenim pogledom prema moru te na taj način očituju definiciju Mediterana. Ova nesvakidašnja vila jedna je od njih, sa svega četiri stambene jedinice koje su....

 
 
 
  Stan, MARČANA, 550.000 €, 130,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, okolica Pule Smještena u mirnom i povijesno bogatom dijelu Raklja, ova nekretnina pruža jedinstven spoj tradicije, opuštajuće atmosfere i autentičnog istarskog šarma. Rakalj je istarsko selo udaljeno samo 25 km od Pule, poznato po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 640.000 €, 127,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni stanovi u Kalebovoj Luci ? ekskluzivan kompleks uz more, blizu Rogoznice Na prodaju su luksuzni stanovi na jedinstvenoj lokaciji u srcu Dalmacije, u mirnom naselju Kalebova Luka, svega 9 km od prekrasne Rogoznice. Kompleks nudi izravan pristup moru, a pješčana plaža udaljena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 250 m2 bazen 2.kat'
1.320.000 €
588.000 €
Na upit
  Stan, ROGOZNICA, 585.000 €, 125,60 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, FINIDA, Na upit, 115,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Lovrečica: Luksuzni apartman s pogledom na more u vrhunskom resortu Smješten u ekskluzivnoj enklavi Lovrečice u Istri, ovaj luksuzni apartman na drugom katu nudi izravan pristup moru i netaknutim plažama, definirajući obalni život u najboljem izdanju. Zauzimajući prostranih....

 
 
 
  Apartman, NOVI VINODOLSKI, 430.000 €, 108,08 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prvi red do mora! Apartman površine 108,08m2 na drugom katu novogradnje smještene na samom moru. Apartman se sastoji od tri prostrane spavaće sobe, kupaonice, hodnika, kuhinje, dnevnog boravka, wc-a, garderobe, balkona s kojeg se pruža prekrasan pogled na more. Apartmanu pripradaju....

 
 
 
  Stan, NOVI VINODOLSKI, 430.000 €, 108,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 330.000 €, 100,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Medulin, Banjole prodaje se stan u manjoj stambenoj zgradi sa tri stana. Stan ukupne veličine od 100m2 nalazi se na drugom katu i sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom te izlazom na terasu koja ima otvoren pogled prema moru, tri spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 475.000 €, 90,14 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji ekskluzivnih stanova u modernoj novogradnji smještenoj u Okrugu Gornjem na otoku Čiovu, jednoj od najtraženijih lokacija na dalmatinskoj obali. Otok Čiovo poznat je po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i šarmantnim plažama. Otok nudi savršenu ravnotežu....

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 475.000 €, 90,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAMBRATIJA, 480.000 €, 82,00 m2 cca 5850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

Zambratija ? luksuzan stan nadomak mora Zambratija, malo ribarsko mjesto poznato po prekrasnim pješčanim plažama i kristalno čistom moru, idealno je za miran obiteljski život ili vikend bijeg od svakodnevice. Smještena na izvrsnoj lokaciji, Zambratija omogućuje brz dolazak do Slovenija....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 408.000 €, 72,00 m2 cca 5670 €/m2