• GoHome Professional
nekretnina na moru do 250 m2 1.kat okućnica - GoHome
  • nekretnina na moru do 250 m2 1.kat okućnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 250 m2 1.kat okućnica

  • Za upit "nekretnina na moru do 250 m2 1.kat okućnica" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 3.893 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, SENJ, 720.000 €, 230,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Kuća na samom moru u malom ribarskom mjestu Sveti Juraj. Nekretnina u prizemlju ima jedan jednosobni i jedan dvosobni apartman, svaki ima svoju terasu. Na prvom katu su dva apartmana, jedan apartman ima dvije spavaće sobe, kupaonu, kuhinju s blagovaonicom i balkon s prekrasnim pogledom.....

 
 
 
  Apartman, NOVI VINODOLSKI, 749.000 €, 220,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Kvalitetno izgrađena samostojeća kuća sa ekskluzivnim pogledom na more. Ako želite kuću bliže moru a opet da imate svoj mir onda je to nekretnina koja je vrijedna ogleda. Na parceli od 750m2 ima izgrađenog 200m2 prostora a na svakoj etaži 3 terase po 30m2. U prizemlju apartman dvosoban....

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA - stan 1. kat 200 m2 s panoramskim pogledom na more + okoliš 250 m2 Stan je smješten na 1. katu kuće od ukupno 2 stambene jedinice. Stan se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, 3 sobe, 2 kupaone, hodnika i balkona koji se proteže po cijeloj južnoj strani stana prema moru.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 250 m2 1.kat okućnica'
320.000 €
540.000 €
320.000 €
  Stan, OPATIJA, Centar, 1.200.000 €, 200,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, CENTAR - Dvoetažni stan u vili Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji pruža se neprocjenjivi pogled na more....

 
 
 
  Apartman, BAKAR, 400.000 €, 240,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Kuća za prodaju Bakar 240 m, prvi red uz more, veliki vrt Prodaje se prostrana kuća ukupne površine 240 m na izuzetnoj lokaciji u Bakru, na samom moru, s velikim vrtom i otvorenim pogledom. Nekretnina je idealna za obiteljski život, odmor ili turističku namjenu. Kuća se prostire na....

 
 
 
  Apartman, SENJ, 690.000 €, 230,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, OKOLI, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, FAŽANA, 540.000 €, 259,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra je općenito gospodarsko i kulturno središte, potkrijepljena mediteranskom klimom koja je izuzetno ugodna i zdrava za život u zimskim i ljetnim mjesecima. Upravo na jugozapadnom Istarskog poluotoka se nalazi Općina Fažana koje okrenuta prema moru i otočju Brijunskog arhipelaga,....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 849.000 €, 263,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.08.2025.,

www.crozilla.com

BIOGRAD NA MORU, KUĆA SA APARTMANIMA TE VELIKIM DVORIŠTEM, ODLIČNA PRILIKA! Na prodaju obiteljska kuća s apartmanima, velikim dvorištem i uređenim vrtom ? idealna za život i/ili najam. Prostrana i kvalitetno građena kuća na mirnoj lokaciji u Biogradu na Moru, savršena za veću obitelj....

 
 
 
  Apartman, BENKOVAC, 259.000 €, 170,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U Gornjem Karinu na Karinskom moru prodajemo samostojeću kuću sa tri stambene jedinice i velikom okućnicom. Kuća se sastoji od: - Podrum od 27 m2 - Prizemlje sa stanom od 67m2 koji se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog borvka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice i 20m2 natkrivene....

 
 
 
  Apartman, RIJEKA, Kantrida, Na upit, 131,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

RIJEKA, KANTRIDA - Stan prvi red do mora u blizini Hilton resorta i prekrasne Opatije U DUXu izdvajamo vrhunsku priliku - nekretninu na iznimnoj i rijetkoj lokaciji, u prvom redu uz more, s direktnim pristupom moru u blizini Rijeke i Opatije. Nekretninu čine dvije stambene jedinice....

 
 
 
  Apartman, VIS, 700.000 €, 121,00 m2 cca 5790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Za sve one koji žele uživati u miru i tišini, okruženi u ljepoti netaknute prirode, te u kristalno čistom i bistrom moru, a istovremeno biti u neposrednoj blizini svih gradskih sadržaja koje otok Vis pruža, ova kuća koja je na prodaji sa zemljištem je onda idealna za Vas. Troetažna....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 329.000 €, 95,27 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

BIOGRAD NA MORU ? KOMFORAN STAN 95 M2 ? IZVRSNA INVESTICIJA Prodaje se prostran i potpuno namješten stan ukupne neto površine 95,27 m2, smješten na prvom katu manje stambene zgrade u mirnom i obiteljskom dijelu Biograda na Moru (ispod magistrale). Zgrada se sastoji od ukupno 4 stana,....

 
 
 
  Apartman, PAG, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2025.,

www.simicdom.com

Na prodaju su moderni apartmani u novogradnji s bazenom i s odličnim pogledom na more. Zgrada ima sveukupno 4 apartmana i nalazi se na sjevernoj strani otoka Paga, na vrlo mirnoj i atraktivnoj lokaciji, s uređenim pješačkim pristupom moru. Dva apartmana nalaze se u prizemlju i dva....

 
 
 
  Stan, PAG, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 400.000 €, 80,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji prekrasnog, dvosobnog stana na prvom katu dvokatnice, sa vrtom i pogledom na moru. Stan se sastoji od stubišta koje vodi na prvi kat, gdje se nalaze ulazni prostor, kuhinja s blagovaonicom i dnevnim boravkom otvorenog koncepta, dvije prostrane spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 250.000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien agencija stavlja u svoju ponudu stan sa okućnicom i parkirnim mjestima u Medulinu. Medulin je smješten na jugu Istre, poznato je turističko mjesto po svojim lijepim plažama, čistom i bistrom moru i predivnom prirodom, bogatom turističkom sadržaju. Medulinska rivijera....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 370.000 €, 80,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani 2-sobni stan površine 73 m2, smješten na prvom katu zgrade u mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Biogradu na Moru. Stan se ističe svojom iznimno povoljnom pozicijom koja omogućuje lijep pogled, obilje sunčeve svjetlosti te blizinu prirode. Ova nekretnina savršeno....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 250.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BIOGRAD NA MORU, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.04.2026 - 270.000 €
18.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

BIOGRAD NA MORU - stan u novogradnji Ovaj moderno koncipirani stan površine 76 m² smješten je na prvom katu novogradnje u Biogradu na Moru, na atraktivnoj poziciji iznad magistrale koja pruža brz pristup glavnim prometnicama, a istovremeno čuva mir i privatnost. Samo nekoliko minuta....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 250.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, BIOGRAD NA MORU, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 270.000 €
20.04.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

BIOGRAD NA MORU - trosobni stan u novogradnji Ovaj moderno koncipirani stan površine 76 m smješten je na prvom katu novogradnje u Biogradu na Moru, s praktičnom pozicijom iznad magistrale, koja omogućava brz pristup glavnim prometnicama, a istovremeno zadržava mir i privatnost. Centar....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 257.000 €, 52,75 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji ekskluzivnih stanova u modernoj novogradnji smještenoj u Okrugu Gornjem na otoku Čiovu, jednoj od najtraženijih lokacija na dalmatinskoj obali. Otok Čiovo poznat je po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i šarmantnim plažama. Otok nudi savršenu ravnotežu....

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 257.000 €, 52,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 257.000 €, 52,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 236.000 €, 48,46 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 235.000 €, 48,16 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 235.000 €, 48,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 236.000 €, 48,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 236.000 €, 48,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 235.000 €, 48,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 220.000 €, 44,75 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 220.000 €, 44,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 220.000 €, 44,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 28)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me