• GoHome Professional
nekretnina na moru do 250 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru do 250 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 250 m2

  • Za upit "nekretnina na moru do 250 m2" pronađeno 2 369 nekretnina - prosječna cijena 3.865 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VOLOSKO, 469.000 €, 145,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova moderna novogradnja sa samo tri stana savršeno je mjesto za život ili odmor, pružajući idealan spoj udobnosti i kvalitete. Smještena na izvrsnoj lokaciji, omogučava vam lako pristupanje svim potrebnim sadržajima. Uživajte u prekrasnim plažama i moru, koja su udaljena samo 15 minuta....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 469.000 €, 145,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, DONJI HRASTOVAC, 187.000 €, 144,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Vjerujete li u čuda? Da, dobro vidite, u moru jednoličnih zdanja, ističe se ova ljepotica a dolazi sa čak 8 hektara u komadu Ponosno predstavljamo ovo ljupko seosko imanje u blizini Petrinje s bogatom šumom koja ju okružuje a kroz koju ima vlastiti ucrtani prilazni put Nalazi se u....

 
 
 
  Apartman, RAB, 419.000 €, 144,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se etaža kuće u Barbatu, 2 kat, 50 m od mora, sa tri apartmana. Apartmani su površina 55,88 m2, 59,08 m2 i 29,95 m2, dva dvosobna apartmana i jedan jednosobni apartman. Iz svakog apartmana seže prekrasan pogled prema moru. Apartmani kompletno namješteni, klima uređaji u svakoj....

 
 
 
  Kuća, SUNJA, 187.000 €, 144,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, UMAG, 635.000 €, 143,55 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U malom mjestu na moru, između Umaga i Novigrada, prodaje se lijepa i održavana kuća s bazenom. Kuća je dvojna, te se i druga nekretnina prodaje. Izgrađena je 2008. godine i ima urednu dokumentaciju. Ima površinu od 143.55 m, raspoređenih na podrum, prizemlje i prvi kat. Podrum je....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 390.000 €, 141,20 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u centru Rijeke od 141.21m2 smješten u staroj zgradi privlačne arhitekture, jednim dijelom orijentiranim prema moru i gradskom pristaništu s potpuno nesmetanim pogledom. Trenutno je u fazi adaptacije i prenamjene u pet stambenih jedinica - garsonijera od kojih će tri....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 255.000 €, 141,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Manje, mirno naselje u zaleđu Opatijske rivjere, u sastavu općine Matulji, a ni Kastav nije daleko. Zanimljiva lokacija okružena zelenilom dovoljno udaljena od gradske užurbanosti, svega 10-15 kilometara od plaže Opatijske rivjere prema moru, te Park prirode Učka - šumski predio.....

 
 
 
  Kuća, ROVINJ, 499.000 €, 140,69 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, ROVINJ - Moderna prizemnica s bazenom Rovinj, jedan od najpoželjnijih istarskih gradova, poznat po slikovitom starom gradu, kristalnom moru i bogatoj kulturi, nudi idealan spoj mediteranskog ugođaja, prirodnih ljepota i suvremenih sadržaja. Nedaleko upravo tog grada, u mirnom....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 650.000 €, 140,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Poreč okolica - samostojeća kuća sa pogledom more RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja ovu prekrasnu novu kuću u neposrednoj blizini Poreča, na samo 5 km od centra grada, okružena zelenilom i pogleda prema moru. Ova moderna nova kuća se nalazi na svojoj okućnici....

 
 
 
  Stan, BAKAR, 295.000 €, 140,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

BAKAR- stan, etaža 140m2 sa pogledom na more Ovaj prostrani stan osvaja svojom blizinom moru i spektakularnim pogledom na isto. Sa tri prostrane spavaće sobe, pruža dovoljno prostora za cijelu obitelj. Svaka od tri kupaonice osigurava praktičnost. Stan sadrži i balkon s kojega se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 500.000 €, 140,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

MODERNA KUĆA S BAZENOM U MIRNOM OKRUŽENJU - OTOK KRK (OKOLICA ČIŽIĆA) Prodaje se atraktivna novogradnja, dio dvojne kuće, ukupne površine 140 m2, smještena na mirnoj lokaciji s brzim pristupom moru. Kuća se proteže na dvije etaže (Prizemlje + 1. kat) ,osmišljene kao prostrana i funkcionalna....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, Centar, 635.000 €, 140,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA - Stan 2. RED OD MORA!! 140m2 s pogledom na Kvarner Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji pruža se neprocjenjivi....

 
 
 
  Kuća, STARA BAŠKA, 220.000 €, 140,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, STARA BAŠKA - Kamena kuća 1903. sa započetom adaptacijom RIJETKOST! Stoljetna kuća u procesu kompletne adaptacije! "Grad pastira" ili današnja Stara Baška, smještena je na jugozapadnom dijelu otoka Krka. Šarmantna, poznata po bistrom moru i veličanstvenim stijenama koje....

 
 
 
  Kuća, VIR, 400.000 €, 140,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća na samom moru na preljepoj virskoj plaži. Kuća se sastoji od dva stana većiu oko 70 mm2 - kuihinja, blagovaonica, dnevni boravak , 2 spavaće sobe i kupatilo manji od 35 m2 - kuhinja , blagovaonica , dnevni boravak, 1 spavaća soba , kupatilo. Oko kuće se prostire velika....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 400.000 €, 140,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2025.,

www.indomio.hr

Biograd na Moru (4s vp) 140 m2, 1.400 m2 okućnice. Biograd, Centar, Ivane Brlić Mažuranić 140 m2 kuće s voćnjakom, garažom i spremištem na 1400 m2, 2 parcele za renovaciju ili izgradnju zamjenskog objekta. Ki 0,9 kiN 0,7, izgr. 0,35xmin 300m2. Nudimo parcele spojene u cjeloviti kvadratični....

 
 
 
  Kuća, PUNAT, 220.000 €, 140,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, KORNATI, 550.000 €, 140,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se izvrsna duplex kuća u Murteru. Otok Murter smješten je u središnjem dijelu hrvatske obale i s kopnom je povezan mostom, što omogućuje jednostavan i brz pristup tijekom cijele godine. Poznat je po kristalno čistom moru, brojnim uvalama i uređenim plažama, kao i po opuštenom....

 
 
 
  Kuća, VELA LUKA, 390.000 €, 140,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća uz more u uvali Tri Porte otok Korčula Na jugozapadnoj obali otoka Korčule, nedaleko od Vele Luke, smještena je kuća uz samo more, u mirnoj i prirodnoj uvali Tri Porte poznatoj po kristalno čistom moru i manjim šljunčanim plažama koje pružaju potpuni mir i intimu. Nekretnina....