• GoHome Professional
nekretnina na moru do 240 m2 moderan parking - GoHome
  • nekretnina na moru do 240 m2 moderan parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 240 m2 moderan parking

  • Za upit "nekretnina na moru do 240 m2 moderan parking" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.874 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, SVETI PETAR, 298.608 €, 181,93 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u NOVOGRADNJI, u zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj lokaciji u blizini mora u mjestu Sv. Petar na moru. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, ima pogled na more, udaljenost do plaže je svega 150 m. Iz objekta se pruža nevjerojatan....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Male urbane vile u mediteranskom stilu sve više okupiraju svijet nekretnina. Pružaju privatnost, luksuz, čisti hedonizam s otvorenim pogledom prema moru te na taj način očituju definiciju Mediterana. Ova nesvakidašnja vila jedna je od njih, sa svega četiri stambene jedinice koje su....

 
 
 
  Kuća, VIR, 590.000 €, 117,68 m2 cca 5010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.02.2026.,

www.njuskalo.hr

VIR ? NOVOIZGRAĐENA DVOETAŽNA KUĆA NA MORU, 90 m OD PLAŽE ? 117,68m² Prodaje se moderno uređena i potpuno opremljena dvojna kuća na odličnoj lokaciji ? 4. red od mora, svega 90 m od mora i uređenih plaža ( šljunčana i pješčana). Kuća je novoizgrađena, kvalitetne gradnje i potpuno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 240 m2 moderan parking'
359.000 €
359.000 €
380.380 €
  Stan, PULA, Monte Zaro, 249.000 €, 117,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

DVA STANA NA JEDNOJ LOKACIJI - DUPLA PRILIKA ZA ŽIVOT I ZARADU  </br> Pula - grad koji spaja povijest, more i moderan način života. Poznata po Areni, kristalno čistom moru i sve jačoj turističkoj potražnji, postaje jedna od najtraženijih lokacija na Jadranu - kako za život,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 450.000 €, 106,85 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 292.000 €, 106,22 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u NOVOGRADNJI / zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj lokaciji u blizini mora u mjestu Sv. Petar na moru. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, i ima pogled na more, a udaljenost do plaže je svega 150 m!! Sa objekta se pruža nevjerojatan....

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 369.250 €, 105,50 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja luksuznu novogradnju s osam stambenih jedinica smještenu u Sabunikama, atraktivnom naselju u općini Privlaka, poznatom po svojim dugim pješčanim plažama i kristalno čistom moru. Sabunike su idealna destinacija za one koji traže mirno okruženje, ali i....

 
 
 
  Stan, BAŠKA, 447.000 €, 104,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj luksuzni dvoetažni stan nalazi se u Baškoj na otoku Krku, jednoj od najatraktivnijih destinacija na Jadranu. Baška je poznata po kristalno čistom moru i legendarnoj pješčanoj plaži Vela plaža dugoj 2km. Objekt je udaljen svega 300 metara od obale na mirnoj lokaciji što omogućuje....

 
 
 
  Apartman, OPATIJA, 882.000 €, 103,00 m2 cca 8560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj moderan stan s prekrasnom okućnicom i vanjskim grijanim bazenom nalazi se u Opatiji i nudi očaravajući pogled na more. Udaljen samo 400 metara od mora, savršen je za one koji žele uživati ??u plaži i moru. Stan ima dvije prostrane spavaće sobe i dvije kupaonice te moderan namještaj....

 
 
 
  Stan, KORČULA, 350.000 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nudi na prodaju komforni trosobni stan s vrtom i parkingom. LOKACIJA Korčula, biser Jadranskog mora, poznata je po svojoj bogatoj povijesti, očaravajućoj srednjovjekovnoj arhitekturi i kristalno čistom moru. Smještena na istoimenom otoku,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 329.000 €, 95,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Moderno uređen stan u Biogradu na moru, udaljen samo 300 m od mora. Smješten u mirnom dijelu grada, bez noćne buke, pogodan za obiteljski život, ali isto tako ova nekretnina može biti i lijepa investicija za iznajmljivanje. Ukupna neto površina stana je 95,27 m2. Stan se nalazi u....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, Na upit, 93,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.07.2025.,

www.terradalmatica.hr

Na prodaju je prostran i moderno opremljen stan u Biogradu na Moru, novogradnja iz 2025. godine, smješten na prvom katu manje zgrade s ukupno šest stambenih jedinica. Ukupna površina stana iznosi 93 m² i uključuje sve što je potrebno za udoban i funkcionalan život. Sastoji se od kuhinje....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 264.700 €, 84,05 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 289.972 €, 84,05 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2025.,

www.terradalmatica.hr

U Biogradu na Moru, svega 330 m udaljen od mora, prodaje se moderan stan na prvom katu manje stambene zgrade u novogradnji. Ukupna obračunska površina stana s vrtom i dva parkirna mjesta iznosi 123 m² (stambena 80 m², vrt 150 m²). Klima, Podno grijanje, Protuprovalna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Apartman, TRIBUNJ, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan i prostran apartman u mirnom mjestu Tribunj, smještenom samo nekoliko kilometara od poznate turističke destinacije Vodice. Apartman se nalazi na atraktivnoj lokaciji zadnjeg kata, što osigurava odličnu privatnost i pogled prema moru. OSNOVNE INFORMACIJE: - Površina:....

 
 
 
  Stan, IČIĆI, 350.000 €, 70,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, IČIĆI - stan 70m2 s terasom, pogledom na more, okućnicom i zajedničkim bazenom EKSKLUZIVNA PONUDA DUX NEKRETNINA: na prodaju je stan od 70m2 s terasom i velikom okućnicom od čak 200m2, zajedničkim bazenom i ograđenim parkingom. Ovaj prostrani stan orijentiran prema moru pruža....

 
 
 
  Kuća, IČIĆI, 350.000 €, 70,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, Na upit, 73,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2025.,

www.terradalmatica.hr

Prodaje se moderan apartman površine 73 m² s vrtom u Biogradu na Moru. Klima, Podno grijanje, Protuprovalna vrata, Terasa, Kuhinja za jelo, Parking.

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Panoramski stan na 2. katu s kuhinjom po mjeri ? UŠTEDA 3% (Bez poreza!) Kaiser Immobilien s ponosom nudi stan S6, smješten na drugom katu ekskluzivne novogradnje u Rogoznici. Ova nekretnina na povišenoj poziciji nudi ono što je na moru najvrjednije:....

 
 
 
  Apartman, VIR, 165.000 €, 50,16 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

VIR ? TOROVI NOVOGRADNJA 2025. ? trosoban apartman na II. katu s otvorenim pogledom prema moru U mirnom dijelu otoka Vira, predio Torovi, prodaje se moderan apartman smješten na I. katu manje stambene zgraden sa prekrasnim otvorenim pogledom prema moru. Ukupna neto površina stambenog....

 
 
 
  Stan, VIR, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

VIR TOROVI NOVOGRADNJA 2025. trosoban apartmanna II. katu s otvorenim pogledom prema moru U mirnom dijelu otoka Vira, predio Torovi, prodaje se moderan apartman smješten na I. katu manje stambene zgraden sa prekrasnim otvorenim pogledom prema moru. Ukupna neto površina stambenog dijela....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 209.000 €, 40,00 m2 cca 5230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Unikatna kamena kuća s intimnom terasom na poluotoku u Biogradu OPIS NEKRETNINE: Prodaje se rijetka i iznimno kvalitetna nekretnina u staroj jezgri Biograda na Moru. Ova autentična kamena kuća, debljine zidova 70 cm, kompletno je i temeljito renovirana 2016. godine. Spoj je vječne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more