• GoHome Professional
nekretnina na moru do 240 m2 moderan luksuzan - GoHome
  • nekretnina na moru do 240 m2 moderan luksuzan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 240 m2 moderan luksuzan

  • Za upit "nekretnina na moru do 240 m2 moderan luksuzan" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 4.297 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 340000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 510000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MEDULIN, 920.000 €, 200,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Medulin Istra jaka investicija nekretnina vila iz snova čista luksuzna obiteljska kuća pogled na more **Luksuzna nekretnina za ulaganje u Medulinu - Investicija na lokaciji iz snova** Medulin, slikoviti obalni gradić u Hrvatskoj poznat po prekrasnim plažama i kristalno čistom moru....

 
 
 
  Apartman, SVETI PETAR, 298.608 €, 181,93 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u NOVOGRADNJI, u zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj lokaciji u blizini mora u mjestu Sv. Petar na moru. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, ima pogled na more, udaljenost do plaže je svega 150 m. Iz objekta se pruža nevjerojatan....

 
 
 
  Kuća, KARLOBAG, 1.050.000 €, 156,00 m2 cca 6730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća u okolici Karlobaga na samom moru. Ova predivna samostojeća kuća smještena je tik uz obalu. Sastoji se od dvije stambene jedinice, svaka smještena na svojoj etaži. Prizemlje kuće očarava svojim prostorom i funkcionalnošću. Unutar njega nalaze se dvije prostrane spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 240 m2 moderan luksuzan'
800.000 €
800.000 €
493.000 €
  Kuća, LUKOVO ŠUGARJE, 1.050.000 €, 156,00 m2 cca 6730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 505.000 €, 136,92 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Medulin je šarmantno obalno mjesto smješteno na jugu Istre, poznato po prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i bogatom turističkom sadržaju. Medulinska rivijera nudi jedinstvenu prirodnu ljepotu, uključujući slikovitu pješčanu plažu Bijeca i brojne uvale idealne za kupanje. Uz....

 
 
 
  Apartman, MEDULIN, 493.000 €, 133,36 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Nekretnina se nalazi u Medulin, jednoj od najpoželjnijih lokacija na jugu Istre, poznatoj po uređenim plažama, čistom moru i opuštenom mediteranskom načinu života. U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji poput trgovina, restorana, šetnica i sportskih zona, što ovu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Puntamika, 599.000 €, 131,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR ? DIKLO ? Luksuzan Penthouse u Maloj Urbanoj Vili ? Novogradnja Male urbane vile u mediteranskom stilu sve više okupiraju svijet nekretnina. Pružaju privatnost, luksuz, čisti hedonizam s otvorenim pogledom prema moru te na taj način očituju definiciju Mediterana. Ova nesvakidašnja....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Diklo, 650.000 €, 131,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Male urbane vile u mediteranskom stilu sve više okupiraju svijet nekretnina. Pružaju privatnost, luksuz, čisti hedonizam s otvorenim pogledom prema moru te na taj način očituju definiciju Mediterana. Ova nesvakidašnja vila jedna je od njih, sa svega četiri stambene jedinice koje su....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, Puntamika, 599.000 €, 131,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 450.000 €, 125,15 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, TRIBUNJ, 505.680 €, 120,40 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan smješten u Tribunju. Ovo malo, autentično ribarsko naselje, u blizini Vodica i Šibenika, poznato je po čistom moru, opuštenoj mediteranskoj atmosferi, uređenim plažama i miru koji ga čini idealnim za život ili odmor. Stan se nalazi u sklopu luksuznog projekta....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 359.784 €, 109,40 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u NOVOGRADNJI, u zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj lokaciji u blizini mora u mjestu Sv. Petar na moru. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, ima pogled na more, udaljenost do plaže je svega 150 m. Sa objekta se pruža nevjerojatan....

 
 
 
  Kuća, KORNATI, 359.000 €, 109,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

Moderni stan u visokokvalitetnoj urbanoj vili blizu mora, Murter Novoizgrađena prizemna oaza u srcu Murtera nudi vam spoj modernog stila i mediteranskog ugođaja. Smještena u urbanoj vili koja je dovršena krajem 2023. godine, ova nekretnina posebno se ističe zbog svoje blizine moru,....

 
 
 
  Stan, KORNATI, 359.000 €, 109,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, BAŠKA, 447.000 €, 104,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj luksuzni dvoetažni stan nalazi se u Baškoj na otoku Krku, jednoj od najatraktivnijih destinacija na Jadranu. Baška je poznata po kristalno čistom moru i legendarnoj pješčanoj plaži Vela plaža dugoj 2km. Objekt je udaljen svega 300 metara od obale na mirnoj lokaciji što omogućuje....

 
 
 
  Apartman, SVETI PETAR, 289.972 €, 103,40 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 610.000 €, 99,71 m2 cca 6120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

BIOGRAD NA MORU, TURANJ - Luksuzni stan u prizemlju vile s vrtom, kompleks u prvom redu do mora Dalmacija je jedno od najljepših i najpoželjnijih odredišta na Mediteranu, poznata po svojoj prirodnoj ljepoti, očuvanoj kulturnoj baštini i izuzetnom klimatskom okruženju. Ovdje se spajaju....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 387.920 €, 96,98 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Dvije manje, luksuzne stambene zgrade/urbane vile, Sveti Filip i Jakov nedaleko Biograda na moru i Zadra. Zgrade imaju po 6 stambenih jedinica (dvije po etaži). Prva zgrada je u fazi izgradnje, a predviđeni završetak planiran je do kraja 2026. god. (najkasnije do proljeća 2027. god.).....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 372.000 €, 93,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostran i moderno opremljen stan u Biogradu na Moru, novogradnja iz 2025. godine, smješten na prvom katu manje zgrade s ukupno šest stambenih jedinica. Ukupna površina stana iznosi 93 m² i uključuje sve što je potrebno za udoban i funkcionalan život. Sastoji se od kuhinje....

 
 
 
  Stan, SUKOŠAN, 360.000 €, 91,95 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderan trosobni stan u prizemlju, 150 m od mora ? Sukošan, Zadar U jednom od najtraženijih mjesta zadarske rivijere, Sukošanu, poznatom po kristalnom moru i nautičkom turizmu, smjestio se ovaj funkcionalni i prostrani stan u prizemlju novogradnje. Stan....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 305.842 €, 82,66 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 380.000 €, 82,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

PETRČANE MODERAN TROSOBAN APARTMAN NA 1. KATU, NOVOGRADNJA (82 m) Na prodaju je prostran apartman oznake S2 smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno tri apartmana, udaljen svega 120 metara od mora i plaže. S kata se pruža djelomičan pogled prema moru, što dodatno podiže....

 
 
 
  Apartman, PETRČANE, 380.000 €, 82,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 400.000 €, 80,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan dvosoban stan na prvom katu manje stambene zgrade, smješten u mirnom dijelu Biograda na Moru, s vrtom i pogledom na more. Stan ima funkcionalan raspored i sastoji se od ulaznog prostora, otvorenog dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom, dvije komforne spavaće....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 280.000 €, 76,05 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderan dvoetažni stan sa privatnim vrtom i pogledom na more Na prodaju je moderan dvoetažni stan u izgradnji, ukupne površine 76,05 m², smješten u mirnom dalmatinskom mjestu Sveti Petar ,između Zadra i Biograda na Moru, idealnom za odmor i život uz....

 
 
 
  Stan, LIŽNJAN, 309.000 €, 75,46 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Ližnjan je mirno i autentično istarsko mjesto smješteno na samom jugu Istre, nedaleko od Pule i Medulina. Poznat je po prekrasnoj netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i dugim obalnim šetnicama. Mjesto pruža savršen spoj privatnosti, mediteranskog ugođaja i blizine svih važnih....

 
 
 
  Stan, LIŽNJAN, 309.000 €, 74,46 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 341.000 €, 73,03 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Luksuzni penthouse s krovnom terasom i pogledom na more Na prodaju luksuzni stan na 2. katu moderne zgrade s liftom u Svetom Petru na Moru, udaljen samo 200 m od plaže! Ova nekretnina nudi vrhunski dizajn, prostranost i privatnost, a kruna ponude je....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 341.000 €, 73,00 m2 cca 4670 €/m2

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 370.000 €, 73,00 m2 cca 5070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivan trosobni stan površine 73 m2, smješten u prizemlju novogradnje iz 2025/2026. godine u Biogradu na Moru. Ova nekretnina predstavlja izvanrednu priliku za one koji traže savršen spoj suvremenog dizajna, funkcionalnosti i mirne lokacije u blizini prirode. Stan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 27)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me