• GoHome Professional
nekretnina na moru do 240 m2 moderan što skuplje s - GoHome
  • nekretnina na moru do 240 m2 moderan što skuplje s - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 240 m2 moderan što skuplje suteren

  • Za upit "nekretnina na moru do 240 m2 moderan što skuplje suteren" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 3.272 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 769.000 € na 699.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VIR, 699.000 €, 220,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 769.000 €
06.05.2026 - 699.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Luksuzna kuća s ukupno 3 apartmana. Kuća se nalazi na samom moru, prvi red do plaže. Velike i prostrane terase kuće su okrenute prema moru te se sa njih pruža nevjerojatan pogleda na morsko plavetnilo i planinu Velebit. Kuća se sastoji se od suterena, visokog prizemlja i kata. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, SVETI PETAR, 690.000 €, 205,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Apartmanska kuća u prvom redu do mora, Sveti Petar na Moru Opis nekretnine Na prodaju je apartmanska kuća na ekskluzivnoj lokaciji, udaljena svega 2 minute hoda od plaže. Kuća je moderno građena i prodaje se potpuno namještena. Nekretnina se sastoji od tri odvojene stambene jedinice....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 690.000 €, 205,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 240 m2 moderan što skuplje suteren'
690.000 €
690.000 €