• GoHome Professional
nekretnina na moru do 240 m2 kvalitetan 2.kat - GoHome
  • nekretnina na moru do 240 m2 kvalitetan 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 240 m2 kvalitetan 2.kat

  • Za upit "nekretnina na moru do 240 m2 kvalitetan 2.kat" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 4.261 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PRIVLAKA, 696.150 €, 177,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se višeetažni apartman u Privlaci, samo 90 m od mora Prodaje se višeetažni apartman s pogledom na more u Privlaci. Sastoji se od prizemlja, 1. kata, 2. kata i krovne terase. Ovakav apartman se može usporediti s kućom u nizu. Udaljen je svega 90 m od mora. Prilaz moru....

 
 
 
  Apartman, PRIVLAKA, 696.150 €, 177,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, PRIVLAKA, 581.400 €, 153,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 240 m2 kvalitetan 2.kat'
671.500 €
671.500 €
469.000 €
  Stan, PRIVLAKA, 581.400 €, 153,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 469.000 €, 148,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova moderna novogradnja sa samo tri stana savršeno je mjesto za život ili odmor, pružajući idealan spoj udobnosti i kvalitete. Smještena na izvrsnoj lokaciji, omogučava vam lako pristupanje svim potrebnim sadržajima. Uživajte u prekrasnim plažama i moru, koja su udaljena samo 15 minuta....

 
 
 
  Stan, VOLOSKO, 469.000 €, 148,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 469.000 €, 145,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 490.000 €, 98,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kvalitetan i moderan trosoban stan u izgradnji na mirnoj lokaciji u Petrčanima predio Punta Radman !!! DETALJI NEKRETNINE: Pogled: sa drugog kata pruža se prekrasan pogled prema moru. Lokacija: Punta Radman, udaljenost od mora i plaže samo cca 120 metara. Stambena površina:....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 475.000 €, 90,14 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji ekskluzivnih stanova u modernoj novogradnji smještenoj u Okrugu Gornjem na otoku Čiovu, jednoj od najtraženijih lokacija na dalmatinskoj obali. Otok Čiovo poznat je po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i šarmantnim plažama. Otok nudi savršenu ravnotežu....

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 475.000 €, 90,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje novi stan oznake S4, smješten na drugom katu zgrade, ukupne površine 73 m². Stan je projektiran kao ugodan i funkcionalan prostor, idealan za obiteljski život, cjelogodišnje stanovanje ili kvalitetan boravak na moru. RASPOREDStan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Panoramski stan na 2. katu s kuhinjom po mjeri ? UŠTEDA 3% (Bez poreza!) Kaiser Immobilien s ponosom nudi stan S6, smješten na drugom katu ekskluzivne novogradnje u Rogoznici. Ova nekretnina na povišenoj poziciji nudi ono što je na moru najvrjednije:....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 300.000 €, 55,90 m2 cca 5370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 300.000 €, 55,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com