• GoHome Professional
nekretnina na moru do 240 m2 drvarnica pala cijena - GoHome
  • nekretnina na moru do 240 m2 drvarnica pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 240 m2 drvarnica pala cijena

  • Za upit "nekretnina na moru do 240 m2 drvarnica pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 250.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VODNJAN, 250.000 €, 220,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 270.000 €
15.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je obiteljska kuća u neposrednoj blizini centra Galižane. Galižana je mirno naselje u Istri, poznato po svojoj bogatoj povijesti i kulturnoj baštini, s idealnim položajem u blizini Pule i predivnih plaža. Kuća ima bruto površinu od 156 m², neto korisnu površinu od 115 m²,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 420.000 € na 395.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DELNICE, 395.000 €, 210,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 420.000 €
29.03.2026 - 395.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PONUDA ? SAMO KOD NAS Kuća s dušom u zelenoj oazi ? 210 m², zemljište 1919 m² U miru i tišini, na kraju slijepe ulice gdje šuma diše, a trava šumi pod nogama, smjestila se ova samostojeća kuća ? spoj udobnosti, tradicije i prirodne ljepote. Kuća tlocrtne površine 106 m²....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 250.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, VODNJAN, 250.000 €, 220,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 270.000 €
14.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 140.000 € na 100.000 € - 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SPLIT, Lokve, 100.000 €, 198,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2026 - 140.000 €
10.03.2026 - 100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA ? KUĆA S POTENCIJALOM U SAMOM SRCU Lokve U ponudi isključivo naše agencije nalazi se dvojna kuća za adaptaciju na iznimnoj lokaciji ? u samom centru Lokvi, svega 100 metara od svih ključnih sadržaja: općine, vrtića, osnovne škole, ambulante i dječjeg igrališta.....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 499.000 € na 450.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 450.000 €, 240,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.08.2025 - 550.000 €
01.11.2025 - 499.000 €
14.04.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je atraktivna samostojeća kuća na Baldekinu u Šibeniku, ukupne površine 240 m². Smještena u mirnom i traženom dijelu grada, ova katnica s dva odvojena stana idealna je kako za obiteljski život tako i za investiciju u turizam. Kuća je u potpunosti namještena i spremna za....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 590.000 € na 500.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 500.000 €, 228,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 590.000 €
06.05.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Pronađite svoj kutak uz obalu Jadranskog mora! Ova prekrasna kuća nalazi se na Brodarici pokraj Šibenika, na samo 50 metara udaljena od mora i novouređene plaže Rezalište. Ova prostrana kuća sastoji se od prizemlja i prvog kata, te nudi mogućnost gradnje još jedne etaže. Ukupna stambena....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 270.000 € na 250.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GALIŽANA, 250.000 €, 220,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.10.2024 - 300.000 €
31.10.2024 - 270.000 €
14.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2024.,

www.investa.hr

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 280.000 € na 269.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SVETVINČENAT, 269.000 €, 209,00 m2 cca 1290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 280.000 €
18.05.2026 - 269.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U srcu središnje Istre smjestila se pitoreskna Svetvinčenat ? šarmantno mjesto poznato po svojoj bogatoj povijesti, autentičnoj kamenoj arhitekturi i jedinstvenom renesansnom trgu kojim dominira veličanstveni Kaštel Morosini-Grimani. Ova mirna istarska općina nudi savršen spoj tradicije,....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 140.000 € na 100.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SPLIT, Lokve, 100.000 €, 198,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.01.2026 - 140.000 €
11.03.2026 - 100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNA PRODAJA KUĆA S POTENCIJALOM U SAMOM SRCU Lokve U ponudi isključivo naše agencije nalazi se dvojna kuća za adaptaciju na iznimnoj lokaciji u samom centru Lokvi, svega 100 metara od svih ključnih sadržaja: općine, vrtića, osnovne škole, ambulante i dječjeg igrališta. Ovakva....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 470.000 € na 410.000 € - 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Štinjan, 410.000 €, 194,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.10.2025 - 520.000 €
07.03.2026 - 470.000 €
24.03.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom i atraktivnom dijelu Štinjana, na svega 700 metara od mora, prodaje se samostojeća kuća s otvorenim pogledom na more i uređenom okućnicom. Smještena u uređenom susjedstvu, ova nekretnina nudi tri odvojene stambene jedinice, garažu, više vanjskih parkirnih mjesta i sve što....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na do 240 m2 drvarnica pala cijena (458)
  • nekretnina na moru do 240 m2 pala cijena (97)
  • nekretnina na moru do 240 m2 drvarnica (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri