• GoHome Professional
nekretnina na moru do 230 m2 samostojeća moderan š - GoHome
  • nekretnina na moru do 230 m2 samostojeća moderan š - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 230 m2 samostojeća moderan što skuplje

  • Za upit "nekretnina na moru do 230 m2 samostojeća moderan što skuplje" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 4.183 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, FINIDA, 1.142.000 €, 165,00 m2 cca 6920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, UMAG - Moderna prizemnica s bazenom 100 metara od mora Umag, najzapadniji istarski grad, poznat po svojoj mediteranskoj ljepoti, kristalno čistom moru i bogatoj gastronomskoj ponudi, jedno je od najpoželjnijih mjesta za život i odmor na hrvatskoj obali. Spoj tradicije, vrhunskih....

 
 
 
  Kuća, KOSTRENA, 1.100.000 €, 214,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzna dvojna kuća na samom moru u predivnom mjestu Kostrena. U prizemlju kuće nalazi se hodnik, tri spavaće sobe, od kojih master soba ima walk-in ormar, dvije kupaonice i WC. Na prvom katu nalazi se hodnik, dnevni boravak, kuhinja, ostava, WC, radna soba i terasa. Na....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 690.000 €, 205,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.indomio.hr

Apartmanska kuća u prvom redu do mora, Sveti Petar na Moru Opis nekretnine Na prodaju je apartmanska kuća na ekskluzivnoj lokaciji, udaljena svega 2 minute hoda od plaže. Kuća je moderno građena i prodaje se potpuno namještena. Nekretnina se sastoji od tri odvojene stambene jedinice....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 230 m2 samostojeća moderan što skuplje'
719.000 €
1.050.000 €
590.000 €
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 690.000 €, 200,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se višestambena zgrada smještena u Svetom Filipu i Jakovu, Sveti Petar na Moru, izgrađena 2018. godine. Zgrada je sagrađena na građevinskoj parceli od 448 m2, od toga kuća je tlocrtno 106 m2 na tri etaže podrum, prizemlje i 1. kat sa kosim krovom. Dvorišta ima 342 m2. Ima....

 
 
 
  Kuća, RAŠA, 655.000 €, 112,00 m2 cca 5850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj okolici nadomak Labina prodaje se suvremena kuća s bazenom smještena na samom rubu naselja. Položaj nekretnine omogućuje uživanje u autentičnoj atmosferi istarskog mjesta, osigurava privatnost i mir, a istovremeno nudi brzu dostupnost moru i svim gradskim sadržajima Labina.....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 525.000 €, 152,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

U Vodicama blizu Šibenika se prodaje moderno uređena dvojna kuća iz 2020. godine, promišljeno oblikovana kroz tri etaže ukupne površine 152 m2. Smještena na parceli od 563 m2, okružena je urednom okućnicom i uokvirena prostorom koji pruža i privatnost i otvoren pogled prema moru s....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 469.000 €, 108,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Crikvenica je šarmantni primorski gradić smješten na Kvarnerskoj rivijeri, poznat po dugim šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i blagoj mediteranskoj klimi. Osim bogate turističke ponude, Crikvenica nudi brojne restorane, šetnice uz more, kulturna događanja te izvrsnu prometnu....

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 409.000 €, 97,00 m2 cca 4220 €/m2

 
 
 
  Kuća, CRIKVENICA, 398.000 €, 101,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, MATULINI, 345.000 €, 105,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, POREČ - Kamena kuća u blizini Poreča Poreč je jedan od najšarmantnijih gradova na zapadnoj obali Istra, poznat po bogatoj povijesti, kristalno čistom moru i opuštenom mediteranskom načinu života. Njegova starogradska jezgra, u kojoj se nalazi i svjetski poznata Eufrazijeva....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 240.000 €, 160,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se dvije spojene stare kuće u samom centru Biograda na Moru, savršene za potpunu renovaciju i pretvaranje u moderan stambeni ili turistički objekt. Osnovne informacije: Ukupna stambena površina: oko 160 m Okućnica: oko 40 m Lokacija: mirna i atraktivna zona Biograda na Moru....

 
 
 
  Kuća, MALI LOŠINJ, 177.000 €, 80,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

MALI LOŠINJ, CENTAR - Kuća za adaptaciju u centru grada i u blizini mora Malološinjski otok poznat je po svojoj izvanrednoj prirodnoj ljepoti, kristalno čistom moru i šarmantnim uličicama koje privlače posjetitelje iz cijelog svijeta. Mali Lošinj, kao središte otoka, nudi bogatu povijest,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more