• GoHome Professional
nekretnina na moru do 230 m2 samostojeća Najnovije - GoHome
  • nekretnina na moru do 230 m2 samostojeća Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 230 m2 samostojeća Najnovije samostojeća pala cijena

  • Za upit "nekretnina na moru do 230 m2 samostojeća najnovije samostojeća pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 675.000 € na 650.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MEDULIN, 650.000 €, 190,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 675.000 €
22.05.2026 - 650.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna kuća poslovno-stambene namjene, smještena na izuzetnoj lokaciji u turističkom mjestu Banjole, svega 400 metara udaljena od mora. Ova jedinstvena nekretnina, ukupne površine 190 m², idealna je prilika za one koji traže spoj ugodnog stanovanja i izvrsne poslovne....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 335.000 € na 299.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JANJINA, 299.000 €, 170,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.09.2024 - 350.000 €
27.01.2025 - 335.000 €
22.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.09.2024.,

www.indomio.hr

Pelješac, Sreser, kuća 170 m2 s dvorištem na zemljištu ukupne veličine 306 m2 u mirnom i zelenom okruženju.Nekretnina se sastoji od podruma, prizemlja i visokog potkrovlja zajedno s garažom.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, jedne spavaće sobe i kupaonice te unutarnjeg....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 740.000 € na 680.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SVETVINČENAT, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 740.000 €
23.05.2026 - 680.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, SVETVINČENAT - Obnovljena autohtona kamena kuća površine 220m2 s bazenom. Pogledajte ovu nekretninu. Za sve informacije nazovite 098/264-783 ID CODE: 23510 Damir Safić Mob: 098/264-783 Tel: 051/227-733 www.kapitalnekretnine.hr .

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 650.000 € na 550.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 205,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 650.000 €
23.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

.::: Zablaće - kuća u blizini mora :::. U centru mirnog mjesta Zablaće pored Šibenika, vrlo blizu mora, nalazi se samostojeća katnica s dva stana, položena na parceli površine 400 m2. Kuća nudi 205 m2 stambene površine. U visokom prizemlju se nalazi komforan dvosobni stan od 90m2....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 385.000 € na 376.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RIJEKA, Krimeja, 376.000 €, 188,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 385.000 €
23.05.2026 - 376.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA KUĆE ? TRSAT / BULEVARD SUŠAK (BOŠKET) Na atraktivnoj lokaciji Trsat / Bulevard Sušak ? Bošket prodaje se kuća koja se sastoji od prizemlja i visokog potkrovlja, s velikim potencijalom za stanovanje ili investiciju. Kuća trenutno sadrži dvije stambene jedinice: * 2 x jednosobni....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 359.000 € na 345.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVI MAROF, 345.000 €, 230,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 379.000 €
22.04.2026 - 359.000 €
23.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k860) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 359.000 € na 345.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVI MAROF, 345.000 €, 230,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 379.000 €
25.04.2026 - 359.000 €
23.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Novi Marof, Ključ, useljiva kuća spremna za stanovanje, s uređenim dvorištem te ogradom na daljinsko upravljanje.U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, radna soba, prostrani dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom te izlazom na terasu, kupaonica s tuš-kadom i kadom, tehnička....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 349.000 € na 319.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOŽAVA, 319.000 €, 170,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 349.000 €
22.05.2026 - 319.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Božava - samostojeća kuća sa visokim potkrovljem Prodaje se kuća na jednom od najljepših dalmatinskih otoka, Dugom otoku. Dugi otok nudi miran odmor bez gužve i turističke galame uz kristalno čisto tirkizno more. Jedini zvukovi su šum maestrala u borovima, cvrčci i pljuskanje valova.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LIŽNJAN, 270.000 €, 165,14 m2 cca 1640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.02.2026 - 290.000 €
22.05.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Valtura je mirno i ugodno istarsko naselje u sastavu općine Ližnjan, smješteno svega 6 km od Pule. Idealna je za one koji traže privatnost, tišinu i blizinu prirode, a pritom žele brzu dostupnost grada i svih sadržaja. Na mirnoj lokaciji, izdvojeno od gradske buke i gužve, prodaje....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 349.000 € na 319.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BOŽAVA, 319.000 €, 165,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 349.000 €
22.05.2026 - 319.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na do 230 m2 samostojeća najnovije samostojeća pala cijena (111)
  • nekretnina na moru do 230 m2 samostojeća samostojeća pala cijena (17)
  • nekretnina na moru do 230 m2 samostojeća najnovije samostojeća (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine