• GoHome Professional
nekretnina na moru do 230 m2 moderan do 360000 eur - GoHome
  • nekretnina na moru do 230 m2 moderan do 360000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 230 m2 moderan do 360000 eura

  • Za upit "nekretnina na moru do 230 m2 moderan do 360000 eura" pronađeno 142 nekretnina - prosječna cijena 3.545 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 19 nekretnina za upit nekretnina na moru do 230 m2 moderan do 360000 eura pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 340000 eura (malo jeftiniji)
    • 370000 eura (malo skuplji)
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 182.000 € na 188.000 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VODNJAN, 188.000 €, 61,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 182.000 €
02.03.2026 - 188.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

KAISER IMMOBILIEN vam predstavlja stan sa pogledom na Otočje Brijuni Peroj je malo obalno mjesto u Vodnjan, smješteno nasuprot Nacionalni park Brijuni na jugozapadu Istra. Poznato je po mirnoj atmosferi, čistom moru i dugoj šljunčanoj obali s pogledom na brijunsko otočje. Mjesto ima....

 
 
 
  Apartman, TRIBUNJ, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan i prostran apartman u mirnom mjestu Tribunj, smještenom samo nekoliko kilometara od poznate turističke destinacije Vodice. Apartman se nalazi na atraktivnoj lokaciji zadnjeg kata, što osigurava odličnu privatnost i pogled prema moru. OSNOVNE INFORMACIJE: - Površina:....

 
 
 
  Stan, VIR, 181.500 €, 73,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan 73m2, sa terasom od 20m2, u novogradnji ? Otok Vir, Dalmacija Na prekrasnom otoku Viru, poznatom po kristalno čistom moru i predivnim plažama, prodaje se stan u prizemlju novogradnje. Stan ima površinu od 73m² te terasu od 20m2, na vrhu zgrade, sa predivnim pogledom.....

 
 
 
  Kuća, MALI LOŠINJ, 177.000 €, 80,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

MALI LOŠINJ, CENTAR - Kuća za adaptaciju u centru grada i u blizini mora Malološinjski otok poznat je po svojoj izvanrednoj prirodnoj ljepoti, kristalno čistom moru i šarmantnim uličicama koje privlače posjetitelje iz cijelog svijeta. Mali Lošinj, kao središte otoka, nudi bogatu povijest,....

 
 
 
  Stan, IČIĆI, 176.000 €, 45,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Ika ? staro ribarsko mjesto i ljetovalište u sastavu Grada Opatije. Šarmantne ulice između starinskih kućica i simpatične brodice na mirnom moru očekuju Vas na Vašoj šetnji kroz bajkovitu Iku. Gradić smješten na padinama planine Učke. Karakteriziraju ga mir i opuštanje od svakodnevne....

 
 
 
  Kuća, IČIĆI, 176.000 €, 45,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, VIR, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

VIR TOROVI NOVOGRADNJA 2025. trosoban apartmanna II. katu s otvorenim pogledom prema moru U mirnom dijelu otoka Vira, predio Torovi, prodaje se moderan apartman smješten na I. katu manje stambene zgraden sa prekrasnim otvorenim pogledom prema moru. Ukupna neto površina stambenog dijela....

 
 
 
  Apartman, VIR, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PULA, 162.000 €, 84,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je atraktivna plutajuća kuća na moru, smještena u Puli, koja predstavlja jedinstvenu kombinaciju suvremenog dizajna, luksuza i izravnog kontakta s morem. Nekretnina je izgrađena 2019. godine, u potpunosti je namještena i spremna za korištenje, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.....

 
 
 
  Stan, MALI LOŠINJ, 144.000 €, 36,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Smješten u samom srcu čarobnog Malog Lošinja, ovog predivnog jadranskog bisera poznatog po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i najčišćem zraku u Europi, ovaj šarmantni stan pruža savršen spoj udobnosti, topline i mediteranskog ugođaja. Stan se prostire na 36 m² pažljivo iskorištenog....

 
 
 
  Apartman, MALI LOŠINJ, 144.000 €, 36,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, KRK, 138.000 €, 20,00 m2 cca 6900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prekrasan, potpuno adaptiran i moderno uređen stan u Malinskoj na otoku Krku, jednom od najpoželjnijih turističkih odredišta na Jadranu, poznatom po kristalno čistom moru, uređenim plažama i ugodnoj mediteranskoj klimi . Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 400 metara....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 135.000 € na 125.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVIGRAD, 125.000 €, 85,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 135.000 €
18.04.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novigrad- novo -ekskluzivna plutajuća kuća na moru sa jacuzzijem prodaja. U prizemlju se nalazi ulazni prostor tj.terasa , moderan dnevni boravak sa blagovaonom i kuhinjom, dvije spavaće sobe i kupatilo. Vanjske stepenice vode do krovne terase koja je opremljena jacuzzijem.Sa terase....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-139 (od ukupno 144)

<< <1 2 3 4> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!