• GoHome Professional
nekretnina na moru do 230 m2 luksuzan Zadnjih 7 da - GoHome
  • nekretnina na moru do 230 m2 luksuzan Zadnjih 7 da - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 230 m2 luksuzan Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnina na moru do 230 m2 luksuzan zadnjih 7 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 4.540 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, UMAG, 695.000 €, 138,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZAN STAN S4 ? UMAG - OKOLICA ? 150 m OD MORA Umag je jedno od najpoželjnijih mjesta na zapadnoj obali Istre ? poznata po kristalno čistom moru, uređenim plažama, luksuznim resortima i opuštenom mediteranskom načinu života. Ovo šarmantno primorsko mjesto nudi savršen spoj prirode,....

 
 
 
  Stan, CRES, 599.000 €, 135,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Cres, Melin, ekskluzivan stan 135 m², drugi red do mora. Na prodaju je luksuzan stan smješten u najatraktivnijoj i najbližoj zgradi moru na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Cresu, svega 90 metara od plaže. Stan se nalazi na drugom katu moderne zgrade te se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, UMAG, 622.000 €, 128,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZAN STAN S2 ? UMAG - OKOLICA ? 150 m OD MORA Umag je jedno od najpoželjnijih mjesta na zapadnoj obali Istre ? poznata po kristalno čistom moru, uređenim plažama, luksuznim resortima i opuštenom mediteranskom načinu života. Ovo šarmantno primorsko mjesto nudi savršen spoj prirode,....

 
 
 
  Stan, UMAG, 609.600 €, 117,00 m2 cca 5210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZAN STAN S1 ? UMAG - OKOLICA ? 150 m OD MORA Umag je jedno od najpoželjnijih mjesta na zapadnoj obali Istre ? poznata po kristalno čistom moru, uređenim plažama, luksuznim resortima i opuštenom mediteranskom načinu života. Ovo šarmantno primorsko mjesto nudi savršen spoj prirode,....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 387.920 €, 96,98 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Dvije manje, luksuzne stambene zgrade/urbane vile, Sveti Filip i Jakov nedaleko Biograda na moru i Zadra. Zgrade imaju po 6 stambenih jedinica (dvije po etaži). Prva zgrada je u fazi izgradnje, a predviđeni završetak planiran je do kraja 2026. god. (najkasnije do proljeća 2027. god.).....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 305.842 €, 82,66 m2 cca 3700 €/m2

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

BAZEN, TERASA I PANORAMSKI POGLED! zelena zona

vrhunski stan 2S+DB u modernoj novogradnji s bazenom i garažom, smještenoj na mirnoj lokaciji svega par minuta šetnje udaljenoj od mora, plaža i svih sadržaja.

www.smart-invest.hr

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda