• GoHome Professional
nekretnina na moru do 230 m2 kvalitetan balkon - GoHome
  • nekretnina na moru do 230 m2 kvalitetan balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 230 m2 kvalitetan balkon

  • Za upit "nekretnina na moru do 230 m2 kvalitetan balkon" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 4.455 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 390000 eura
    • do 490000 eura (prosječna cijena)
    • do 580000 eura
    • do 4900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PRIVLAKA, 696.150 €, 177,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se višeetažni apartman u Privlaci, samo 90 m od mora Prodaje se višeetažni apartman s pogledom na more u Privlaci. Sastoji se od prizemlja, 1. kata, 2. kata i krovne terase. Ovakav apartman se može usporediti s kućom u nizu. Udaljen je svega 90 m od mora. Prilaz moru....

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 671.500 €, 162,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, PRIVLAKA, 696.150 €, 177,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 230 m2 kvalitetan balkon'
581.400 €
581.400 €
320.000 €
  Apartman, PRIVLAKA, 671.500 €, 162,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, CRIKVENICA, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

CRIKVENICA - stan 1. kat 200 m2 s panoramskim pogledom na more + okoliš 250 m2 Stan je smješten na 1. katu kuće od ukupno 2 stambene jedinice. Stan se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, 3 sobe, 2 kupaone, hodnika i balkona koji se proteže po cijeloj južnoj strani stana prema moru.....

 
 
 
  Stan, OKOLI, 320.000 €, 200,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, ROGOZNICA, 850.000 €, 153,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dalmatinskom mjestu nedaleko od Rogoznice i nautičkih marina, prodajemo ovu obiteljsku kuću s dvorištem. Udaljena nekih stotinjak metara od mora, ima dovoljno površine i sadržaja za kvalitetan odmor i uživanje u mediteranskom krajoliku i moru. U naravi se radi o katnici:....

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 469.000 €, 148,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Ova moderna novogradnja sa samo tri stana savršeno je mjesto za život ili odmor, pružajući idealan spoj udobnosti i kvalitete. Smještena na izvrsnoj lokaciji, omogučava vam lako pristupanje svim potrebnim sadržajima. Uživajte u prekrasnim plažama i moru, koja su udaljena samo 15 minuta....

 
 
 
  Stan, VOLOSKO, 469.000 €, 148,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, VOLOSKO, 469.000 €, 145,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PAVLOVAC, 469.000 €, 145,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 530.000 €, 91,68 m2 cca 5780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji ekskluzivnih stanova u modernoj novogradnji smještenoj u Okrugu Gornjem na otoku Čiovu, jednoj od najtraženijih lokacija na dalmatinskoj obali. Otok Čiovo poznat je po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i šarmantnim plažama. Otok nudi savršenu ravnotežu....

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 530.000 €, 91,00 m2 cca 5820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 525.000 €, 90,87 m2 cca 5780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 475.000 €, 90,14 m2 cca 5270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 525.000 €, 90,00 m2 cca 5830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 475.000 €, 90,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 370.000 €, 80,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani 2-sobni stan površine 73 m2, smješten na prvom katu zgrade u mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Biogradu na Moru. Stan se ističe svojom iznimno povoljnom pozicijom koja omogućuje lijep pogled, obilje sunčeve svjetlosti te blizinu prirode. Ova nekretnina savršeno....

 
 
 
  Kuća, OKRUG GORNJI, 375.000 €, 65,00 m2 cca 5770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Šarmantna mediteranska kuća smještena svega 40 metara od mora pruža savršen spoj privatnosti, udobnosti i opuštenog primorskog života. Ispred kuće nalazi se prekrasna uređena plaža idealna za svakodnevno uživanje u kristalno čistom moru i mediteranskom ambijentu, dok su restorani....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Panoramski stan na 2. katu s kuhinjom po mjeri ? UŠTEDA 3% (Bez poreza!) Kaiser Immobilien s ponosom nudi stan S6, smješten na drugom katu ekskluzivne novogradnje u Rogoznici. Ova nekretnina na povišenoj poziciji nudi ono što je na moru najvrjednije:....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 300.000 €, 55,90 m2 cca 5370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 300.000 €, 55,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 300.000 €, 55,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 262.000 €, 48,47 m2 cca 5410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 236.000 €, 48,46 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 236.000 €, 48,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 236.000 €, 48,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 262.000 €, 48,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 262.000 €, 48,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 220.000 €, 44,75 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 220.000 €, 44,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, OKRUG DONJI, 220.000 €, 44,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me