• GoHome Professional
nekretnina na moru do 230 m2 do 3700 eura/m2 - GoHome
  • nekretnina na moru do 230 m2 do 3700 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 230 m2 do 3700 eura/m2

  • Za upit "nekretnina na moru do 230 m2 do 3700 eura/m2" pronađeno 1 207 nekretnina - prosječna cijena 3.087 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 330000 eura
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 640.000 €, 210,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Bigrad na Moru - prodaje se lijepa vila s bazenom blizu centra i samo 400 m od mora! Ova atraktivna obiteljska vila s bazenom dimenzija 2,4 x 4,5 m smještena je gotovo u samom središtu Biograda na Moru, a svega nekoliko minuta hoda od obale. Nekretnina se nalazi na parceli od 455....

 
 
 
  Kuća, KAŠTELIR, 730.000 €, 240,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se moderna dvojna kuća u izgradnji površine 240 m2 i okućnice 550 m2. Smještena na rubnom djelu mjesta s lijepim i otvorenim pogledima prema prirodi i moru predstavlja zanimljivu investicijsku priliku. Ova se kuća sastoji od prizemlja i kata, a pripada joj i zemljište oko....

 
 
 
  Kuća, ROVINJ, 319.000 €, 105,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Grad Rovinj smješten je na zapadnoj obali Istre i jedan od najromantičnijih gradova na Jadranu. Očarava svojim starogradskim ulicama, šarenim kućama i bogatom mediteranskom atmosferom. Grad je poznat po prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i živopisnoj kulturnoj....

 
 
 
  Kuća, ROVINJ, 319.000 €, 105,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Grad Rovinj smješten je na zapadnoj obali Istre i jedan od najromantičnijih gradova na Jadranu. Očarava svojim starogradskim ulicama, šarenim kućama i bogatom mediteranskom atmosferom. Grad je poznat po prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i živopisnoj kulturnoj sceni koja privlači....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se dvoetažan stan u novosagrađenoj zgradi nedaleko od Zadra. Zgrada sa ukupno devet stanova nalazi se na zemljištu položenom na uzvišenom terenu sa blagim padom prema moru, stoga gotovo svaki stan ima pogled na more bez smetnje drugih nekretnina. Stan oznake S2 proteže se....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 336.000 €, 111,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Sveti Petar na Moru, prostrani apartman na moru s ukupno 3 spavaće sobe. Apartman se nalazi na udaljenosti od 80m od šljunčane plaže. NOVOGRADNJA, stambena jedinica s ukupno šest apartmana. Apartman S1 u suterenu od ukupno 110,95 m2 + vanjsko dvorište, sastoji se od čak 3 spavaće....

 
 
 
  Apartman, SVETI FILIP I JAKOV, 336.000 €, 111,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, 230.000 €, 76,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se dvosoban stan u novosagrađenoj zgradi nedaleko od Zadra. Zgrada sa ukupno devet stanova nalazi se na zemljištu položenom na uzvišenom terenu sa blagim padom prema moru, stoga gotovo svaki stan ima pogled na more bez smetnje drugih nekretnina. Stan oznake S1 nalazi se na....

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 230.000 €, 76,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 260.000 €, 86,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE MODERAN DVOETAŽNI APARTMAN S POGLEDOM NA MORE ? BIOGRAD NA MORU Na izuzetnoj lokaciji u Biogradu na Moru, u mirnom okruženju, nudimo na prodaju moderno opremljen dvoetažni apartman udaljen svega 350 metara od plaže Bošana. U neposrednoj blizini nalaze se marina Kornati,....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 260.000 €, 86,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.crozilla.com

PRODAJE SE MODERAN DVOETAŽNI APARTMAN S POGLEDOM NA MORE BIOGRAD NA MORU Na izuzetnoj lokaciji u Biogradu na Moru, u mirnom okruženju, nudimo na prodaju moderno opremljen dvoetažni apartman udaljen svega 350 metara od plaže Bošana. U neposrednoj blizini nalaze se marina Kornati, ortopedska....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 260.000 €, 86,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja trosobnog dvoetažnog Apartmana u Biogradu na Moru Na prodaju dvoetažni apartman smještenom samo 1 km udaljenom od centra Biograda. Ova atraktivna nekretnina nalazi se na svega 400 metara od Lidla i Kauflanda. Detalji o Apartmanu: - Kat: 2. kat - Površina: 55m2 + 31m2 potkrovlje....

 
 
 
  Apartman, POREČ, 178.500 €, 46,80 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Na prodaju imamo stan u blizini Poreča, Červar-Poratu veličine 47m2. Stan je udaljen 100m od mora te ima balkon koji je okrenut prema moru. U stanu se nalazi jedna soba, druga soba u galeriji te još jedno spremište od cca 7m2 koje se može također prenamijeniti u sobu te ostatak kuhinja....

 
 
 
  Stan, POREČ, 178.500 €, 46,80 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2024.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, POSEDARJE, 349.000 €, 116,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan trosoban stan ukupne površine 116 m², smješten u prizemlju manje stambene zgrade. Nekretnina se nalazi u mirnom i slikovitom mjestu Vinjerac, koje je poznato po svojoj prirodnoj ljepoti i čistom moru. Stan je udaljen svega 20 metara od mora i prekrasno uređenih....

 
 
 
  Stan, ŽABORIĆ, 350.000 €, 91,73 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.eurovilla.hr

U Ližnjanu na južnom dijelu istarskog poluotoka koji kao mjesto smješteno na moru obiluje prirodnim plažama, mnoštvom biciklističkih i pješačkih staza, smjestila se i ova dvojna kuća 150 m2 na okućnici od 450 m2.U prizemlju kuće nalazi se velika i komforna kuhinja, svijetli dnevni....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 465.000 €, 155,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Istočni dio Istre čuva još jedno malo ribarsko mjesto Rabac, koje se danas može pohvaliti razvijenim obiteljskim turizmom. Svoju ponudu temelji na suncu, moru iznimne čistoće, prekrasnim plažama, te bogatim spektrom kulturnog i povijesnog nasljeđa. Upravo na takvoj lokaciji, nalazi....

 
 
 
  Kuća, SENJ, 690.000 €, 230,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća na samom moru u malom ribarskom mjestu Sveti Juraj. Nekretnina u prizemlju ima jedan jednosobni i jedan dvosobni apartman, svaki ima svoju terasu. Na prvom katu su dva apartmana, jedan apartman ima dvije spavaće sobe, kupaonu, kuhinju s blagovaonicom i balkon s prekrasnim pogledom.....

 
 
 
  Apartman, LABIN, 465.000 €, 155,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, MALI LOŠINJ, 210.000 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

RIJETKA PRILIKA - Dvosoban stan 2. red do mora u mirnoj Poljani Predstavljam Vam dvosoban stan smješten u jednom od najmirnijih i najpoželjnijih dijelova Malog Lošinja Poljani, poznatoj po kristalno čistom moru, borovim šumama i opuštenoj mediteranskoj atmosferi. Stan se nalazi u....

 
 
 
  Apartman, SENJ, 690.000 €, 230,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 298.000 €, 78,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se apartman u Klimnu, mirnom ali vrlo lijepom mjestu na istočnoj obali otoka Krka, poznatom po čistom moru i ljekovitom blatu u uvali Soline. Ova vrhunska novogradnja smještena je na fantastičnoj lokaciji, udaljena samo 140 metara laganog hoda do mora i prekrasnih plaža. Idealno....

 
 
 
  Stan, DOBRINJ, 298.000 €, 78,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 125.000 €, 42,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

POTPUNO OPREMLJENA LUKSUZNA MOBILNA KUĆICA, UDALJENA SAMO 350 M OD MORA, SMJEŠTENA U BIOGRADU NA MORU OPIS NEKRETNINE: - 3 spavaće sobe - 3 kupaonice - dnevni boravak - kuhinja - prostrana, natkrivena terasa s udobnom sjedećom garniturom - Wi-Fi GABARITI I PODACI O KUĆICI: - model:....

 
 
 
  Stan, NOVALJA, 270.000 €, 91,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Novalja 92 m, pogled na more, 3 terase, 2 parkinga U atraktivnom dijelu Novalja smješten je ovaj prostran i moderno uređen stan površine 92 m, idealan za ugodan život, odmor ili sigurnu investiciju na moru. Stan je koncipiran kao funkcionalan i svijetao prostor koji obuhvaća dvije....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 326.000 €, 110,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.crozilla.com

Predstavljamo projekt luksuznih stanova u mjestu Sveti Petar na Moru, koji obuhvaća dvije urbane vile, od kojih svaka ima šest stambenih jedinica. Stanovi smješteni su u mirnom dijelu naselja, na samo 80 metara od mora, s prekrasnim pogledom na more iz svake stambene jedinice. U ponudi....