• GoHome Professional
nekretnina na moru do 230 m2 Najnovije - GoHome
  • nekretnina na moru do 230 m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 230 m2 Najnovije

  • Za upit "nekretnina na moru do 230 m2 najnovije" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.729 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, CRES, 599.000 €, 135,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Cres, Melin, ekskluzivan stan 135 m², drugi red do mora. Na prodaju je luksuzan stan smješten u najatraktivnijoj i najbližoj zgradi moru na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Cresu, svega 90 metara od plaže. Stan se nalazi na drugom katu moderne zgrade te se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 333.000 €, 118,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.c21.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 118 m2 smještena u Biogradu na Moru, na mirnoj lokaciji jugozapadne orijentacije. Ova nekretnina ističe se parcelom veličine 582 m2 koja omogućuje privatnost i brojne mogućnosti uređenja vanjskog prostora prema željama budućeg vlasnika. Kuća....

 
 
 
  Zemljište, LABIN, Na upit, 117,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.broker.hr

Atraktivno građevinsko zemljište s ugostiteljskim objektom smješteno je u mirnom mjestu nedaleko od Labina, poznatom po čistom moru i ugodnom mediteranskom okruženju. Lokacija pruža dobar balans između privatnosti i dostupnosti, što je čini pogodnom za različite namjene. Na zemljištu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 230 m2 najnovije'
950.000 €
350.000 €
300.000 €
  Kuća, LIŽNJAN, 265.000 €, 102,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Ližnjan je šarmantno istarsko mjesto poznato po čistom moru, uređenim plažama, mirnom načinu života te blizini urbanog centra Pule. Zbog svoje lokacije i sadržaja idealan je za obiteljski život, ali i kao vrlo tražena destinacija za turistički najam. Prodaje se kuća u nizu ukupne....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 387.920 €, 96,98 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Dvije manje, luksuzne stambene zgrade/urbane vile, Sveti Filip i Jakov nedaleko Biograda na moru i Zadra. Zgrade imaju po 6 stambenih jedinica (dvije po etaži). Prva zgrada je u fazi izgradnje, a predviđeni završetak planiran je do kraja 2026. god. (najkasnije do proljeća 2027. god.).....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 305.842 €, 82,66 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Panoramski stan na 2. katu s kuhinjom po mjeri ? UŠTEDA 3% (Bez poreza!) Kaiser Immobilien s ponosom nudi stan S5, smješten na drugom katu ekskluzivne novogradnje u Rogoznici. Ova nekretnina na povišenoj poziciji nudi ono što je na moru najvrjednije:....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 223.776 €, 62,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

OTOK PAG, Povljana - Apartman na 2. katu s pogledom na more Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po pješčanim plažama, čistom moru i mirnom okruženju, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za odmor, turistički najam ili sigurnu investiciju. Na prodaju....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 224.028 €, 62,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 211.350 €, 62,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

OTOK PAG, Povljana - Apartman na 1. katu s 2 terase i pogledom Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po pješčanim plažama, čistom moru i mirnom okruženju, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za odmor, turistički najam ili sigurnu investiciju. Na prodaju....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 211.582 €, 62,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 256.000 €, 60,66 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

BIOGRAD NA MORU ? STAN SJ1 NA 1. KATU, DVIJE SPAVAĆE SOBE Na mirnoj lokaciji u Biogradu na Moru prodaje se moderan dvosoban stan oznake SJ1, smješten na 1. katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Stan se sastoji od: kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, SRIMA, 296.298 €, 54,87 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

VODICE, SRIMA ? Studio penthouse, 1. red uz more, pogled Ovo nije klasičan studio apartman. Zadnji kat, prvi red uz more, velika lođa i otvoren pogled prema moru stvaraju dojam nekretnine koja daleko nadilazi ono što kvadratura na papiru sugerira. U Srimi, na ekskluzivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 229.000 €, 50,21 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

BIOGRAD NA MORU ? STAN SJ3 JEDNOSOBNI STAN NA 2 KATU S POGLEDOM NA MORE Na mirnoj lokaciji u Biogradu na Moru prodaje se moderan dvosoban stan oznake SJ3, smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Etažna jedinica SJ3 nalazi se na drugom katu građevine i sastoji....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 195.000 €, 49,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

SELCE - Stan od 49 m2 na drugom katu stambene zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje i dnevnog boravka povezanih s loggiom okrenutom prema moru. Prostrana loggia s pogledom na more i otok Krk, za ugodan boravak i uživanje u ljepotama mora i prirodi.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com