• GoHome Professional
nekretnina na moru do 220000 eura suteren pala cij - GoHome
  • nekretnina na moru do 220000 eura suteren pala cij - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 220000 eura suteren pala cijena

  • Za upit "nekretnina na moru do 220000 eura suteren pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-14%

Promjena cijene sa 241.500 € na 207.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 207.000 €, 69,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 241.500 €
22.05.2026 - 207.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

STAN, PRODAJA, TREŠNJEVKA Prodaje se 3S stan ukupne kvadrature 68,79m2 u čiju kvadraturu spadaju spremište i parkirno mjesto obračunato po koeficijentu. Stan je dvoetažni; u visokom prizemlju se nalazi kupaonica sa Wc-om, dnevni boravak sa kuhinjom i ulazni prostor gdje se stepenicama....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 205.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Belveder, 205.000 €, 57,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 220.000 €
23.11.2025 - 227.000 €
30.11.2025 - 215.000 €
20.03.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

RIJEKA, BELVEDER - predivan stan s pogledom na more. Posredujemo u prodaji odličnog 1S+DB sa balkonom i panoramskim pogledom na Kvarner. Nalazi se u vrlo dobro održavanoj zgradi izgrađenoj 1973.g. koja je završila energetsku obnovu početkom 2024.g. Smješten je na petom katu od ukupno....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 238.000 € na 207.500 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KOSTRENA, 207.500 €, 167,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 238.000 €
06.05.2026 - 207.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se započeta gradnja samostojeće kuće u Kostreni, smještene na parceli od 298 m2 s prostranom okućnicom od 246 m2 i tri parkirna mjesta. Objekt katnosti s+p+1 obuhvaća ukupnu površinu od 167,15 m2, raspoređenu tako da su suteren 50,50 m2, prizemlje 58,50 m2 i prvi kat 58,60....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 220.000 € na 190.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, HRIBAC, 190.000 €, 237,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 220.000 €
19.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Na prodaju ? kuća za odmor u Skradu (Gorski kotar) Na mirnoj lokaciji u srcu prirode, na nadmorskoj visini od 840 m, prodaje se samostojeća kuća za odmor s uređenom okućnicom od 633 m². Idealno mjesto za bijeg od gradske vreve, odmor ili obiteljska druženja. Raspored kuće: Suteren....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 220.000 € na 206.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, 206.000 €, 58,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 220.000 €
23.03.2026 - 206.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

RIJEKA BELVEDER Prodaje se sunčan i prostran stan od 57,78 m, tipa 1S+DB, s balkonom i prekrasnim panoramskim pogledom na cijeli Kvarnerski zaljev! Stan se nalazi u vrlo urednoj i odlično održavanoj armirano-betonskoj zgradi iz 1973. godine, koja je početkom 2024. završila kompletnu....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 225.000 € na 219.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAVNA GORA, 219.000 €, 162,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 225.000 €
10.05.2026 - 219.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je lijepa kuća smještena u Gorskom Kotaru, u mjestu Kupjak, površine 162 m², koja se prostire na tri etaže: suteren, prizemlje i visoko potkrovlje. Okućnica je površine 431 m², pružajući dovoljno prostora za vrt, roštilj i uživanje u prirodi. Kuća je namještena i spremna....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 221.500 € na 218.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BAKAR, 218.000 €, 120,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 221.500 €
22.03.2026 - 218.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je starina smještena u samom centru Hreljina, na atraktivnoj lokaciji s otvorenim pogledom na Kvarner i planinu Učku. Kuća ima približno 120 m² stambene površine te dodatni prostor koji pruža brojne mogućnosti uređenja i prilagodbe prema željama budućeg vlasnika. U suterenu....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 221.500 € na 218.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, HRELJIN, 218.000 €, 120,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 221.500 €
21.03.2026 - 218.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 233.700 € na 216.600 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PODSTRANA, 216.600 €, 57,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 233.700 €
11.05.2026 - 216.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi su četiri moderna dvosobna stana u novogradnji smještena na odličnoj lokaciji za obiteljski život, Podstrana ? Miljevac, 7-10 minuta pješice od planirane nove Osnovne škole Miljevac. Prednosti lokacije: mirno i ugodno rezidencijalno okruženje, blizina trgovina, sadržaja i....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 220.000 € na 215.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Gornja Vežica, 215.000 €, 65,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.03.2026 - 220.000 €
04.04.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je lijep dvosoban stan s dnevnim boravkom koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, kupaone s toaletom, hodnika, velike lođe i drvarnice u suterenu zgrade ukupne površine 65m2. Stan ima odličan raspored i smješten je u zgradi na mirnoj....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na do 220000 eura suteren pala cijena (304)
  • nekretnina na moru suteren pala cijena (13)
  • nekretnina na moru do 220000 eura pala cijena (62)
  • nekretnina na moru do 220000 eura suteren (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com