• GoHome Professional
nekretnina na moru do 220000 eura suteren balkon Z - GoHome
  • nekretnina na moru do 220000 eura suteren balkon Z - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 220000 eura suteren balkon Zadnjih 14 dana

  • Za upit "nekretnina na moru do 220000 eura suteren balkon zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 207.000 € na 188.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KRALJEVICA, 188.000 €, 53,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 207.000 €
20.05.2026 - 188.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj šarmantan stan smješten je u manjoj stambenoj zgradi unutar iznimno mirne i slikovite ulice u prvom redu do mora.Unutrašnjost stana odiše funkcionalnošću i toplinom. Prostor obuhvaća dvije udobne sobe, kuhinju, kupaonicu te hodnik koji povezuje sve prostorije u skladnu cjelinu.....

 
 
 
  Kuća, ŽRNOVNICA, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

PRIVOR, VIKEND KUĆA NA KAT S KONOBOM i VRTOM Žrnovnica, Privor, u prodaji je vrlo atraktivna vikend kuća stambene površine 68m2 i vrtom od 100m2. Kuća se sastoji od tri etaže. U suterenu je smještena konoba. Prva, prizemna etaža sastoji se od dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, SKRAD, 220.000 €, 238,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je adaptirana samostojeća kuća stambene površine 238m2 smještena u malom i mirnom mjestu u sastavu općine Skrad koja se sastoji od suterena, prizemlja, kata te visokog potkrovlja. Suteren kuće sadrži predsoblje, tri odvojena spremišta, garažu, WC te veću prostoriju koja može....

 
 
 
  Kuća, SALI, 220.000 €, 263,69 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Žman, prodaje se samostojeća kuća katnica od 263,69 m2 brutto površine i 255 m2 okućnice, izgrađena 2000 godine na zemljištu od 331 m2. Sastoji se od suterena, prizemlja i kata. Suteren: garaža, spremište, strojarnica i cisterna. Prizemlje: jedna spavaća soba, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 219.000 €, 52,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Trešnjevka - sjever, Ozaljska ulica. Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 52,47 m2 stambenog prostora te 2,25 m2 pripadajućeg spremišta u suterenu zgrade. Stan se nalazi na 13. katu uredno održavane zgrade s ukupno 17 katova. Funkcionalni raspored i tlocrt stana otvara....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 209.000 €, 57,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U mirnom i izuzetno traženom dijelu Crikvenica prodaje se iznimno uredan i funkcionalan stan površine 57,5 m², smješten u prizemlju kvalitetne višestambene zgrade. Ova nekretnina savršeno spaja udobnost, praktičan raspored i mediteranski način života, što je čini idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, KRALJEVICA, 207.000 €, 53,31 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj šarmantan stan smješten je u manjoj stambenoj zgradi unutar iznimno mirne i slikovite ulice u prvom redu do mora. Unutrašnjost stana odiše funkcionalnošću i toplinom. Prostor obuhvaća dvije udobne sobe, kuhinju, kupaonicu te hodnik koji povezuje sve prostorije u skladnu cjelinu.....

 
 
 
  Kuća, KASTAV, 200.000 €, 212,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

- Ukupna netto površina: 212 m2 - Površina parcele (okućnice): 782 m2 - Broj etaža: Suteren + Prizemlje + Kat - Broj soba: 7 - Godina izgradnje: 2024. - Namještenost: Djelomično namješteno - Pogled na more: Da - Balkon/Terasa: Terasa - Mogućnost zamjene: Da, za drugu nekretninu OPIS....

 
 
 
  Stan, OKRUG GORNJI, 180.000 €, 59,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Čiovo,Okrug Gornji,komforan jednosoban stan 59 m2 u novogradnji sa vanjskim parking mjestom.Stan ima 50 m2 unutarnje površine plus 9 m2 balkona. Nalazi se u prizemlju ,južno je orijentiran ,a sastoji se od jedne spavaće sobe , hodnika,kupatila, praonice, ostave u podrumu (4m2),kuhinje....

 
 
 
  Stan, SENJ, 174.000 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepo uređen i potpuno namješten stan površine 64,47 m², smješten na trećem katu stambene zgrade u mirnom dijelu Senja. Stan se sastoji od kuhinje povezane s prostranim dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, hodnika, ostave, kupaonice te balkona s prekrasnim pogledom. Zahvaljujući....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na do 220000 eura suteren balkon zadnjih 14 dana (36)
  • nekretnina na moru suteren balkon zadnjih 14 dana (2)
  • nekretnina na moru do 220000 eura balkon zadnjih 14 dana (13)
  • nekretnina na moru do 220000 eura suteren zadnjih 14 dana (1)
  • nekretnina na moru do 220000 eura suteren balkon (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.