• GoHome Professional
nekretnina na moru do 220000 eura suteren Najnovij - GoHome
  • nekretnina na moru do 220000 eura suteren Najnovij - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 220000 eura suteren Najnovije

  • Za upit "nekretnina na moru do 220000 eura suteren najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 185.000 €, 43,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se lijep 1soban stan u suterenu zgrade u centru grada. Odlično je pozicioniran, u blizini tramvajske stanice, škole, vrtića, fakulteta, te svih drugh bitnih sadržaja. Kvalitetna zgrada, bez oštećenja u potresu (zelena naljepnica).....

 
 
 
  Kuća, ŽRNOVNICA, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

PRIVOR, VIKEND KUĆA NA KAT S KONOBOM i VRTOM Žrnovnica, Privor, u prodaji je vrlo atraktivna vikend kuća stambene površine 68m2 i vrtom od 100m2. Kuća se sastoji od tri etaže. U suterenu je smještena konoba. Prva, prizemna etaža sastoji se od dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, BILICE, 220.000 €, 203,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju je četverosobni stan u kući, u Jurasima, Šibenik. Od grada je udaljen oko 1500 metara, u neposrednooj blizini je glavna prometnica kao i trgovina. Kuća je etažirana i sastoji se od stana u suterenu, stana u visokom prizemlju te stana na prvom katu koji je i predmet prodaje.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 219.000 €, 52,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Zagreb, Trešnjevka - sjever, Ozaljska ulica. Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 52,47 m2 stambenog prostora te 2,25 m2 pripadajućeg spremišta u suterenu zgrade. Stan se nalazi na 13. katu uredno održavane zgrade s ukupno 17 katova. Funkcionalni raspored i tlocrt stana otvara....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Škurinje, 215.000 €, 59,65 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izuzetno ugodan i potpuno adaptiran stan na Škurinju, smješten u odlično održavanoj zgradi s novom fasadom i novim krovom. Idealna nekretnina za one koji traže gotov stan bez dodatnih ulaganja, bilo za stanovanje ili kao investiciju. Stan je kompletno adaptiran 2022.....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Gornja Vežica, 215.000 €, 65,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

MANOR predstavlja funkcionalan 2S+DB stan smješten na mirnoj i vrlo traženoj lokaciji na istočnom dijelu grada, na Gornjoj Vežici, stambene površine 65 m². * Stan se sastoji od: - hodnika - kuhinje povezane s blagovaonicom - dnevnog boravka - 2 spavaće sobe - kupaonice - zasebnog....

 
 
 
  Stan, SENJ, 174.000 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepo uređen i potpuno namješten stan površine 64,47 m², smješten na trećem katu stambene zgrade u mirnom dijelu Senja. Stan se sastoji od kuhinje povezane s prostranim dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, hodnika, ostave, kupaonice te balkona s prekrasnim pogledom. Zahvaljujući....

 
 
 
  Kuća, VUGROVEC GORNJI, 170.000 €, 150,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodajem kuću u izgradnji površine 150 m2. Zemljište je površine 882 m2. Raspored prostorija po katovima je sljedeći: Suteren: - kuhinja i dnevni boravak u jednom s izlazom na natkrivenu terasu - wc - kotlovnica Prizemlje: - ulazni prostor - dvije spavaće sobe s izlazom na terasu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 157.500 €, 45,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan površine 45m2, u suterenu zgrade, na odličnoj lokaciji Maksimir-Ravnice. Stan se sastoji od ulaznog prostora, open space kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, spavaće sobe te kupaonice. Namješten i opremljen aparatima, klima uređaj, protuprovalna vrata....

 
 
 
  Stan, VELIKA GORICA, Kurilovec, 155.000 €, 86,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u suterenu manje zgrade (gradnja 2009.g.), Velika Gorica-Kurilovec. Stan NKP 75m2 sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom, spavaće sobe te kupaonice. Orijentacija zapad. Grijanje etažno plinsko centralno. Pripadajuće spremište u suterenu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na do 220000 eura suteren najnovije (30)
  • nekretnina na moru suteren najnovije (1)
  • nekretnina na moru do 220000 eura najnovije (7)
  • nekretnina na moru do 220000 eura suteren (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.