• GoHome Professional
nekretnina na moru do 220000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome
  • nekretnina na moru do 220000 eura Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 220000 eura Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnina na moru do 220000 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.057 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, POVLJANA, 223.776 €, 62,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

OTOK PAG, Povljana - Apartman na 2. katu s pogledom na more Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po pješčanim plažama, čistom moru i mirnom okruženju, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za odmor, turistički najam ili sigurnu investiciju. Na prodaju....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 224.028 €, 62,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 220000 eura zadnjih 7 dana'
190.000 €
190.000 €
223.776 €
  Stan, POVLJANA, 211.582 €, 62,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

OTOK PAG, Povljana - Apartman na 1. katu s 2 terase i pogledom Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po pješčanim plažama, čistom moru i mirnom okruženju, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za odmor, turistički najam ili sigurnu investiciju. Na prodaju....

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 211.582 €, 62,23 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 211.350 €, 62,16 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 211.350 €, 62,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 224.028 €, 62,23 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 195.000 €, 49,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

SELCE - Stan od 49 m2 na drugom katu stambene zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje i dnevnog boravka povezanih s loggiom okrenutom prema moru. Prostrana loggia s pogledom na more i otok Krk, za ugodan boravak i uživanje u ljepotama mora i prirodi.....

 
 
 
  Stan, SELCE, 195.000 €, 49,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 192.000 €, 567,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljiste uz magistralu i idealno za gradnju apartmana ili obiteljske kuće Građevinsko zemljište, Sveti Petar na Moru, 567 m2.

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 190.000 €, 173,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća, katnica, tlocrtnih gabarita 15.69 x 15.80 m (pov. 173 m2), višestrešnog krova i s dvije stambene jedinice, Kakma nedaleko Biograda na moru i Benkovca. Nalazi se na parceli pov. 711 m2. Kuća sadrži i pomoćnu zgradu s crnom kuhinjom i garažom, tlocrtnih gabarita 12.31....

 
 
 
  Kuća, VIS, 187.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 320 m² na južnoj strani otoka Visa, udaljeno oko 10 km od grada Visa. Zemljište se nalazi u području poznatom po manjim uvalama, čistom moru i mirnijem načinu života, a u blizini se nalazi i plaža Srebrna, jedna od najpoznatijih plaža na....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 229.000 €, 50,21 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

BIOGRAD NA MORU ? STAN SJ3 JEDNOSOBNI STAN NA 2 KATU S POGLEDOM NA MORE Na mirnoj lokaciji u Biogradu na Moru prodaje se moderan dvosoban stan oznake SJ3, smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Etažna jedinica SJ3 nalazi se na drugom katu građevine i sastoji....

 
 
 
  Zemljište, FAŽANA, 130.000 €, 6390,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Fažana je malo ribarsko mjesto smješteno na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuto prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Na prodaju je prostrano poljoprivredno zemljište ukupne površine 6390 m2. Udaljenost od centra Fažane je 2 km, Pristupni put do Zemljišta,....

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 115.000 €, 920,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se gradiliste idealnog tlocrta sa mozda 5 posto nagiba pada prema moru udaljeno 800 m od mora lijepa pozicija uz sami nacionalni park zadnji red gradnje iza placa pocinje nacionalni park ljep pogled na more krasan teren bogat sparogama i vrlo zaštićeno od bure plac se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 96.000 €, 1927,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište na Malom Lošinju, u katastarskoj općini Ćunski, ukupne površine 1.927 m2, s direktnim pristupom moru, priključkom vode i mogućnošću priključenja struje - infrastruktura je u blizini, susjedni tereni imaju priključak struje. Teren se spušta prema....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 90.000 €, 70,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MOBILNA KUĆICA "NORD" (40m² + 36m² terasa) - Kamp SOLINE, Biograd na Moru Lokacija: Kamp Soline, Biograd na Moru (parcela br. 1176 - uz borovu šumu i Hotel Adria) Udaljenost od mora: Samo 200 metara (lagana šetnja kroz uređeni park borove šume) Kapacitet: Idealno za veće obitelji....

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Iz naše ponude nekretnina na prodaju izdvajamo pet montažnih kućica koje su smještene u kampu Karin, u mjestu Donji Karin na Karinskom moru. Svaka kuća je veličine 32 m² i sastoji se od kuhinje sa blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice sa tuš kabinom i WC-om, te prostrane....

 
 
 
  Zemljište, DONJA ČEMERNICA, 51.900 €, 3885,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Izvanredna prilika, zemljište na D6, preko puta su dvije autobusne autobusne stanice smjer Karlovac-Sisak. Teren je blago nakošen prema jugu i pogodan za komercijalnu djelatnost. Bez konkurencije a na cesti kojom putnici iz Slavonije idu prema moru te gastarbajteri odlaze na praznike....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 39.500 € na 40.500 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, POSEDARJE, 40.500 €, 479,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 39.500 €
22.05.2026 - 40.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište od 479 m2, samo 900m od mora u općini Posedarje, u centru mjesta Ždrilo-Kneževići. Pogled prema moru i Velebitu. Prema prostornom planu općine Posedarje moguća je gradnja kuće prizemnice (P+0) ili kuće na kat (P+1) sa do 4 stambene jedinice / apartmana.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr