• GoHome Professional
nekretnina na moru do 220000 eura Najnovije - GoHome
  • nekretnina na moru do 220000 eura Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 220000 eura Najnovije

  • Za upit "nekretnina na moru do 220000 eura najnovije" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.721 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, POVLJANA, 223.776 €, 62,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

OTOK PAG, Povljana - Apartman na 2. katu s pogledom na more Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po pješčanim plažama, čistom moru i mirnom okruženju, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za odmor, turistički najam ili sigurnu investiciju. Na prodaju....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 224.028 €, 62,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 211.582 €, 62,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

OTOK PAG, Povljana - Apartman na 1. katu s 2 terase i pogledom Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po pješčanim plažama, čistom moru i mirnom okruženju, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za odmor, turistički najam ili sigurnu investiciju. Na prodaju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 220000 eura najnovije'
225.000 €
  Stan, POVLJANA, 211.350 €, 62,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 195.000 €, 49,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

SELCE - Stan od 49 m2 na drugom katu stambene zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje i dnevnog boravka povezanih s loggiom okrenutom prema moru. Prostrana loggia s pogledom na more i otok Krk, za ugodan boravak i uživanje u ljepotama mora i prirodi.....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 229.000 €, 50,21 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

BIOGRAD NA MORU ? STAN SJ3 JEDNOSOBNI STAN NA 2 KATU S POGLEDOM NA MORE Na mirnoj lokaciji u Biogradu na Moru prodaje se moderan dvosoban stan oznake SJ3, smješten na 2. katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Etažna jedinica SJ3 nalazi se na drugom katu građevine i sastoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com