• GoHome Professional
nekretnina na moru do 220000 eura 410 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru do 220000 eura 410 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 220000 eura 410 m2

  • Za upit "nekretnina na moru do 220000 eura 410 m2" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 197 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 390 m2 (malo manji)
    • 430 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 213 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, KALI, 130.000 €, 419,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Ugljanu u mjestu Kali - uvala Mala Lamjana. Površina zemljišta iznosi 419m2 s blagim nagibom prema uvali i moru. Zemljište se nalazi u unutar granica građevinskog područja -naselja, neizgrađeni neuređeni dio, nije prošao UPU-a. U prostornom....

 
 
 
  Zemljište, SVETI FILIP I JAKOV, 75.000 €, 399,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinski teren u Svetom Filip i Jakovu, pokraj Biograda na moru. Građevinski teren ukupne površine 399m2, nalazi se na odličnoj lokaciji za izgradnju kuće, vile za odmor ili manjeg stambenog objekta. Teren je pravilnog pravokutnog oblika, a okvirne dimenzije iznose 11,50m2....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 35.000 € na 37.000 € - 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, OBROVAC, 37.000 €, 421,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 35.000 €
22.02.2026 - 37.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Ribnica na Karinskom i Novigradskom moru - prodajemo građevinsko zemljište površine 421m. Zemljište je dosta izduženo te se cijelom dužinom proteže uz lokalnu pristupnu cestu. Glavni i za gradnju iskoristvi dio zemljišta u dužini od 30m sa širinom od 13m te se sužava na10,5m, dok....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 220000 eura 410 m2'
89.999 €
104.000 €
80.000 €
  Zemljište, MARČANA, 21.250 €, 372,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja atraktivno vikend zemljište površine 372m2. Zemljište se nalazi u blizini Kavrana, udaljeno svega 50 metara od predivne plaže. Idealno za bijeg od svakodnevice, odmor u prirodi i uživanje u moru. Do zemljišta vodi uređeni neasvaltirani....

 
 
 
  Zemljište, BIOGRAD NA MORU, 170.000 €, 425,00 m2 cca 400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

BIOGRAD NA MORU - Građevinsko zemljište ispod Magistrale Rijetkost na tržištu! Građevinsko zemljište u širem centru Biograda! Prekrasna, pravilna parcela ispod Jadranske magistrale u Biogradu na Moru na prodaju! Zemljište je dimenzija 24x18 m cca i pogodno je za komercijalno-stambenu....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 74.600 € na 65.000 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUMBARDA, 65.000 €, 414,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 74.600 €
08.04.2026 - 65.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je izuzetno atraktivno građevinsko zemljište u Lumbardi na otoku Korčuli, smješteno na vrhunskoj lokaciji svega 170 metara od mora. Otok Korčula, poznat po kristalno čistom moru, prekrasnim plažama, vrhunskim vinima i autentičnom mediteranskom ugođaju, jedna je od najpoželjnijih....

 
 
 
  Zemljište, RAŽANAC, 130.000 €, 414,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište 414 m2, 2. red od mora, pogled na more Građevinsko zemljište površine 414 m2 smješteno u drugom redu od mora, na udaljenosti od svega 40 m, s pogledom na more i direktnim pristupom moru. Parcela se nalazi na mirnoj lokaciji, dok je centar....

 
 
 
  Zemljište, RAŽANAC, 130.000 €, 414,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište površine 414 m2 smješteno u drugom redu od mora, na udaljenosti od svega 40 m, s pogledom na more i direktnim pristupom moru. Parcela se nalazi na mirnoj lokaciji, dok je centar udaljen 2 km. Zemljište ima pravilan oblik, širine cca 16 ? 18 m i dužine cca 23....

 
 
 
  Zemljište, MILNA, 99.000 €, 406,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je atraktivno građevinsko zemljište smješteno u jednom od najpoželjnijih i najautentičnijih dijelova otoka Brača ? u mirnom mediteranskom mjestu Milna, poznatom po svojoj zaštićenoj luci, kristalno čistom moru i sve većoj potražnji među domaćim i stranim kupcima. Predmetna....

 
 
 
  Zemljište, BOBOVIŠĆA, 105.000 €, 420,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 420m2 NA BRAČU U BOBOVIŠĆU NA MORU! Prodajemo lijepu parcelu pravilnog oblika. Parcela se nalazi u centru mjesta, drugi red od šetnice. Za detaljnije informacije, kao i dogovor za razgledavanje nekretnine, možete kontaktirati agenta na mobitel: 091 576 47 49....

 
 
 
  Zemljište, TROGIR, 13.000 €, 432,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji poljoprivrednog zemljišta površine 432 m2, smješteno u prvom redu uz more na Drveniku Velikom. Osnovne informacije: Površina: 432 m2 Lokacija: Drvenik Veliki, 1. red uz more Vlasništvo: 1/1 Zemljište je na izvrsnoj poziciji, s neposrednim pristupom moru, te predstavlja....

 
 
 
  Zemljište, DRVENIK VELIKI, 13.000 €, 432,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, OBROVAC, 106.400 €, 380,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Karin Gornji, na samom moru, u neposrednoj blizini centra mjesta, prodaje se građevinsko zemljište površine 380 m2. Cijena 280 EUR/m2. Komunalna infrastruktura u neposrednoj blizini same čestice. Predivan, otvoren pogled na cijeli Karinski zaljev. Odmah ispod čestice u planu je izgradnja....

 
 
 
  Zemljište, GORNJI KARIN, 106.400 €, 380,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, MARČANA, 21.250 €, 376,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja atraktivno vikend zemljište površine 376m2. Zemljište se nalazi u blizini Kavrana, udaljeno svega 30 metara od predivne plaže. Zemljište je 2. red do mora. Idealno za bijeg od svakodnevice, odmor u prirodi i uživanje u moru. Do zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 105.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja Sveti Petar na moru 35x9-15 m. LOKACIJA: 200 m od mora preko puta otoka Galešnjaka, pristupni put do zemljišta, priključci uz zemljište. Vlasništvo uredno, 1/1. Za više informacija, slobodno nas kontaktirajte.....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 90.000 € na 80.000 € - 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, OBROVAC, 80.000 €, 450,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.09.2024 - 300.000 €
28.09.2024 - 250.000 €
02.10.2024 - 200.000 €
05.10.2024 - 179.000 €
12.01.2025 - 104.000 €
22.01.2025 - 120.000 €
19.06.2025 - 135.000 €
14.09.2025 - 130.000 €
25.09.2025 - 115.000 €
18.10.2025 - 100.000 €
16.03.2026 - 90.000 €
14.05.2026 - 80.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2024.,

www.njuskalo.hr

OBROVAC, KRUŠEVO - Građevinsko zemljište drugi red do mora Zamislite život na samo nekoliko koraka od valova, u mirnom kutku Kruševa gdje se moru možete diviti iz udobnosti svoga doma. Ovo građevinsko zemljište, smješteno na drugom redu do mora, pruža savršenu ravnotežu između blizine....

 
 
 
  Zemljište, SVETI FILIP I JAKOV, 105.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2