• GoHome Professional
nekretnina na moru do 220 m2 samostojeća balkon - GoHome
  • nekretnina na moru do 220 m2 samostojeća balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 220 m2 samostojeća balkon

  • Za upit "nekretnina na moru do 220 m2 samostojeća balkon" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 2.886 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 595.000 € na 550.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIOGRAD NA MORU, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.11.2025 - 595.000 €
13.03.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno prodajemo obiteljsku kuću katnicu u užem centru grada Biograda na moru. Ukupna površina kuće iznosi 200 m2 na parceli od 455 m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata. Podrum je u naravi sve jedna prostorija od 22 m2 koje služi kao ostava, a može biti i kao vinski....

 
 
 
  Kuća, PAG, 350.000 €, 176,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK PAG - Duplex kuća Otok Pag je površinom peti najveći otok u Jadranskom moru, ali je duljinom obale od 302,47 km najrazvedeniji otok Jadrana. Otok je poznat po slaboj pokrivenosti vegetacijom nekih svojih dijelova, koje se često uspoređuje s Mjesečevom površinom. Kameniti pejzaž....

 
 
 
  Kuća, JANJINA, 560.000 €, 197,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Pelješka elegancija u kamenu: Oaza mira s pogledom na horizont U miru pelješkog zaleđa, gdje se povijest utkana u kamen susreće s otvorenim pogledom prema moru, smještena je nekretnina koja definira pojam suvremenog mediteranskog utočišta. Ovo je rijetka prilika za posjedovanje autentične....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 220 m2 samostojeća balkon'
795.000 €
190.000 €
259.000 €
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 690.000 €, 205,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.indomio.hr

Apartmanska kuća u prvom redu do mora, Sveti Petar na Moru Opis nekretnine Na prodaju je apartmanska kuća na ekskluzivnoj lokaciji, udaljena svega 2 minute hoda od plaže. Kuća je moderno građena i prodaje se potpuno namještena. Nekretnina se sastoji od tri odvojene stambene jedinice....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 400.000 €, 200,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

BIOGRAD, SVETI FILIP I JAKOV - Dvojna apartmanska kuća s bazenom i pogledom na more Prodaje se polovica stambeno-poslovne zgrade sa 3 stambene jedinice u Svetom Filipu i Jakovu kraj Biograda na Moru. Objekt stambene površine 200 m2 izgrađen je na parceli od 734m2. Objekt se koristi....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 190.000 €, 173,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća, katnica, tlocrtnih gabarita 15.69 x 15.80 m (pov. 173 m2), višestrešnog krova i s dvije stambene jedinice, Kakma nedaleko Biograda na moru i Benkovca. Nalazi se na parceli pov. 711 m2. Kuća sadrži i pomoćnu zgradu s crnom kuhinjom i garažom, tlocrtnih gabarita 12.31....

 
 
 
  Kuća, GORNJI KARIN, 259.000 €, 170,00 m2 cca 1520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U Gornjem Karinu na Karinskom moru prodajemo samostojeću kuću sa tri stambene jedinice i velikom okućnicom. Kuća se sastoji od: - Podrum od 27 m2 - Prizemlje sa stanom od 67m2 koji se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevnog borvka sa kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice i 20m2 natkrivene....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 572.000 €, 170,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća katnica u Biogradu na Moru, izgrađena na zemljištu od 750 m. Stambena površina od oko 170 m raspoređena je na prizemlje i kat. Na svakoj etaži je po jedan prostrani stan, svaki s posebnim ulazom. U prizemlju je stan koji se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonom....

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC, 259.000 €, 170,00 m2 cca 1520 €/m2

 
 
 
  Kuća, NOVI VINODOLSKI, 455.000 €, 160,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.crozilla.com

NOVI VINODOLSKI - Dom iznad mora, dvojnica 160m2 Ova dvojna kuća u Novom Vinodolskom ističe se prije svega pogledom koji se pruža prema moru i ostaje trajno otvoren, dajući cijeloj nekretnini osjećaj širine i ekskluzivnosti. Smještena je u mirnom dijelu mjesta, dovoljno blizu svih....

 
 
 
  Kuća, CRES, 415.000 €, 160,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK CRES, VALUN Kuća sa dva stana u blizini mora idealna za život i/ili turizam! Otok Cres, jedan od bisera Kvarnerskog zaljeva, poznat je po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i bogatoj kulturnoj baštini. Očaravajući pejzaži, mirne uvale i brojne šetnice čine ga savršenim....

 
 
 
  Kuća, SENJ, 690.000 €, 230,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća na samom moru u malom ribarskom mjestu Sveti Juraj. Nekretnina u prizemlju ima jedan jednosobni i jedan dvosobni apartman, svaki ima svoju terasu. Na prvom katu su dva apartmana, jedan apartman ima dvije spavaće sobe, kupaonu, kuhinju s blagovaonicom i balkon s prekrasnim pogledom.....

 
 
 
  Kuća, SENJ, 720.000 €, 230,00 m2 cca 3130 €/m2

 
 
 
  Kuća, KARLOBAG, 1.050.000 €, 156,00 m2 cca 6730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća u okolici Karlobaga na samom moru. Ova predivna samostojeća kuća smještena je tik uz obalu. Sastoji se od dvije stambene jedinice, svaka smještena na svojoj etaži. Prizemlje kuće očarava svojim prostorom i funkcionalnošću. Unutar njega nalaze se dvije prostrane spavaće....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 520.000 €, 150,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.12.2025.,

www.indomio.hr

ŠPARADIĆI KUĆA 50 M OD MORA S 5 APARTMANA + POTENCIJAL ZA JOŠ JEDAN! Prodaje se kuća u mirnom i iznimno traženom naselju Šparadići, dijelu Grebaštice poznatom po čistom moru, skrovitim uvalama i opuštenoj mediteranskoj atmosferi. Lokacija je idealna za obiteljski odmor, ali i investiciju....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 383.000 €, 150,00 m2 cca 2550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Savršeno mjesto za udoban život ili iznajmljivanje u samom srcu Biograda na moru! Ova prostrana kuća, površine 150 m2, nudi nevjerojatan potencijal za obiteljski dom ili poslovnu priliku. Kuća ima četiri prostrane spavaće sobe, stoga ima dovoljno prostora za cijelu obitelj. Dnevni....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 255.000 €, 141,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Manje, mirno naselje u zaleđu Opatijske rivjere, u sastavu općine Matulji, a ni Kastav nije daleko. Zanimljiva lokacija okružena zelenilom dovoljno udaljena od gradske užurbanosti, svega 10-15 kilometara od plaže Opatijske rivjere prema moru, te Park prirode Učka - šumski predio.....

 
 
 
  Kuća, RIJEKA, Pehlin, 290.000 €, 122,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo obiteljsku kuću na Pehlinu, s dva stana, ukupne neto stambene površine 122 m2. U prizemlju se nalazi dvosobni stan površine 50 m2, a na katu se nalazi dvosobni stan površine 72 m2. Stan na katu ima balkon i djelomičan pogled prema moru. Uz kuću je i garaža površine 30 m2,....

 
 
 
  Kuća, VIS, 700.000 €, 121,00 m2 cca 5790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2025.,

www.broker.hr

Na prodaju je samostojeća kuća na velikom zemljištu, smještena u neposrednoj blizini mora na otoku Visu. Uz svoje povijesno, kulturno i prirodno nasljeđe, otok Vis je poznat po kristalno čistom moru, predivnim skrivenim plažama i uvalama. Nekretnina je udaljena cca 1 km od grada Visa.....

 
 
 
  Kuća, VIS, 700.000 €, 121,00 m2 cca 5790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Za sve one koji žele uživati u miru i tišini, okruženi u ljepoti netaknute prirode, te u kristalno čistom i bistrom moru, a istovremeno biti u neposrednoj blizini svih gradskih sadržaja koje otok Vis pruža, ova kuća koja je na prodaji sa zemljištem je onda idealna za Vas. Troetažna....

 
 
 
  Kuća, PULA, Monte Magno, Na upit, 125,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Današnja površina grada Pule iznosi 5.165 ha, od čega 4.150 ha na kopnu i 1.015 ha na moru, a omeđena je sa sjevera otocima Sv. Jerolim i Kozadom, gradskim naseljima Štinjan, Veli Vrh i Šijanskom šumom; sa istoka područjima Monteserpo, Valmade, Busoler i Valdebek; s juga Starom Plinarom,....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 470.000 €, 120,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

BIOGRAD, DRAGE - Apartmanska kuća s garažom 80 m od mora Prodaje se kuća uz more s dva odvojena apartmana u mjestu Drage u okolici Biograda na Moru. Objekt površine 105,89 m2 izgrađen je na parceli od 260 m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju je smješten apartman od 63,18....

 
 
 
  Kuća, BARIĆ DRAGA, 335.000 €, 114,43 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Na samom moru, prodaje se samostojeća kuća katnica s dvije jedinice. Gornja etaža je sva u klesanom kamenu izvana, a iznutra je roh bau. Sastoji se od tri prostorije, balkona, te dodatnih pomoćnih prostorija uz kuću . Vanjske stepenice vode prema prizemnoj etaži, gdje je useljivi....

 
 
 
  Kuća, KARLOBAG, 335.000 €, 114,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Na samom moru ,prodaje se samostojeća kuća katnica sa dvije jedinice. Prilaz kući je sa stražnje strane gdje je i parkirno mjesto. Gornja etaža je sva u klesanom kamenu izvana,a iznutra je roh bau.Sastoji se od tri prostorije,balkona te dodatnih pomoćnih prostorija uz kuću. Vanjske....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 744.000 €, 239,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2024.,

www.indomio.hr

Prodaja - Kuća - 3 stana - Biograd na moru - Blizina centra - 239m2 Prodaje se stambena zgrada sagrađena na parceli površine od 449m2 s tri odvojena stana ukupne površine od 239m2 u Biogradu na moru - blizina centra. Objekt je također u završnoj fazi uređenja. Stan u suterenu se sastoji....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 850.000 € na 769.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, OPATIJA, Centar, 769.000 €, 240,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.04.2026 - 850.000 €
23.05.2026 - 769.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, CENTAR - Samostojeća kuća na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji....

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, Centar, 850.000 €, 240,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, NOVIGRAD, 118.000 €, 84,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, NOVIGRAD - Plutajuća kuća na moru, RIJETKOST NA TRŽIŠTU! Otkrijte čaroliju života na vodi uz našu ekskluzivnu plutajuću kuću smještenu na Novigradskom moru. Ova jedinstvena nekretnina nudi savršen spoj udobnosti, luksuza i prirodnog okruženja, idealna za one koji traže jedinstveno....

 
 
 
  Kuća, PULA, Veruda, 118.000 €, 84,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,