• GoHome Professional
nekretnina na moru do 210000 eura terasa 50 m2 - GoHome
  • nekretnina na moru do 210000 eura terasa 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 210000 eura terasa 50 m2

  • Za upit "nekretnina na moru do 210000 eura terasa 50 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.596 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 174.000 €, 49,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Žaborića, svega 400 metara od mora i lijepo uređenih plaža, nalazi se moderna stambena zgrada ? objekt D. Žaborić je malo dalmatinsko mjesto poznato po čistom moru, opuštenoj atmosferi i blizini Šibenika, što ga čini idealnim za odmor, ali i za mirno cjelogodišnje....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 211.000 €, 51,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZNA NOVOGRADNJA NA 200m OD MORA - VOLME/MEDULIN! Volme su jedno od luksuznijih dijelova općine Medulin te u samom naselju prevladavaju manje stambene zgrade i vile. Naselje je na cesti prema Premanturi, na svega nekoliko minuta vožnje do Banjola te na samom moru a sve u sklopu....

 
 
 
  Stan, ŽMINJ, 142.800 €, 51,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Žminj, Stan u prizemlju s vrtom Predstavljamo vam elegantan stan u novogradnji, smješten u mirnoj zgradi s ukupno osam stanova, udaljen svega 25 km od obale i ljepota Rovinja. Ova idilična lokacija nudi kombinaciju blizine moru i svim potrebnim sadržajima za udoban i ugodan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 210000 eura terasa 50 m2'
150.000 €
150.000 €
199.000 €
  Kuća, MEDULIN, 211.000 €, 51,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, VIR, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

VIR TOROVI NOVOGRADNJA 2025. trosoban apartmanna II. katu s otvorenim pogledom prema moru U mirnom dijelu otoka Vira, predio Torovi, prodaje se moderan apartman smješten na I. katu manje stambene zgraden sa prekrasnim otvorenim pogledom prema moru. Ukupna neto površina stambenog dijela....

 
 
 
  Apartman, VIR, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, ŽABORIĆ, 174.000 €, 49,50 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.bonum-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, ŽABORIĆ, 174.000 €, 49,50 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 220.000 €, 54,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2025.,

www.indomio.hr

Sveti Petar na Moru, prodaje se dvosoban namješten odmah useljiv stan pobršine 54m2 smješten na prvom katu stambene zgrade sa 6 stanova. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice sa wc-om, kuhinje, blagavaone i dnevnog prostora i terase iz koje se pruža prekrasan pogled na....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 199.900 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

BIOGRAD, SVETI PETAR NA MORU, APARTMAN U NOVOGRADNJI, PRIZEMLJE Prodaje se apartman u novogradnji stambene zgrade sa 4 apartmana na 3 etaže: podrum, prizemlje i 1 katu. U podrumu se nalaze spremišta, prizemlje i 1.kat na svakoj etaži po 2 stana ( 1,5 sobni i 2,5 sobni stan ). Svakome....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 199.250 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se namješten dvosoban stan smješten na prvom katu stambene zgrade u Svetom Petru na Moru. Stan ima ukupnu površinu od 54 m² i sastoji se od: Dvije spavaće sobe Kupaonica sa WC-om Kuhinja Blagavaonica i dnevni prostor Terasa s pogledom na more Stan je udaljen samo 150 metara....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 220.000 €, 54,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, SVETI FILIP I JAKOV, 199.900 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, SVETI FILIP I JAKOV, 199.250 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.07.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, SVETI PETAR, 199.250 €, 54,18 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.05.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Apartman, SVETI PETAR, 199.900 €, 54,37 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.05.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr