• GoHome Professional
nekretnina na moru do 200000 eura terasa - GoHome
  • nekretnina na moru do 200000 eura terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 200000 eura terasa

  • Za upit "nekretnina na moru do 200000 eura terasa" pronađeno 101 nekretnina - prosječna cijena 2.889 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • park
    • prizemlje
    • satelitska televizija
    • pogled na more
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, POVLJANA, 219.044 €, 66,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na otoku Pagu točnije u mjestu Povljana u izgradnji je apartmanska zgrada sa ukupno 6 apartmana koja je smještena na mirnoj i tihoj lokaciji. Zgrada je udaljena 400 metara od mora i plaže, otvorenog pogleda prema moru, 120 m od centra mjesta, blizina svih potrebnih sadržaja za ugodan....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 219.044 €, 66,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ukupno šest trosobnih apartmana u novom stambenom objektu u Povljani, Put Obatnice. Nalazi se na odličnoj lokaciji u mirnom dijelu Povljane, 400 m udaljen od mora i pješčane plaže, otvorenog pogleda prema moru, 120 m od centra mjesta. Najbliža plaža je pješčana i pogodna....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 219.054 €, 66,38 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zgrada 2! Stambeni objekt u Povljani (otok Pag) Nalazi se na dobroj lokaciji u mirnom dijelu Povljane, 400 m udaljen od mora i pješčane plaže, otvorenog pogleda prema moru, 120 m od centra mjesta, blizina svih potrebnih sadržaja za ugodan i miran odmor. Najbliža plaža je pješčana....

 
 
 
  Kuća, PUNAT, 220.000 €, 140,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, STARA BAŠKA - Kamena kuća 1903. sa započetom adaptacijom RIJETKOST! Stoljetna kuća u procesu kompletne adaptacije! "Grad pastira" ili današnja Stara Baška, smještena je na jugozapadnom dijelu otoka Krka. Šarmantna, poznata po bistrom moru i veličanstvenim stijenama koje....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 220.000 €, 54,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

LUKSUZNA NOVOGRADNJA NA 200m OD MORA - VOLME/MEDULIN! Volme su jedno od luksuznijih dijelova općine Medulin te u samom naselju prevladavaju manje stambene zgrade i vile. Naselje je na cesti prema Premanturi, na svega nekoliko minuta vožnje do Banjola te na samom moru a sve u sklopu....

 
 
 
  Kuća, STARA BAŠKA, 220.000 €, 140,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 220.000 €, 54,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 79.000 €, 30,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se dvije MOBILNE KUĆICE tipa ADRIA u kampu u Biogradu na Moru, kapaciteta 4+2 osobe. OPIS NEKRETNINE: - dvije spavaće sobe; - dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom; - dvije kupaonice; - terasa; - prodaju se potpuno namještene Biograd na Moru, grad i luka u sjevernoj Dalmaciji,....

 
 
 
  Stan, BRTONIGLA, 76.000 €, 76,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

SVJEŽE UREĐEN 3-SOBAN STAN U ŠARMANTNOJ ISTARSKOJ KAMENOJ KUĆI Prodaje se stan u tradicionalnoj istarskoj kamenoj kući s romantičnim pogledom prema moru (od Trsta do Venecije, u pozadini Alpe), divnim zalascima sunca i skrivenom terasom na krovu zgrade. U zgradi se nalaze 3 stana,....

 
 
 
  Kuća, BRTONIGLA, 76.000 €, 76,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, FAŽANA, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, FAŽANA - Kuća nedaleko mora Općina Fažana je smještena na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuta prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Od Pule ? najvećeg grada u Istri, gospodarskog i kulturnog središta - udaljena je svega osam kilometara. Nadomak,....

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Iz naše ponude nekretnina na prodaju izdvajamo pet montažnih kućica koje su smještene u kampu Karin, u mjestu Donji Karin na Karinskom moru. Svaka kuća je veličine 32 m² i sastoji se od kuhinje sa blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice sa tuš kabinom i WC-om, te prostrane....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

MOBILNA KUĆA, PRODAJA, BIOGRAD NA MORU, 32 m2 + 15 m2 TERASE Prodaje se potpuno namještena i opremljena mobilna kuća stambene površine 32 m2 s dodatnom natkrivenom terasom od 15 m2. Kuća je postavljena 2018. godine, spojena na sve komunalne priključke i spremna za korištenje. Unutarnji....

 
 
 
 
-31%

Promjena cijene sa 93.750 € na 65.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DONJI KARIN, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 93.750 €
15.05.2026 - 65.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 61.000 €, 24,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je mobilna kućica proizvedena 2013. godine, model Shellbox, smještena u popularnom kampu Soline u Biogradu na Moru. Posebna prednost ove nekretnine je iznimna blizina mora ? svega 70 metara! Kućica se prodaje potpuno namještena i opremljena, spremna za uživanje u ljetnim....

 
 
 
  Kuća, SENJ, 58.000 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se mobilna kućica u Kampu Rača, Volarice Pronađite svoj mir na moru i uživajte u potpunom komforu! - Lokacija: Kamp Rača, Volarice - Površina: 36 m2 + velika natkrivena terasa od 24 m2 - Udaljenost do mora: 60?70 metara Kućica je uređena za ugodan boravak te raspolaže s dvije....

 
 
 
  Kuća, SENJ, 57.000 €, 36,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je potpuno opremljena i funkcionalna mobilna kućica . Kućica se nalazi na atraktivnoj lokaciji unutar kampa, svega 60 metara udaljena od plaže, što omogućava jednostavan pristup moru i svim sadržajima potrebnim za ugodan boravak. Mobilna kućica dimenzija 9x4 metra sastoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 85-101 (od ukupno 106)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr