• GoHome Professional
nekretnina na moru do 200000 eura 620 m2 park - GoHome
  • nekretnina na moru do 200000 eura 620 m2 park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 200000 eura 620 m2 park

  • Za upit "nekretnina na moru do 200000 eura 620 m2 park" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 208 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 590 m2 (malo manji)
    • 650 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 250 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ŽDRELAC, 90.600 €, 604,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasno građevinsko zemljište 350 metara od mora, idealno za izgradnju obiteljske kuće za odmor. Sam otok Pašman i mjesto Ždrelac je poznato po čistom moru, prekrasnim uvalama i nezaboravnim zalascima sunca. Neposrednoj blizini nacionalnog parka Kornati, te mnogobrojnim....

 
 
 
  Zemljište, BIOGRAD NA MORU, 170.000 €, 652,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

SUPER PRILIKA ZA INVESTICUJU!!! Prodaje se zemljište u građevinskoj zoni u Biogradu na Moru površine 652m2. Biograd na Moru je grad u kojem se jednako dobrodošlo osjećaju obitelji s djecom, mladi u potrazi za zabavom, jedriličari zaljubljeni u pučinu i otoke, sportaši i svi drugi....

 
 
 
  Zemljište, BIOGRAD NA MORU, 94.500 €, 630,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 630 m² smješteno u mirnom i atraktivnom dijelu Turnja, nedaleko od Biograda na Moru. Parcela se nalazi u neizgrađenom dijelu građevinske zone te predstavlja izvrsnu priliku za izgradnju obiteljske kuće ili objekta za turistički najam. Zemljište....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 200000 eura 620 m2 park'
163.000 €
163.000 €
  Zemljište, STARIGRAD, 167.000 €, 641,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na odličnoj lokaciji. Nalazi se u 2. redu do mora u Starigradu. Sa zemljišta se pruža odličan pogled na more. Zemljište je površine 641 m2. Prilaz moru je direktan. Oblik zemljišta je pravilan. Širina zemljišta je oko 21 m. Dužina zemljišta je oko....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com