• GoHome Professional
nekretnina na moru do 200000 eura 620 m2 do 217 eu - GoHome
  • nekretnina na moru do 200000 eura 620 m2 do 217 eu - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 200000 eura 620 m2 do 217 eura/m2

  • Za upit "nekretnina na moru do 200000 eura 620 m2 do 217 eura/m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 152 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 590 m2 (malo manji)
    • 650 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 15000 eura (prosječna cijena)
    • do 18000 eura
    • do 150 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ŽDRELAC, 134.875 €, 650,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Ždrelac, najveće mjesto na otoku Pašmanu, smješten tik uz most koji povezuje otoke Pašman i Ugljan, predstavlja savršenu kombinaciju prirode, mora i dostupnosti. Poznat po kristalno čistom moru, prekrasnim plažama i opuštenom otočnom načinu života, Ždrelac nudi sve ? od šetnji i biciklizma....

 
 
 
  Zemljište, MARČANA, 118.000 €, 673,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

KAVRAN Kavran je mirno naselje smješteno na jugoistočnoj obali Istre, poznato po netaknutoj prirodi, prekrasnim uvalama i čistom moru. Idealno je za ljubitelje mira, privatnosti i autentičnog mediteranskog ambijenta. Zahvaljujući blizini Pule i drugih turističkih središta, Kavran....

 
 
 
  Zemljište, RAŽANAC, 95.250 €, 600,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište pravilnog oblika na TOP lokaciji u mjestu Rtina pokraj Zadra u opčini Ražanac na nepunih 170 m od mora i uređene pješčane plaže s čije se lokacije pružaju neometani vidici prema moru i otocima. Zemljište se nalazi u izgrađenom djelu građevinskog pojasa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 200000 eura 620 m2 do 217 eura/m2'
150.000 €
90.600 €
144.540 €
 
-12%

Promjena cijene sa 119.500 € na 105.000 € - 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PROŽURSKA LUKA, 105.000 €, 600,00 m2 cca 180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.07.2025 - 119.500 €
17.03.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo atraktivno građevinsko zemljište na otoku Mljetu, jednom od najljepših i najočuvanijih otoka Mediterana. Parcela se nalazi u šarmantnom mjestu Prožurska Luka, poznatom po svojoj netaknutoj prirodi i kristalno čistom moru. - Površina zemljišta: 600 m² - Prekrasan pogled....

 
 
 
  Zemljište, POREČ, Centar, 130.000 €, 602,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Z103 Građevinsko zemljište sa građevinskom dozvolom i pogledom na more U mirnom dijelu mjesta prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 602 m, smješteno na povišenoj poziciji koja omogućuje otvoren i trajan pogled prema moru. Okruženje je tiho, uređeno i idealno za izgradnju....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 150.000 € na 120.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MILNA, 120.000 €, 561,50 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 150.000 €
17.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.07.2025.,

www.njuskalo.hr

NA PRODAJU ? ATRAKTIVNO ZEMLJIŠTE S PRISTUPOM MORU I VELIKIM POTENCIJALOM, BRAČ ? LUČICE Na jugozapadnoj obali otoka Brača, u mirnoj i zaštićenoj uvali Lučice, svega 2,5 km od centra Milne (30 minuta hoda ili 6 minuta autom), prodaje se zemljište površine 561,5 m² (½ idealnog dijela....

 
 
 
  Zemljište, RAŽANAC, 125.000 €, 600,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište s idejnim projektom na TOP lokaciji u Rtini pokraj Zadra na nepunih 300m od mora i uređene pješčane plaže. Ovaj izvrstan teren pravilnog je oblika ukupne površine od 600m2 s čije se pozicije pruža neometani otvoreni pogled prema moru i otocima s južne....

 
 
 
  Kuća, ŽDRELAC, 134.875 €, 650,00 m2 cca 210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, BOBOVIŠĆA, 114.500 €, 636,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište pogodno za gradnju na otoku Braču u blizini Bobovišća na moru te Milne. Supetar se nalazi na udaljenosti 15 minuta automobilom, a Milna svega 10 minuta. Zemljište je pravilnog oblika te se nalazi na malom nagibu što osigurava ugodan ambijent. Uz predmetno....

 
 
 
  Zemljište, VIR, 150.000 €, 660,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište na otoku Viru ? samo 300 m od mora! Otok Vir, smješten blizu Zadra, jedno je od najpoželjnijih turističkih i investicijskih odredišta na hrvatskoj obali. Poznat po prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i ugodnoj mediteranskoj klimi, Vir pruža savršene uvjete....

 
 
 
  Zemljište, MARČANA, 99.000 €, 650,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište površine 650 m, smješteno u općini Marčana, samo 20 km od Pule i 3 km od mora. O općini Marčana: Općina Marčana poznata je po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i mirnom okruženju daleko od turističke vreve. Ova regija nudi autentičan....

 
 
 
  Zemljište, BIOGRAD NA MORU, 94.500 €, 630,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 630 m² smješteno u mirnom i atraktivnom dijelu Turnja, nedaleko od Biograda na Moru. Parcela se nalazi u neizgrađenom dijelu građevinske zone te predstavlja izvrsnu priliku za izgradnju obiteljske kuće ili objekta za turistički najam. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, KANFANAR, 89.000 €, 615,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište s pogledom prema moru, blizu Kanfanara. Zemljište je pravilnog oblika. Sva potrebna infrastruktura ( voda, struja, kanalizacija ) u neposrednoj blizini. Zemljište ima pristupni put s asfata. Ishođena je građevinska dozvola za građevinu stambene namjene....

 
 
 
  Zemljište, MEDULIN, 80.000 €, 568,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, MEDULIN - Poljoprivredno zemljište 568 m. Prilika! ZEMLJIŠTE 568 m UZ SAMU GRANICU GRAĐEVINSKE ZONE Prodaje se poljoprivredno zemljište 568 m, pravilnog oblika, smješteno na jednoj od najpoželjnijih i najviših pozicija u okruženju, s otvorenim pogledom prema moru. Parcela se....

 
 
 
  Zemljište, MEDULIN, 80.000 €, 568,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, MEDULIN - Poljoprivredno zemljište 568 m². Prilika! ZEMLJIŠTE 568 m² UZ SAMU GRANICU GRAĐEVINSKE ZONE Prodaje se poljoprivredno zemljište 568 m², pravilnog oblika, smješteno na jednoj od najpoželjnijih i najviših pozicija u okruženju, s otvorenim pogledom prema moru. Parcela....

 
 
 
  Zemljište, RAŽANAC, 87.000 €, 650,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se vikend građevinske parcele ? zemljišta pravilnog oblika na TOP lokaciji u mjestu Rtina pokraj Zadra u opčini Ražanac na nepunih 150m od mora i uređene pješčane plaže s čije se lokacije pružaju neometani vidici prema moru i otocima. Zemljišta se nalaze u izgrađenom djelu....

 
 
 
  Zemljište, OPATIJA, 83.000 €, 623,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je građevinsko zemljište površine 623m2 koje se nalazi na zapadnom dijelu Veprinca, na rubnom dijelu grada Opatije. Ovo zemljište nudi savršenu priliku za izgradnju obiteljske kuće. Teren je lagano nagnut prema moru, a budući objekt imati će pogled na more i otoke. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, RAŽANAC, 74.100 €, 570,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2022.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Rtini, 570 m2. Zemljište je pravilnog oblika. Dozvoljena gradnja obiteljske kuće ili apartmanske kuće. Zemljište se nalazi u zadnjem dijelu građevinske zone, što bi značilo da se ispred zemljišta prema moru ne može graditi. Prekrasan pogled na more.....

 
 
 
  Zemljište, MARČANA, 75.000 €, 624,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju građevinsko zemljište sa pogledom na more u Peruškima. Zemljište se nalazi u stambenoj zoni u zadnjem redu prema moru, ispod zemljišta se nalaze poljoprivredna zemljišta i šume što osigurava potpunu privatnost i nesmetani pogled sa budućeg objekta. Zemljište je zaraslo....

 
 
 
  Zemljište, RAŽANAC, 145.000 €, 620,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna građevinska parcela ? zemljišta pravilnog oblika na TOP lokaciji u mjestu Rtina pokraj Zadra u opčini Ražanac na nepunih 150m od mora i uređene plaže s čije se lokacije pružaju neometani vidici prema moru i otocima. S ovim terenom ukupne površine 620m2 dobivate....

 
 
 
  Zemljište, MEDULIN, 61.800 €, 618,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Medulin je šarmantno obalno mjesto smješteno na jugu Istre, poznato po prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i bogatom turističkom sadržaju. Medulinska rivijera nudi jedinstvenu prirodnu ljepotu, uključujući slikovitu pješčanu plažu Bijeca i brojne uvale idealne za kupanje. Uz....

 
 
 
  Zemljište, PREMUDA, 59.999 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Parcela pravilnog oblika, nalazi se na jugozapadnoj strani Premude, na padini prema moru (nezaklonjen pogled), a udaljenosti do istog tek 300 m zračne linije. Dozvoljena gradnja, pristupni put osiguran, struja u blizini. Agencijska provizija za kupca iznosi 3.000 e + PDV. KONTAKT:....

 
 
 
  Zemljište, POBRI, 57.000 €, 605,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudu smo dobili zemljište površine 605m2. Nalazi se u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Pobri, u izdvojenom području izvan naselja zone R7-7 športsko-rekreacijske namjene. Zemljište je ravno i pravilnog oblika. Opatija, prekrasan primorski grad na Jadranskom moru i poznato lječilište....

 
 
 
  Zemljište, OPATIJA, 50.000 €, 602,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je građevinsko zemljište površine 602m2 koje se nalazi na zapadnom dijelu Veprinca, na rubnom dijelu grada Opatije. Ovo zemljište nudi savršenu priliku za izgradnju obiteljske kuće. Teren je lagano nagnut prema moru, a budući objekt imati će pogled na more i otoke. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, BIOGRAD NA MORU, 50.600 €, 614,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište pravilnog (kvadratnog) oblika, pov. 614 m2, Polača nedaleko Biograda na moru i Benkovca. Dimenzije parcele su 24 x 26 metara. Teren je ravan, obrastao visokom travom i sitnim raslinjem (makijom), a nalazi se u neposrednoj blizini prometnice koja vodi prema Biogradu....

 
 
 
  Zemljište, POLAČE, 50.600 €, 614,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Zemljište, POLAČE, 47.040 €, 672,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište površine 672 m² u mjestu Polača, nedaleko od Biograda na Moru. - Cijena: 70 €/m² - Ukupna cijena: 47.040 € Infrastruktura: - Struja: odmah uz teren - Voda: cca 150 m od terena Vlasništvo uredno. Za dodatne informacije i dogovor oko razgledavanja, slobodno....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 46.000 € na 40.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, GORNJE RAŠTANE, 40.000 €, 590,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.04.2026 - 46.000 €
15.05.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se posjed površine cca 690 m² u mjestu Raštane Gornje, u Općini Sveti Filip i Jakov, samo 15 minuta vožnje (13 km) od mora i grada Biograda na Moru. Nekretnina se nalazi unutar građevinske zone naselja, s pristupom izravno s ceste. Zemljište se nalazi u ravnokotarskoj dolini,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 27)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr