• GoHome Professional
nekretnina na moru do 200000 eura što jeftinije pr - GoHome
  • nekretnina na moru do 200000 eura što jeftinije pr - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 200000 eura što jeftinije prvi red do mora

  • Za upit "nekretnina na moru do 200000 eura što jeftinije prvi red do mora" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 360 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 1600 m2
    • do 2000 m2
    • 2000 m2 (prosječna površina)
    • barem 2000 m2
    • 2410 m2
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 51 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, VIR, 156.000 €, 40,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK VIR, LOZICE - Novouređeni apartman u prvom redu do mora Otok Vir smješten je u Jadranskom moru, nedaleko od Zadra, poznat po svojoj prirodnoj ljepoti, netaknutim plažama i mirnom okruženju. Idealno je odredište za obiteljski odmor, s brojnim mogućnostima za uživanje u moru, prirodi....

 
 
 
  Zemljište, TROGIR, 13.000 €, 432,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji poljoprivrednog zemljišta površine 432 m2, smješteno u prvom redu uz more na Drveniku Velikom. Osnovne informacije: Površina: 432 m2 Lokacija: Drvenik Veliki, 1. red uz more Vlasništvo: 1/1 Zemljište je na izvrsnoj poziciji, s neposrednim pristupom moru, te predstavlja....

 
 
 
  Zemljište, DRVENIK VELIKI, 13.000 €, 432,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 200000 eura što jeftinije prvi red do mora'
187.000 €
72.000 €
72.000 €
  Zemljište, MARČANA, 21.250 €, 376,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2025.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja atraktivno vikend zemljište površine 376m2. Zemljište se nalazi u blizini Kavrana, udaljeno svega 30 metara od predivne plaže. Zemljište je 2. red do mora. Idealno za bijeg od svakodnevice, odmor u prirodi i uživanje u moru. Do zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, MARČANA, 31.250 €, 748,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2025.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja atraktivno vikend zemljište površine 748m2. Zemljište se nalazi u blizini Kavrana, udaljeno svega 30 metara od predivne plaže. Zemljište je 2. red do mora. Idealno za bijeg od svakodnevice, odmor u prirodi i uživanje u moru. Do zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, LABIN, 69.000 €, 924,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

Građevinsko zemljište sa pogledom na more površine 924 m2 u lijepom i atraktivnom naselju u okolici Labina. Teren je pravilnog oblika, u blagom padu prema moru, prilaže se idejna vizualizacija za budući objekat kako bi bilo vidljivo kakav objekat je moguće planirati na parceli. Priključci....

 
 
 
  Zemljište, KORNATI, 90.000 €, 2899,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju prekrasno poljoprivredno zemljište površine 2.899 m2, smješteno prvi red do mora na otoku Zminjaku - Murter. Zemljište je pravilnog oblik s pristupom moru s dvije strane parcele. Predivan, panoramski pogled s najvišeg dijela zemljišta na Kornate. Od centra Murtera udaljeno....

 
 
 
  Zemljište, TISNO, 99.000 €, 758,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je atraktivno poljoprivredno zemljište, nedaleko od Betine. Prvi red do mora, uređen pristup moru. Zemljište je površine 758 m2, uređeno je i održavano. Na parceli se nalazi vanjska kuhinja, spremnik za vodu 3200 litara, struja 220V na 2 panela, pumpa za vodu, plinski bojler....

 
 
 
  Zemljište, MARINA, 102.000 €, 2379,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji poljoprivrednog zemljišta u Sevidu na moru. Zemlja se nalazi na samoj obali, odnosno prvi red uz more i to širine 45 m uz obalu. Pristup je od puta cca 100 m uz obalu, odnosno do same parcele ne možete doći autom. Prekrasna priroda, pogled, netaknuta priroda,....

 
 
 
  Zemljište, BARBAN, 105.000 €, 1000,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Prodaje se GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE zadnje u građevinskoj zoni prema moru 1000 m2 Zemljište je pravilnog oblika. Pripojeno je uz put koji se dobiva u suvlasništvo. Zemljište je građevinsko i stambene je namjene. Odlična pozicija prvi red do mora, pogled na more, nema gradnje ispred zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, KRK, 119.000 €, 3700,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrano poljoprivredno zemljište 3700 m2 na području Šotoventa. Ovo zemljište posebno je zbog toga što se nalazi prvi red uz more te ima direktan pristup moru. Do terena je omogućen pristup automobilom s obzirom da do njega vodi asfaltni put. Vlasništvo je čisto, a dokumentacija....

 
 
 
  Zemljište, KRK, 120.000 €, 1397,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, KRK - 1.red do mora, šuma. Rijetko dostupno poljoprivredno zemljište smješteno u prvom redu do mora, na izvanrednoj lokaciji okruženoj borovom šumom. Zemljište površine 1397 m2 ima direktan pristup plaži i kristalno čistom moru, što ga čini savršenim za one koji traže mir,....

 
 
 
  Zemljište, LUKOVO ŠUGARJE, 135.000 €, 1600,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom dijelu naše obale na samom moru imamo ovaj teren za vas. Poput najboljeg slatkiša čeka na vas. Uz cestu, sa vlastitim upisanim prilaznim putem što znači da ne morate čekati odobrenje za prilaz sa magistrale. Teren se sastoji od dvije čestice. Nagnut južno prema moru, odijeljen....

 
 
 
  Zemljište, MARČANA, 140.000 €, 4930,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, RAKALJ - Zemljište prvi red do mora Rijetko dostupno poljoprivredno zemljište smješteno u prvom redu do mora. Zemljište površine 4930 m2 ima direktan pristup plaži i kristalno čistom moru, što ga čini savršenim za one koji traže mir, privatnost i autentičan doživljaj prirode.....

 
 
 
  Zemljište, POVLJANA, 150.000 €, 3296,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Povljana je smještena na jugu otoka Paga, u prekrasnoj prirodnoj uvali. Obiluje mnogim pješčanim i šljunčanim plažama s postepenim prilazom moru te je idealna za malu djecu i neplivače. Povljana ima vrlo razvedenu obalu sa brojnim valama i plažama te izrazito čisto more. U Punta Lazi....

 
 
 
  Zemljište, SUTIVAN, 150.000 €, 1000,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se Poljoprivredno zemljište - prvi red do mora, 1000m2, Sutivan - otok Brač Nekretnina ima IZUZETNO veliki potencijal sa svojom konfiguracijom terena, prilaza samom moru, plaža. Izuzetno čisto more, kao i samo mjesto gdje je ova nekretnina smještena, čini je velikim potencijalom....

 
 
 
  Stan, VIR, 156.000 €, 40,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 160.000 €, 11241,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NEPONOVLJIVA pozicija ovog terena je glavna asocijacija vezana uz ovaj teren, i svakako je vrijedna pažnje. Ova lijepa, velika parcela je odmah na moru, i to po svojoj dužini od 97 metara. Područje uz samo more je predviđeno za evv koncesiju. Kako se radi o zemljištu na kojem se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, KORNATI, 165.000 €, 21400,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je poljoprivredno zemljište u prvom redu do mora na otokuŽutu sklopuKornatskogarhipelaga. Ukupna površina iznosi 21.400 m², a parcela ima 65 metara fronte uz more, što osigurava izravan pristup moru, otvoren pogled i potpunu privatnost. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, KORNATI, 165.000 €, 21400,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je poljoprivredno zemljište u prvom redu do mora na otokuŽutu sklopuKornatskogarhipelaga. Ukupna površina iznosi 21.400 m², a parcela ima 65 metara fronte uz more, što osigurava izravan pristup moru, otvoren pogled i potpunu privatnost. Zemljište je u jednom komadu, smješteno....

 
 
 
  Zemljište, RUDA, 187.000 €, 2671,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

OTOK VIS POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE PRVI RED DO MORA Parcela na samom moru u uvali Ruda na otoku Visu. Do parcele vodi makdamski put, voda i struja na parceli. Najbliže mjesto Rukavac i Podstražje. .

 
 
 
  Zemljište, VIR, 200.750 €, 803,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Vir je pravi mali raj na zemlji. Smješten u prekrasnom Jadranskom moru, ovo je mjesto koje oduzima dah svojom ljepotom i šarmom. Sa svojim kristalno čistim plažama, tirkiznim morem i slikovitim krajolikom, otok Vir je idealna destinacija za opuštanje i uživanje u prirodi. Otok....

 
 
 
  Zemljište, DOBRINJ, 212.000 €, 20500,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 20.500 m2 u blizini Šila. Ovo zemljište posebno je zbog toga što se nalazi prvi red uz more, ima direktan pristup moru te ima lijepi pogled na Crikvenicu. Do terena je omogućen pristup automobilom s obzirom da do njega vodi uređeni makadamski....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 250.000 € na 220.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAKOŠTANE, 220.000 €, 1632,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 250.000 €
01.03.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište na otoku Vrgadi pokraj Biograda na moru. Ukupna površina zemljišta je 1632m2 od čega je 1100m2 građevinsko (bliže moru) te 532m2 u nastavku je poljoprivredno. Zemljište je pravilnog oblika dimenzije 24x70m. Nalazi se na izvrsnoj lokaciji na samo 5metara od mora....

 
 
 
  Zemljište, KORČULA, 220.000 €, 1268,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNO! Zemljište smješteno u osamljenoj uvali na otoku Korčuli, oko 6,5 km od grada Korčule. Nalazi se izravno uz plažu, u prvom redu do mora, s neposrednim i nesmetanim pristupom moru. U cijeloj uvali nalaze se svega dvije nekretnine, što osigurava izniman mir i visoku razinu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 25)