• GoHome Professional
nekretnina na moru do 190000 eura renoviran - GoHome
  • nekretnina na moru do 190000 eura renoviran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru do 190000 eura renoviran

  • Za upit "nekretnina na moru do 190000 eura renoviran" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 4.069 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosječna površina)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po cijeni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • dvorište
    • za adaptaciju
    • adaptiran
    • pogled na more
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RAB, 189.000 €, 85,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasno i moderno uređen dvosoban stan u potkrovlju obiteljske kuće. U cijelosti renoviran i novo namješten 2017.g. Sastoji se od kuhinje sa blagovaonicom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika i balkona, sa kojeg se pruža pogled prema moru. Stanu pripada jedno....

 
 
 
  Stan, MARČANA, 155.000 €, 41,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Duga Uvala, prekrasan apartman s pogledom na more, 200 m od plaže Na jugoistočnoj obali istarskog poluotoka, u mirnoj Dugoj Uvali, poznatoj po kristalno čistom moru i prirodnom okruženju, nalazi se ovaj šarmantni apartman površine 41,55 m². Smješten je na drugom katu zgrade, svega....

 
 
 
  Kuća, RAB, 189.000 €, 85,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru do 190000 eura renoviran'
144.000 €
144.000 €
160.000 €
  Apartman, MARČANA, 155.000 €, 41,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, LIŽNJAN, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ovaj prekrasni renovirani dvosobni stan nalazi se u Ližnjanu, naselje jugoistočno od Pule. Nalazi se na padini što se spušta prema moru oko 2 km sjeverozapadno od uvale Kuje. Osim tradicionalnim poljodjelstvom, stanovnici se uglavnom bave turizmom. U posljednje se vrijeme potiče razvoj....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 190.000 €, 39,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Biogradu na Moru, svega 50 metara od plaže Bošana, nalazi se ovaj izuzetno atraktivan apartman ukupne površine 40 m². Smješten na prvom katu uredne i održavane stambene zgrade, apartman se ističe otvorenim pogledom na more te rijetko mirnom pozicijom....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 190.000 €, 39,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, MALI LOŠINJ, 144.000 €, 36,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Smješten u samom srcu čarobnog Malog Lošinja, ovog predivnog jadranskog bisera poznatog po netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i najčišćem zraku u Europi, ovaj šarmantni stan pruža savršen spoj udobnosti, topline i mediteranskog ugođaja. Stan se prostire na 36 m² pažljivo iskorištenog....

 
 
 
  Stan, KRK, 138.000 €, 20,00 m2 cca 6900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prekrasan, potpuno adaptiran i moderno uređen stan u Malinskoj na otoku Krku, jednom od najpoželjnijih turističkih odredišta na Jadranu, poznatom po kristalno čistom moru, uređenim plažama i ugodnoj mediteranskoj klimi . Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 400 metara....

 
 
 
  Apartman, OMIŠALJ, 120.000 €, 19,00 m2 cca 6320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

U Njivicama, na 250 metara od plaže, prodaje se studio apartman od 19,3 m2 smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Nema balkon, ali francuski prozor otvara pogled prema moru i prostoru daje više svjetla nego što se očekuje od ovakvog tlocrta, posebno tijekom popodneva kada je....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 209.000 €, 53,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U centru Biograda na Moru u zgradi sa liftom, na prodaju je prekrasan novo renoviran trosobni stan. Stan je potpuno renoviran 2023.godine, prodaje se potpuno namješten. Sastoji se od hodnika, dvi spavaće sobe, kupatila, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka koji je predivno osvijetljen....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 209.000 €, 47,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Biograd na Moru, prodaje se namješten stan sa tri spavaće sobe u centru Biograda. Stan je potpuna renoviran u Lipnju 2023. godine i nalazi se na drugom katu zgrade s liftom. Sastoji od hodnika, kupaonice s WC-om, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe i balkona.....