• GoHome Professional
nekretnina na moru barem 240 m2 što skuplje Zadnji - GoHome
  • nekretnina na moru barem 240 m2 što skuplje Zadnji - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru barem 240 m2 što skuplje Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnina na moru barem 240 m2 što skuplje zadnjih 7 dana" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 1.700 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 1 nekretnina za upit nekretnina na moru barem 240 m2 što skuplje Zadnjih 7 dana pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 24000 eura
    • do 30000 eura (prosječna cijena)
    • do 36000 eura
    • do 303 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MEDULIN, 2.282.500 €, 295,00 m2 cca 7740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

UHODAN APART-HOTEL S RESTORANOM - INVESTICIJA KOJA RADI OMDAH Smješten na samom jugu Istre, Medulin je mjesto gdje se prirodna ljepota i opušten mediteranski način života savršeno spajaju. Prepoznatljiv po svojim dugim, pješčanim i šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i nezaboravnim....

 
 
 
  Kuća, POSTIRA, 2.200.000 €, 400,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Impozantna moderna vila smještena u pitoreskom mjestu na otoku Braču. Završena 2014. godine, prostire se na 400 m2 stambenog prostora, idealnog za one koji traže spoj luksuza, privatnosti i zadivljujućeg pogleda prema moru i ovom prekrasnom mjestu. Vila raspolaže s šest spavaćih soba....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru barem 240 m2 što skuplje zadnjih 7 dana'
950.000 €
950.000 €
1.300.000 €
  Zemljište, POSEDARJE, 1.692.000 €, 6768,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.euro-immobilien.hr

Ovo građevinsko zemljište površine 6768m2, spušta se prema samom moru, te je kao takvo izvrsno je za gradnju većeg projekta. Zemljište ima dovedenu vodu i struju, te već izveden put i pristup do mora. Sa terena se pruža nesmetani pogled na more i na Velebit. .

 
 
 
  Kuća, KAŠTELIR, 699.000 €, 280,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Kaštelir-Labinci - samostojeća kuća sa 3 stana, pogled more RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja ovu izuzetnu samostojeću kuća u Kašteliru, smještenu na jednoj od najpoželjnijih lokacija ? u prvom redu prema moru, s očaravajućim, otvorenim pogledom koji se proteže....

 
 
 
  Kuća, DONJA JAGODNJA, 550.000 €, 380,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Impresivna kuća s bazenom, uređenim prizemljem, 8 apartmana i velikom okućnicom ? Donja Jagodnja (okolica Biograda) Lokacija: Donja Jagodnja, općina Polača (8 km od Biograda na Moru) Stambena površina: 380 m² Površina parcele: 1.100 m² Broj etaža: 3 (Prizemlje + Kat + Potkrovlje)....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 450.000 €, 290,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U mirnom okruženju mjesta Polača, u zaleđu Biograd na Moru, smjestila se prostrana i kvalitetno građena kuća na parceli od 900 m², idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Kuća se prostire na tri etaže te pruža udobnost, funkcionalnost i prekrasan pogled na prirodu....

 
 
 
  Zemljište, OMIŠ, 375.000 €, 1204,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Nemira kod Omiša . Parcela je površine 1200m2 u blagom padu prema moru te s mogučnošću kaskadne gradnje. Prilaz građevinskom zemljištu je direktno s magistrale D8. Teren je na višoj nadmorskoj visini od parcele ispred sebe te joj je na takav....

 
 
 
  Zemljište, BOBOVIŠĆA, 360.000 €, 3000,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

200m od mora na otoku Braču u mjestu Milna se prodaje građevinska parcela od 3000m2 za stambenu gradnju. Zemljište ima otvoreni pogled prema moru i neasfaltirani pristupni put. U blizini su svi potrebni priključci (voda, struja, kanalizacija). Parcela je na umjerenijem nagibu te....

 
 
 
  Zemljište, MARČANA, 300.000 €, 5932,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se mješovito zemljište ukupne površine 5932 m², koje se sastoji od građevinskog zemljišta površine 1477 m² i poljoprivrednog zemljišta površine 4455 m². U naravi, zemljište se koristi kao oranica i pašnjak, a odlikuje se blago nakošenim terenom prema moru. Zemljište ima odličan....

 
 
 
  Zemljište, PULA, Štinjan, 265.000 €, 898,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Iznimno građevinsko zemljište od 898 m2 u Štinjanu, nadomak Pule. Ova parcela idealna je za izgradnju luksuzne vile s bazenom, nudeći privatnost i blizinu urbanih sadržaja. Štinjan je poznat po mirnoj atmosferi, predivnim plažama i čistom moru, idealan za život ili odmor. Lokacija....

 
 
 
  Zemljište, MATULJI, 248.000 €, 1594,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Bregi, Anđeli, prodajemo građevinsko zemljište sa prekrasnim pogledom na Kvarner. Zemljište pravilnog oblika, smještenom na povišenom dijelu sa kojeg se pruža otvoreni pogled prema moru, sa izdanom je građevinskom dozvolom i plaćenim komunalijama. Ukupna površina je 1594 m2. Plaćena....

 
 
 
  Zemljište, SVETI PETAR, 192.000 €, 567,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljiste uz magistralu i idealno za gradnju apartmana ili obiteljske kuće Građevinsko zemljište, Sveti Petar na Moru, 567 m2.

 
 
 
  Kuća, VIS, 187.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 320 m² na južnoj strani otoka Visa, udaljeno oko 10 km od grada Visa. Zemljište se nalazi u području poznatom po manjim uvalama, čistom moru i mirnijem načinu života, a u blizini se nalazi i plaža Srebrna, jedna od najpoznatijih plaža na....

 
 
 
  Zemljište, FAŽANA, 130.000 €, 6390,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Fažana je malo ribarsko mjesto smješteno na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuto prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Na prodaju je prostrano poljoprivredno zemljište ukupne površine 6390 m2. Udaljenost od centra Fažane je 2 km, Pristupni put do Zemljišta,....

 
 
 
  Zemljište, SELINA, 115.000 €, 920,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se gradiliste idealnog tlocrta sa mozda 5 posto nagiba pada prema moru udaljeno 800 m od mora lijepa pozicija uz sami nacionalni park zadnji red gradnje iza placa pocinje nacionalni park ljep pogled na more krasan teren bogat sparogama i vrlo zaštićeno od bure plac se nalazi....

 
 
 
  Zemljište, MALI LOŠINJ, 96.000 €, 1927,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište na Malom Lošinju, u katastarskoj općini Ćunski, ukupne površine 1.927 m2, s direktnim pristupom moru, priključkom vode i mogućnošću priključenja struje - infrastruktura je u blizini, susjedni tereni imaju priključak struje. Teren se spušta prema....

 
 
 
  Zemljište, DONJA ČEMERNICA, 51.900 €, 3885,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Izvanredna prilika, zemljište na D6, preko puta su dvije autobusne autobusne stanice smjer Karlovac-Sisak. Teren je blago nakošen prema jugu i pogodan za komercijalnu djelatnost. Bez konkurencije a na cesti kojom putnici iz Slavonije idu prema moru te gastarbajteri odlaze na praznike....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 39.500 € na 40.500 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, POSEDARJE, 40.500 €, 479,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.05.2026 - 39.500 €
22.05.2026 - 40.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem građevinsko zemljište od 479 m2, samo 900m od mora u općini Posedarje, u centru mjesta Ždrilo-Kneževići. Pogled prema moru i Velebitu. Prema prostornom planu općine Posedarje moguća je gradnja kuće prizemnice (P+0) ili kuće na kat (P+1) sa do 4 stambene jedinice / apartmana.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr