• GoHome Professional
nekretnina na moru balkon s garažom Najnovije - GoHome
  • nekretnina na moru balkon s garažom Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru balkon s garažom Najnovije

  • Za upit "nekretnina na moru balkon s garažom najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZADAR, Bokanjac, 550.000 €, 205,00 m2 cca 2680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ZADAR, NOVI BOKANJAC, SAMOSTOJEĆA KUĆA SA 3 STANA, GARAŽOM I SUTERENOM! Posredujemo u prodaji samostojeće kuće, višekatnice, namještene i opremljene, smještene u Zadru, naselje Novi Bokanjac. Ima ukupno oko 205 m2 stambene površine podijeljene na nekoliko etaža: suteren, visoko prizemlje,....

 
 
 
  Kuća, OREBIĆ, 975.000 €, 509,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu Orebića, u slijepoj ulici i svega 80 metara od mora, smještena je kuća koja nudi rijetku kombinaciju prostranosti, izvrsne lokacije i iznimnog investicijskog potencijala. Od mora i uređene obalne šetnice dijeli je tek minuta lagane šetnje, dok istovremeno zadržava....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 620.000 €, 189,30 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

***Ekskluzivna prodaja*** Prodaje se stan sa vrtom i garažom na izuzetnoj lokaciji na Trešnjevci blizu svih sadržaja i dobrim prometnim vezama. Stan je etažiran kao cjelina, ali ima dva odvojena ulaza i može poslužiti kao stambeni prostor za veću obitelj (ili dvije obitelji) odnosno....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Vežica, 310.000 €, 86,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

MANOR predstavlja prostrani 3S klasični stan s garažom, okućnicom na uvijek traženoj lokaciji na Donjoj Vežici stambene površine 86,28 m. * Raspored prostorija: - tri sobe od kojih dvije imaju izlaz na balkon/lođu - kuhinja - blagovaonica - ostava - hodnik - kupaonica - zaseban wc....

 
 
 
  Kuća, BUJE, 290.000 €, 200,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrana kuća ukupne površine 200 m, smještena na dvije etaže, s okućnicom od 200 m i garažom, svega 12 km od mora. Kuća je potpuno namještena i odmah useljiva. Prizemlje: kuhinja WC konoba sa šankom i skladištem 2 vanjska toaleta. Kat: predsoblje, hodnik dnevni boravak....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na balkon s garažom najnovije (9)
  • nekretnina na moru s garažom najnovije (2)
  • nekretnina na moru balkon s najnovije (7)
  • nekretnina na moru balkon s garažom (17)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more