• GoHome Professional
nekretnina na moru adaptiran što veće - GoHome
  • nekretnina na moru adaptiran što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru adaptiran što veće

  • Za upit "nekretnina na moru adaptiran što veće" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.396 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MATULJI, 450.000 €, 300,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji pruža se neprocjenjivi pogled na more i okolne otoke Krk i Cres. Opatija je....

 
 
 
  Kuća, NOVI VINODOLSKI, Na upit, 302,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

NOVI VINODOLSKI - Moderna vila s bazenom u blizini mora Novi Vinodolski je jedno od prvih turističkih mjesta primorskog kraja. Zahvaljujući blagoj mediteranskoj klimi, čistom moru i zraku, Novi Vinodolski je uvijek rado posjećen grad bogate kulture i povijesti. Magistrala Vas vodi....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, Centar, 730.000 €, 120,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OPATIJA - Ekskluzivni stan u secesijskoj vili RIJETKOST! Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji pruža se neprocjenjivi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru adaptiran što veće'
890.000 €
244.900 €
345.000 €
  Kuća, OPATIJA, Centar, 730.000 €, 120,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, BONACI, 345.000 €, 105,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, POREČ - Kamena kuća u blizini Poreča Poreč je jedan od najšarmantnijih gradova na zapadnoj obali Istra, poznat po bogatoj povijesti, kristalno čistom moru i opuštenom mediteranskom načinu života. Njegova starogradska jezgra, u kojoj se nalazi i svjetski poznata Eufrazijeva....

 
 
 
  Stan, FAŽANA, 244.900 €, 90,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, VALBANDON, FAŽANA- Prostrani stan na odličnoj lokaciji Općina Fažana je smještena na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuta prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Od Pule najvećeg grada u Istri, gospodarskog i kulturnog središta - udaljena je svega osam....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Biograd na Moru - Potpuno namješten i moderno uređen trosobni stan NKP 90,54m2 s pogledom na more, nalazi se na 2.katu stambene zgrade u strogom centru grada, u neposrednoj blizini tržnice, marine Kornati, autobusne stanice (5min hoda), trajektne luke (5min hoda).Trosobni stan bruto....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Biograd na Moru ? moderan trosobni stan u centru, 50 m od mora, pogled na more Na izuzetnoj lokaciji u samom centru Biograd na Moru, svega 50 metara od mora, nalazi se potpuno uređen i namješten trosobni stan ukupne neto korisne površine 90,54 m². Smješten je na 2. katu stambene zgrade....

 
 
 
  Kuća, FAŽANA, 244.900 €, 90,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

 
 
 
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, VRBNIK, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Vrbnik,3 starinske kućice povezane u jednu i kompletno te luksuzno adaptirane. Na litici iznad mora sa privatnom plažom pruža nevjerojatan ugođaj. Prekrasno rustikalno uređena sa pogledom i prilazu moru, 400 m² okućnice na kojoj su i terasa te uređeni vrt sa roštiljem. Prodaje se....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 145.000 € na 149.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, JADRANOVO, 149.000 €, 26,00 m2 cca 5730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 145.000 €
02.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je manji stan/apartman u popularnom turističkom mjestu, Jadranovo koje je prepoznatljivo po svojim brojnim plažama, romantičnim i osamljenim uvalama te kristalno čistom moru. Stan - garsonijera je površine 26.95m2 te ima terasu na korištenje. Prodaje se namješten! Kupaonica....

 
 
 
  Stan, KRK, 138.000 €, 20,00 m2 cca 6900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prekrasan, potpuno adaptiran i moderno uređen stan u Malinskoj na otoku Krku, jednom od najpoželjnijih turističkih odredišta na Jadranu, poznatom po kristalno čistom moru, uređenim plažama i ugodnoj mediteranskoj klimi . Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 400 metara....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com