- nekretnina na moru adaptiran

  • Za upit "nekretnina na moru adaptiran" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.396 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • okućnica
    • grijanje na plin
    • drvarnica
    • renoviran
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, NOVI VINODOLSKI, 890.000 €, 302,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVI VINODOLSKI - je jedno od prvih turističkih mjesta primorskog kraja. Zahvaljujući blagoj mediteranskoj klimi, čistom moru i zraku, Novi je uvijek rado posjećen grad bogate kulture i povijesti. Magistrala Vas vodi do Rijeke kroz pola sata vožnje, ali i na auto-cestu Rijeka-Zagreb,....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 450.000 €, 300,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji pruža se neprocjenjivi pogled na more i okolne otoke Krk i Cres. Opatija je....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Biograd na Moru - Potpuno namješten i moderno uređen trosobni stan NKP 90,54m2 s pogledom na more, nalazi se na 2.katu stambene zgrade u strogom centru grada, u neposrednoj blizini tržnice, marine Kornati, autobusne stanice (5min hoda), trajektne luke (5min hoda).Trosobni stan bruto....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru adaptiran'
345.000 €
345.000 €
345.000 €
  Stan, VALBANDON, 244.900 €, 90,56 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, VALBANDON, FAŽANA- Prostrani stan na odličnoj lokaciji Općina Fažana je smještena na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuta prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Od Pule ? najvećeg grada u Istri, gospodarskog i kulturnog središta - udaljena je svega....

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, Centar, 730.000 €, 120,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OPATIJA - Ekskluzivni stan u secesijskoj vili RIJETKOST! Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji pruža se neprocjenjivi....

 
 
 
  Kuća, FAŽANA, 244.900 €, 90,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, VALBANDON, FAŽANA- Prostrani stan na odličnoj lokaciji Općina Fažana je smještena na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuta prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Od Pule najvećeg grada u Istri, gospodarskog i kulturnog središta - udaljena je svega osam....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, Centar, 730.000 €, 120,00 m2 cca 6080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, FAŽANA, 244.900 €, 90,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, KRK, 138.000 €, 20,00 m2 cca 6900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prekrasan, potpuno adaptiran i moderno uređen stan u Malinskoj na otoku Krku, jednom od najpoželjnijih turističkih odredišta na Jadranu, poznatom po kristalno čistom moru, uređenim plažama i ugodnoj mediteranskoj klimi . Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 400 metara....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 265.000 €, 90,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Biograd na Moru ? moderan trosobni stan u centru, 50 m od mora, pogled na more Na izuzetnoj lokaciji u samom centru Biograd na Moru, svega 50 metara od mora, nalazi se potpuno uređen i namješten trosobni stan ukupne neto korisne površine 90,54 m². Smješten je na 2. katu stambene zgrade....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 145.000 € na 149.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Apartman, JADRANOVO, 149.000 €, 26,00 m2 cca 5730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.02.2026 - 145.000 €
02.05.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je manji stan/apartman u popularnom turističkom mjestu, Jadranovo koje je prepoznatljivo po svojim brojnim plažama, romantičnim i osamljenim uvalama te kristalno čistom moru. Stan - garsonijera je površine 26.95m2 te ima terasu na korištenje. Prodaje se namješten! Kupaonica....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, NOVI VINODOLSKI, Na upit, 302,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

NOVI VINODOLSKI - Moderna vila s bazenom u blizini mora Novi Vinodolski je jedno od prvih turističkih mjesta primorskog kraja. Zahvaljujući blagoj mediteranskoj klimi, čistom moru i zraku, Novi Vinodolski je uvijek rado posjećen grad bogate kulture i povijesti. Magistrala Vas vodi....

 
 
 
  Kuća, VRBNIK, Na upit, 80,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Vrbnik,3 starinske kućice povezane u jednu i kompletno te luksuzno adaptirane. Na litici iznad mora sa privatnom plažom pruža nevjerojatan ugođaj. Prekrasno rustikalno uređena sa pogledom i prilazu moru, 400 m² okućnice na kojoj su i terasa te uređeni vrt sa roštiljem. Prodaje se....