• GoHome Professional
nekretnina na moru Zadnjih 7 dana vrt - GoHome
  • nekretnina na moru Zadnjih 7 dana vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru Zadnjih 7 dana vrt

  • Za upit "nekretnina na moru zadnjih 7 dana vrt" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.571 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LIŽNJAN, 950.000 €, 237,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću na atraktivnoj lokaciji! Kuća se nalazi na posljednjoj građevinskoj parceli ka moru. Prizemlje kuće sastoji se od spavaće sobe, kupatila, toaleta, velikog open space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom iz kojih se izlazi na vrt i bazen. U prizemlju se također....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 190.000 €, 173,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća, katnica, tlocrtnih gabarita 15.69 x 15.80 m (pov. 173 m2), višestrešnog krova i s dvije stambene jedinice, Kakma nedaleko Biograda na moru i Benkovca. Nalazi se na parceli pov. 711 m2. Kuća sadrži i pomoćnu zgradu s crnom kuhinjom i garažom, tlocrtnih gabarita 12.31....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru zadnjih 7 dana vrt'
298.608 €
298.608 €
609.600 €
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 387.920 €, 96,98 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Dvije manje, luksuzne stambene zgrade/urbane vile, Sveti Filip i Jakov nedaleko Biograda na moru i Zadra. Zgrade imaju po 6 stambenih jedinica (dvije po etaži). Prva zgrada je u fazi izgradnje, a predviđeni završetak planiran je do kraja 2026. god. (najkasnije do proljeća 2027. god.).....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 305.842 €, 82,66 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, UMAG, 622.000 €, 128,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZAN STAN S2 ? UMAG - OKOLICA ? 150 m OD MORA Umag je jedno od najpoželjnijih mjesta na zapadnoj obali Istre ? poznata po kristalno čistom moru, uređenim plažama, luksuznim resortima i opuštenom mediteranskom načinu života. Ovo šarmantno primorsko mjesto nudi savršen spoj prirode,....

 
 
 
  Kuća, OKRUG GORNJI, 375.000 €, 65,00 m2 cca 5770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Šarmantna mediteranska kuća smještena svega 40 metara od mora pruža savršen spoj privatnosti, udobnosti i opuštenog primorskog života. Ispred kuće nalazi se prekrasna uređena plaža idealna za svakodnevno uživanje u kristalno čistom moru i mediteranskom ambijentu, dok su restorani....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 190.000 €, 173,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan