• GoHome Professional
nekretnina na moru Zadnjih 7 dana terasa - GoHome
  • nekretnina na moru Zadnjih 7 dana terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru Zadnjih 7 dana terasa

  • Za upit "nekretnina na moru zadnjih 7 dana terasa" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 3.776 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KRK, 430.000 €, 74,00 m2 cca 5810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Grad Krk namješten stan na drugom katu sa prekrasnom sunčanom velikom terasom koja se po potrebi može natkriti tendama, stan se sastoji od tri spavaće sobe, dvije kupaone, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonom. Iz stana se pruža otvoreni pogled prema moru, stanu pripadaju....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 223.776 €, 62,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

OTOK PAG, Povljana - Apartman na 2. katu s pogledom na more Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po pješčanim plažama, čistom moru i mirnom okruženju, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za odmor, turistički najam ili sigurnu investiciju. Na prodaju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru zadnjih 7 dana terasa'
65.000 €
65.000 €
320.000 €
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 298.608 €, 93,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan u NOVOGRADNJI / zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj lokaciji u blizini mora u mjestu Sv. Petar na moru. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, i ima pogled na more, a udaljenost do plaže je svega 150 m!! Sa objekta se pruža nevjerojatan....

 
 
 
  Stan, LABIN, 250.000 €, 105,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Samo u ponudi naše agencije nalazi se prekrasan dvoetažni stan smješten na 2. katu stambene zgrade u jednom od najljepših turističkih mjesta istočne Istre ? Rabac. Poznat po kristalno čistom moru, prekrasnim plažama i mediteranskom ugođaju, Rabac je idealno mjesto za odmor, život....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 211.350 €, 62,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

OTOK PAG, Povljana - Apartman na 1. katu s 2 terase i pogledom Povljana je jedno od najpoželjnijih mjesta na otoku Pagu, poznata po pješčanim plažama, čistom moru i mirnom okruženju, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za odmor, turistički najam ili sigurnu investiciju. Na prodaju....

 
 
 
  Stan, VRSAR, 300.000 €, 85,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se 3,5-sobni stan površine 85 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Vrsaru, smješten na trećem katu zgrade. Pozicija stana omogućava vrlo brzi pristup svim potrebnim sadržajima, ali i moru, koje je udaljeno svega 400-tinjak metara. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, SRIMA, 296.298 €, 54,87 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

VODICE, SRIMA ? Studio penthouse, 1. red uz more, pogled Ovo nije klasičan studio apartman. Zadnji kat, prvi red uz more, velika lođa i otvoren pogled prema moru stvaraju dojam nekretnine koja daleko nadilazi ono što kvadratura na papiru sugerira. U Srimi, na ekskluzivnoj lokaciji....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, 265.000 €, 102,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Ližnjan je šarmantno istarsko mjesto poznato po čistom moru, uređenim plažama, mirnom načinu života te blizini urbanog centra Pule. Zbog svoje lokacije i sadržaja idealan je za obiteljski život, ali i kao vrlo tražena destinacija za turistički najam. Prodaje se kuća u nizu ukupne....

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 224.028 €, 62,23 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 645.000 €, 198,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Elegantna i moderna apartmanska kuća sa šest neovisnih jedinica smještena je u mirnom stambenom dijelu Trogira. Nalazi se na iznimno atraktivnoj lokaciji, svega 150 m od plaže i 450 m od povijesnog mosta za Čiovo, što omogućuje brz pristup moru i staroj gradskoj jezgri. Ukupna stambena....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 2.282.500 €, 295,00 m2 cca 7740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

UHODAN APART-HOTEL S RESTORANOM - INVESTICIJA KOJA RADI OMDAH Smješten na samom jugu Istre, Medulin je mjesto gdje se prirodna ljepota i opušten mediteranski način života savršeno spajaju. Prepoznatljiv po svojim dugim, pješčanim i šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i nezaboravnim....

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 223.776 €, 62,16 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 450.000 €, 290,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U mirnom okruženju mjesta Polača, u zaleđu Biograd na Moru, smjestila se prostrana i kvalitetno građena kuća na parceli od 900 m², idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Kuća se prostire na tri etaže te pruža udobnost, funkcionalnost i prekrasan pogled na prirodu....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 211.582 €, 62,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 211.582 €, 62,23 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 305.842 €, 82,66 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Dvije manje, luksuzne stambene zgrade/urbane vile, Sveti Filip i Jakov nedaleko Biograda na moru i Zadra. Zgrade imaju po 6 stambenih jedinica (dvije po etaži). Prva zgrada je u fazi izgradnje, a predviđeni završetak planiran je do kraja 2026. god. (najkasnije do proljeća 2027. god.).....

 
 
 
  Kuća, MOŠĆENIČKA DRAGA, 1.490.000 €, 250,00 m2 cca 5960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

U Donjem Kraju, neposrednoj blizini Opatije na prodaju je ova luksuzna, dizajnerska Villa sa jednim od najljepših pogleda prema moru i otocima. Villa se prostire na dvije etaže smještena na parceli od 750m2 tlocrtne površine, na kojoj se nalazi prekrasan bazen sa jacuzzijem iz kojeg....

 
 
 
  Stan, POVLJANA, 224.028 €, 62,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 360.000 €, 190,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na jednom od najmirnijih dalmatinskih otoka, poznatom po tirkiznim plažama i izuzetno čistom moru, smještena je ova šarmantna kamena kuća koja odiše autentičnim dalmatinskim duhom. Udaljena svega 80 metara zračne linije od mora, nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini svih ključnih....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Na samom moru u manjem stambenom objektu , prodajemo apartman na prvom katu. Apartman ima tri spavaće sobe, kupatilo + zasebno toalet, dnevni boravak i kuhinja.. Lijepa prostrana terasa sa koje se pruža otvoren pogled na more. Apartman je kompletno namješten i takav se prodaje. Parkirno....

 
 
 
  Kuća, BOBOVIŠĆA, 450.000 €, 214,50 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Brač, kuća za adaptaciju u mirnoj uvali Bobovišća na moru Brač, kuća za adaptaciju u mirnoj uvali Bobovišća na moru Smještena u autentičnom dalmatinskom mjestu Bobovišća na moru, ova kuća predstavlja odličnu priliku za sve koji traže mir, blizinu mora i nekretninu s potencijalom za....

 
 
 
  Apartman, POVLJANA, 211.350 €, 62,16 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 90.000 €, 70,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MOBILNA KUĆICA "NORD" (40m² + 36m² terasa) - Kamp SOLINE, Biograd na Moru Lokacija: Kamp Soline, Biograd na Moru (parcela br. 1176 - uz borovu šumu i Hotel Adria) Udaljenost od mora: Samo 200 metara (lagana šetnja kroz uređeni park borove šume) Kapacitet: Idealno za veće obitelji....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 387.920 €, 96,98 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, SUKOŠAN, 1.300.000 €, 480,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se hostel s uhodanim poslovanjem prvi red do mora u Sukošanu. Posluje kao pansion, s više apartmana i soba te restoranom-konobom, koji se nalazi u podrumskom dijelu objekta. Na četvrtoj etaži se nalazi krovna terasa, s koje se pruža prekrasan pogled prema moru i obližnjim....

 
 
 
  Stan, CRES, 599.000 €, 135,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Cres, Melin, ekskluzivan stan 135 m², drugi red do mora. Na prodaju je luksuzan stan smješten u najatraktivnijoj i najbližoj zgradi moru na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Cresu, svega 90 metara od plaže. Stan se nalazi na drugom katu moderne zgrade te se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, MOŠĆENIČKA DRAGA, 1.490.000 €, 200,00 m2 cca 7450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, OPATIJA, 530.000 €, 71,00 m2 cca 7470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj moderan apartman s prekrasnim pogledom na more smješten je na odličnoj lokaciji, samo nekoliko minuta hoda od obale i samo nekoliko minuta od centra grada na Opatijskoj rivijeri. Novogradnja sastoji se od ukupno 6 stanova orijentiranih prema moru s puno sunčeve svjetlosti. Stan....

 
 
 
  Apartman, MEDULIN, 285.000 €, 74,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,