• GoHome Professional
nekretnina na moru Zadnjih 7 dana pala cijena - GoHome
  • nekretnina na moru Zadnjih 7 dana pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru Zadnjih 7 dana pala cijena

  • Za upit "nekretnina na moru zadnjih 7 dana pala cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.110 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 465.000 € na 445.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RABAC, 445.000 €, 155,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2025 - 465.000 €
17.05.2026 - 445.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Istočni dio Istre čuva još jedno malo ribarsko mjesto Rabac, koje se danas može pohvaliti razvijenim obiteljskim turizmom. Svoju ponudu temelji na suncu, moru iznimne čistoće, prekrasnim plažama, te bogatim spektrom kulturnog i povijesnog nasljeđa. Upravo na takvoj lokaciji, nalazi....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 160.000 € na 150.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, OMIŠ, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 160.000 €
18.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U malom turističkom mjestu na Omiškoj rivijeri, poznatoj po kristalno čistom moru i prekrasnim plažama, prodaje se šarmantan dvosobni apartman s pogledom na more. Stambene površine od 41 m2, apartman se smjestio u prizemlju višekatnice. Sastoji se od dnevnog boravka, opremljene kuhinje....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 150.000 € na 120.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, MILNA, 120.000 €, 561,50 m2 cca 210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 150.000 €
17.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.07.2025.,

www.njuskalo.hr

NA PRODAJU ? ATRAKTIVNO ZEMLJIŠTE S PRISTUPOM MORU I VELIKIM POTENCIJALOM, BRAČ ? LUČICE Na jugozapadnoj obali otoka Brača, u mirnoj i zaštićenoj uvali Lučice, svega 2,5 km od centra Milne (30 minuta hoda ili 6 minuta autom), prodaje se zemljište površine 561,5 m² (½ idealnog dijela....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru zadnjih 7 dana pala cijena'
289.000 €
289.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 298.000 € na 289.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 289.000 €, 70,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 309.000 €
23.03.2026 - 298.000 €
18.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Samo kod Kaiser Immobilien! Crikvenica je šarmantni primorski gradić smješten na Kvarnerskoj rivijeri, poznat po dugim šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i blagoj mediteranskoj klimi. Osim bogate turističke ponude, Crikvenica nudi brojne restorane, šetnice uz more, kulturna....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 298.000 € na 289.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, CRIKVENICA, 289.000 €, 70,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 309.000 €
23.03.2026 - 298.000 €
18.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.