• GoHome Professional
nekretnina na moru Zadnjih 14 dana parking - GoHome
  • nekretnina na moru Zadnjih 14 dana parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru Zadnjih 14 dana parking

  • Za upit "nekretnina na moru zadnjih 14 dana parking" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 4.090 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 395.000 €, 113,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s dvorištem ? Biograd na Moru ? 2 spavaće sobe, parking za više automobila Na prodaju samostojeća kuća s dvorištem površine 113 m2, smještena u mirnom dijelu Biograda na Moru. Kuća je okružena uređenim dvorištem i nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 91,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru zadnjih 14 dana parking'
225.000 €
230.000 €
40.500 €
  Stan, PULA, Monte Zaro, 249.000 €, 117,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

DVA STANA NA JEDNOJ LOKACIJI - DUPLA PRILIKA ZA ŽIVOT I ZARADU  </br> Pula - grad koji spaja povijest, more i moderan način života. Poznata po Areni, kristalno čistom moru i sve jačoj turističkoj potražnji, postaje jedna od najtraženijih lokacija na Jadranu - kako za život,....

 
 
 
  Kuća, LOVRAN, 370.000 €, 57,00 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prekrasan stan u Lovranu, idealan za ugodan život ili odmor na moru. Stan se sastoji od ulaza, hodnika, kuhinje s dnevnim boravkom, spavaće sobe, kupaonice s WC-om te male ostave. Posebnu vrijednost daju lođa i vlastiti vrt s prekrasnim pogledom na more savršeno mjesto....

 
 
 
  Apartman, BIOGRAD NA MORU, 395.000 €, 113,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, LOVRAN, 370.000 €, 57,00 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, VIS, 700.000 €, 121,00 m2 cca 5790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Za sve one koji žele uživati u miru i tišini, okruženi u ljepoti netaknute prirode, te u kristalno čistom i bistrom moru, a istovremeno biti u neposrednoj blizini svih gradskih sadržaja koje otok Vis pruža, ova kuća koja je na prodaji sa zemljištem je onda idealna za Vas. Troetažna....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 195.000 €, 49,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

SELCE - Stan od 49 m2 na drugom katu stambene zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaone, kuhinje i dnevnog boravka povezanih s loggiom okrenutom prema moru. Prostrana loggia s pogledom na more i otok Krk, za ugodan boravak i uživanje u ljepotama mora i prirodi.....

 
 
 
  Kuća, ROGOZNICA, 1.200.000 €, 370,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rogoznica ? Luksuzna vila od 380 m² s bazenom, 4 apartmana, tradicionalnom konobom i panoramskim pogledom na more Rogoznica, smještena 30 km južno od Šibenika, jedno je od najtraženijih mjesta na dalmatinskoj obali. Poznata po kristalno čistom moru, sigurnim uvalama i prestižnoj marini....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Panoramski stan na 2. katu s kuhinjom po mjeri ? UŠTEDA 3% (Bez poreza!) Kaiser Immobilien s ponosom nudi stan S5, smješten na drugom katu ekskluzivne novogradnje u Rogoznici. Ova nekretnina na povišenoj poziciji nudi ono što je na moru najvrjednije:....

 
 
 
  Kuća, ROGOZNICA, 1.200.000 €, 300,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rogoznica ? Moderna luksuzna vila s panoramskim pogledom na more, infinity bazenom i odvojenom gornjom jedinicom Rogoznica je jedno od najtraženijih mjesta srednje Dalmacije, smješteno između Šibenika i Splita, poznato po svojoj prestižnoj marini Frapa, kristalno čistom moru i piktoresknim....

 
 
 
  Kuća, NOVI VINODOLSKI, 749.000 €, 220,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kvalitetno izgrađena samostojeća kuća sa ekskluzivnim pogledom na more. Ako želite kuću bliže moru a opet da imate svoj mir onda je to nekretnina koja je vrijedna ogleda. Na parceli od 750m2 ima izgrađenog 200m2 prostora a na svakoj etaži 3 terase po 30m2. U prizemlju apartman dvosoban....

 
 
 
  Stan, SELCE, 195.000 €, 49,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, SVETI PETAR, 495.000 €, 316,95 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u Svetom Petru na Moru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, udaljena je od mora samo 60 m. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i prvog kata. Podrum je površine 67,88 m2 i čini ga konoba/blagovaonica, kuhinja s roštiljem, spremište i stubište. Unutarnje stepenice vode....

 
 
 
  Kuća, RAŽANJ, 1.200.000 €, 230,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rogoznica ? Ražanj: autentična vila 230 m² s bazenom, pogledom na more i luksuznim interijerom Ražanj je mirno, šarmantno primorsko naselje smješteno u uvali južno od Rogoznice, poznato po kristalno čistom moru, prirodnim plažama i spektakularnim zalascima sunca. Zahvaljujući svom....

 
 
 
  Apartman, VIS, 700.000 €, 121,00 m2 cca 5790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, POREČ, 920.000 €, 251,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mjestu sa svim sadržajima, na uzvišenom terenu smjestila se ova kvalitetna i moderna vila sa bazenom, krovnom terasom te jedinstvenim pogledom prema Poreču i moru. U prizemlju modernog koncepta otvorenog tipa smjestio se dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom bogato osvijetljen....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 550.000 €, 127,88 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj novi trosobni stan nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade u Biogradu na Moru, na svega 130 m od plaže i 1,2 km od centra grada. Zbog prostranog rasporeda i pripadajućeg vrta, stan predstavlja izvrsnu priliku za obiteljski život, odmor ili ulaganje u nekretnine uz more. Raspored....

 
 
 
  Kuća, DONJA JAGODNJA, 550.000 €, 380,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Impresivna kuća s bazenom, uređenim prizemljem, 8 apartmana i velikom okućnicom ? Donja Jagodnja (okolica Biograda) Lokacija: Donja Jagodnja, općina Polača (8 km od Biograda na Moru) Stambena površina: 380 m² Površina parcele: 1.100 m² Broj etaža: 3 (Prizemlje + Kat + Potkrovlje)....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 1.190.000 €, 307,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mjestu sa svim sadržajima dobro povezanom, smjestila se ova kvalitetna i moderna vila sa bazenom, krovnom terasom, jacuzzijem i lijepim pogledom prema Poreču i moru. U prizemlju modernog koncepta otvorenog tipa smjestio se dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom bogato osvijetljen....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 2.282.500 €, 295,00 m2 cca 7740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

UHODAN APART-HOTEL S RESTORANOM - INVESTICIJA KOJA RADI OMDAH Smješten na samom jugu Istre, Medulin je mjesto gdje se prirodna ljepota i opušten mediteranski način života savršeno spajaju. Prepoznatljiv po svojim dugim, pješčanim i šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i nezaboravnim....

 
 
 
  Stan, ŽABORIĆ, 350.000 €, 91,73 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PODSTRANA, 289.000 €, 73,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan u novogradnji, ukupne površine 73 m², smješten na 2. katu manje zgrade na mirnoj i povišenoj lokaciji s panoramskim pogledom na more i otoke. Stan ima 63 m² zatvorenog stambenog prostora i 10 m² lođe prema moru. Trostrane je orijentacije - jug, zapad i sjever - što....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 311.950 €, 105,60 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ROGOZNICA - Dvosoban stan s vrtom i pogledom na more Stan se nalazi u Rogoznici, prekrasnom obalnom gradu poznatom po opuštenom dalmatinskom načinu života, kristalno čistom moru i mirnoj atmosferi. Lokacija i prednosti Za samo nekoliko minuta hoda možete doći do prekrasnih plaža,....

 
 
 
  Kuća, RAŽANJ, 1.500.000 €, 270,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Rogoznica ? moderna vila 270 m² s bazenom i panoramskim pogledom na more Rogoznica, smještena između Šibenika i Splita, jedno je od najpoželjnijih ljetovališta na Jadranu. Poznata je po svojoj vrhunskoj marini Frapa, kristalno čistom moru i slikovitom arhipelagu. Zahvaljujući blizini....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me