• GoHome Professional
nekretnina na moru Najnovije samostojeća pala cije - GoHome
  • nekretnina na moru Najnovije samostojeća pala cije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru Najnovije samostojeća pala cijena

  • Za upit "nekretnina na moru najnovije samostojeća pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 467 139 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 160.000 € na 145.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, UMAG, 145.000 €, 95,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 160.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA Prodaje se dvojna kuća u Škarlaniji pored Bušćine površine 95 m2 na zapadnoj strani Umaga, smještena na prostranoj parceli od 1762 m2. Ova nekretnina nudi mirnu lokaciju, obilje sunčeve svjetlosti i lijep pogled, što je čini privlačnim izborom za ugodan život ili....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 395.000 € na 375.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, OREBIĆ, 375.000 €, 258,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 430.000 €
08.05.2026 - 395.000 €
22.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Orebić, kamena kuća ukupne površine brutto površine 258 m2 smještena 40 metara od mora na zemljištu s vrtom ispred kuće površine 58 m2.Kuća se sastoji tri etaže s otvorima na tri strane nekretnine (sjever, istok, zapad).Prizemlje se sastoji od hodnika, sobe za jednu osobu, dnevnog....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 262.650 € na 257.650 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RAŽANAC, 257.650 €, 54,00 m2 cca 4770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 262.650 €
22.05.2026 - 257.650 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u izgradnji udaljena 500 m od mora u Ražancu. Kuća površine 54,12 m2 proteže se na prizemlje, a nalazi se na parceli površine 510 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonicom i natkrivene terase. Provizija agencije za kupca....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 119.000 € na 110.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, HUM BISTRIČKI, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 129.000 €
03.04.2026 - 119.000 €
22.05.2026 - 110.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća sagrađena na zemljištu površine 1362 m2. Sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi prostorija za druženje sa velikim kaminom, kuhinja i manja kupaonica sa wc-om. Na katu se nalazi spavaća soba, kupaonica i soba za druženje. Stubište za kat smješteno....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 159.000 € na 150.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN BREG, 150.000 €, 142,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 159.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na Varaždin Bregu prodaje se samostojeća kuća, odmah useljiva, smještena na prostranoj parceli ukupne površine 1.834 m². .

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 349.000 € na 320.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, IVANOVEC, 320.000 €, 788,00 m2 cca 410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 349.000 €
22.05.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.09.2025.,

www.c21.hr

Prodaje se ? Kuća s halom i građevinskim zemljištem u Ivanovcu kraj Čakovca U naselju Ivanovec, nadomak Čakovca, prodaje se prostrana nekretnina idealna za obitelj s planom ili već razvijenim poslovanjem kojem je potreban veći poslovni prostor. Nekretnina se sastoji od stambenog dijela,....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 650.000 € na 550.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, 550.000 €, 205,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 650.000 €
22.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Zablaće - kuća u blizini mora :::. U centru mirnog mjesta Zablaće pored Šibenika, vrlo blizu mora, nalazi se samostojeća katnica s dva stana, položena na parceli površine 400 m2. Kuća nudi 205 m2 stambene površine. U visokom prizemlju se nalazi komforan dvosobni stan od 90m2....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 600.000 € na 530.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, FINIDA, 530.000 €, 166,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 600.000 €
22.05.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Umag ? NOVOGRADNJA Kuća 2 Prodaje se moderna dvojna kuća s bazenom, na mirnoj i lijepoj lokaciji udaljenoj svega nekoliko minuta hoda od centra Umaga te 500 metara od mora i uređenih plaža. Površina kuće iznosi 162 m2 i proteže se na 2 etaže, prizemlje i kat. U prizemlju je....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 600.000 € na 550.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRČANE, 550.000 €, 290,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.08.2024 - 640.000 €
15.09.2024 - 600.000 €
22.05.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.08.2024.,

www.indomio.hr

Zadar, Kožino, samostojeća kuća na lijepoj i mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini mora.Kuća se proteže na tri etaže. U suterenu se nalazi višenamjenski prostor, sastoji se od spavaće sobe, kupaonice, kuhinje i blagovaonice. Ovdje se nalazi i prostor za vešeraj te konobu i kotlovnicu.Na....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 295.000 € na 264.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BEDNJA, 264.000 €, 124,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 295.000 €
22.05.2026 - 264.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 14122 Trakošćan Luksuzne novoizgrađene samostojeće vikend kuće ukupne površine 133,95m2 na parceli površine 2000m2. Kuća ukupne neto površine stambenog prostora 66,95m2 se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagavaonice, 2 spavaće sobe, kupaonice sa WC-om te....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na najnovije samostojeća pala cijena (57)
  • nekretnina na moru samostojeća pala cijena (22)
  • nekretnina na moru najnovije samostojeća (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri