• GoHome Professional
nekretnina na moru 300 m2 dvorište - GoHome
  • nekretnina na moru 300 m2 dvorište - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru 300 m2 dvorište

  • Za upit "nekretnina na moru 300 m2 dvorište" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 2.878 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 830.000 €, 300,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Pozdrav svim ljubiteljima predivnog Biograda na Moru! Naša kuća je idealna prilika za vas, smještena na glavnoj ulici koja povezuje centar grada s izlaznom postajom Benkovac autoputa A1. Ova nevjerojatna nekretnina nudi tri potpuno završena stana s uređenim dvorištem i garažom te....

 
 
 
  Kuća, NOVI VINODOLSKI, 890.000 €, 302,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVI VINODOLSKI - je jedno od prvih turističkih mjesta primorskog kraja. Zahvaljujući blagoj mediteranskoj klimi, čistom moru i zraku, Novi je uvijek rado posjećen grad bogate kulture i povijesti. Magistrala Vas vodi do Rijeke kroz pola sata vožnje, ali i na auto-cestu Rijeka-Zagreb,....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 490.000 €, 293,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Uživajte u mirnom mediteranskom životu u prelijepom mjestu Pakoštane, smještenom uz samu obalu Jadranskog mora. Pakoštane su poznate po svojoj netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i ugodnoj mediteranskoj klimi koja pruža savršeni odmor tijekom cijele godine. Ova idilična destinacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru 300 m2 dvorište'
550.000 €
550.000 €
Na upit
  Kuća, MATULJI, 450.000 €, 300,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji pruža se neprocjenjivi pogled na more i okolne otoke Krk i Cres. Opatija je....

 
 
 
  Apartman, JADRANOVO, 700.000 €, 300,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Investicija na moru: Kuća s apartmanima i velikim potencijalom ? Jadranovo Na prodaju je prostrana kuća od 300 m² smještena u mirnom dijelu Jadranova , idealna za obiteljski život, turistički najam. Nekretnina ima privatni prilazni put i dovoljno mjesta za 2 do 3 parkirna vozila.....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 330.000 €, 300,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Biograd na Moru, Kakma, Novo naselje, prodaje se katnica s garažom i kaminom. Kuća se sastoji od dva stana: manji na katu, s posebnim ulazom izvana, je neto površine 78 m2, a veći u prizemlju je neto površine 90 m2. Uz njih je tu garaža za dva auta, površine 33 m2 te crna kuhinja....

 
 
 
  Kuća, JADRANOVO, 700.000 €, 300,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 750.000 €, 300,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna moderna vila smjestila se u Medulinu, popularnom turističkom odredištu na obali Istre. Udaljena je samo 5 minuta vožnje autom od prekrasnih plaža, što je čini izvrsnim izborom za one koji traže kombinaciju privatnosti i blizine moru.Vila s mogučnošću ključ u ruke. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, PRIMOŠTEN, 1.690.000 €, 300,00 m2 cca 5630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je luksuzna vila smještena u Primoštenu, jednom od najtraženijih dalmatinskih turističkih mjesta, svega 27 kilometara od Šibenika. Lokacija nudi savršen spoj privatnosti, prirodnog okruženja i blizine mora. Primošten je poznat po kristalno čistom moru, brojnim plažama te....

 
 
 
  Kuća, MEDULIN, 2.282.500 €, 295,00 m2 cca 7740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

UHODAN APART-HOTEL S RESTORANOM - INVESTICIJA KOJA RADI OMDAH Smješten na samom jugu Istre, Medulin je mjesto gdje se prirodna ljepota i opušten mediteranski način života savršeno spajaju. Prepoznatljiv po svojim dugim, pješčanim i šljunčanim plažama, kristalno čistom moru i nezaboravnim....

 
 
 
  Kuća, VALBANDON, 380.000 €, 295,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA!! LOKACIJA: Predmetna nekretnina nalazi se u Općini Fažana koja je smještena na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuta prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Fažana je smještena u Fažanskom kanalu i polazna je luka....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 1.190.000 €, 307,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mjestu sa svim sadržajima dobro povezanom, smjestila se ova kvalitetna i moderna vila sa bazenom, krovnom terasom, jacuzzijem i lijepim pogledom prema Poreču i moru. U prizemlju modernog koncepta otvorenog tipa smjestio se dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom bogato osvijetljen....

 
 
 
  Apartman, PAKOŠTANE, 490.000 €, 293,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, PREMANTURA, 550.000 €, 291,00 m2 cca 1890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodajemo modernu vilu u Pomeru na svega 300m do mora i plaže. U jednom od najpoželjnijih dijelova Medulina smještena je ova suvremena kuća koja nudi savršenu ravnotežu između modernog života i opuštenog boravka na moru. Okružena zelenilom i smještena u mirnoj ulici, idealna je za....

 
 
 
  Kuća, PAG, 475.000 €, 290,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

***ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE NAZOVITE NA +385 91 4572777*** PREKRASNA VILA sa 3 etaže na otoku Pagu par minuta šetnje do mora!!!! LOKACIJA: Otok Pag U srcu jednog od najatraktivnijih hrvatskih otoka, poznatog po jedinstvenom krajoliku, vrhunskoj gastronomiji i kristalno čistom moru,....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 1.290.000 €, 317,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina predstavlja ovu prekrasnu kuću u nadaleko poznatom turističkom gradu Poreču, na samo 600 m od mora i predivnih plaža. Pomno birana lokacija, na povišenom položaju pruža nesmetane poglede prema prirodi i moru. Vila je koncipirana od 2 zasebne stambene jedinice,....

 
 
 
  Kuća, KOŠLJUN, 1.100.000 €, 282,10 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Prodaje se luskuzna vila na otoku Pagu, u malom mjestu Proboj, svega 80 m do mora. Vila ima 4 apartmana: 2 prizemlje i 2 na katu, sa velikim terasama. Sa svih apartmana se pruža predivni pogled prema moru. Vila je građena najnovijim i najkvalitetnijim materijalima. Svi apartmani su....

 
 
 
  Kuća, ROGOZNICA, 1.600.000 €, 280,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Vila prvi red uz more s vezom za brod ? tri stambene jedinice, vrhunska lokacija Na prodaju je izvanredna vila smještena u prvom redu do plaže, s direktnim pristupom moru i vezom za brod ? idealna za ljubitelje nautike, mirnog života uz more ili kao investicija s izvrsnim turističkim....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 495.000 € na 469.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POLAČE, 469.000 €, 280,00 m2 cca 1680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 549.000 €
13.03.2026 - 530.000 €
22.03.2026 - 495.000 €
06.05.2026 - 469.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna samostojeća kuća s bazenom u Donjoj Jagodnji, zaleđe Biograda Lokacija i parcela: Donja Jagodnja, Općina Polača, Zadarska županija Površina kuće: 280 m Površina parcele: 1.111 m Udaljenosti: 10 km od Biograda na moru, 30 km od Zadra, 25 km od Zračne luke Zadar Raspored i....

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, 719.000 €, 320,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA!! Elegantna vila sa potencijalom u blizini Opatije - Ika/Oprić. Na lokaciji koja pruža mir i otvoren, neometan pogled prema moru, u ponudi je samostojeća kuća površine 320 m², smještena na parceli od 1.105 m². Vila okružena zelenilom, diskretno odvojena od ulice visokom živicom....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 650.000 €, 324,00 m2 cca 2010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.11.2025.,

www.njuskalo.hr

NA PRODAJU, KUĆA - BIOGRAD NA MORU Prodaje se prostrana i funkcionalna obiteljska kuća na odličnoj lokaciji u Biogradu na Moru, ispod magistrale. Kuća se nalazi u mirnoj ulici, svega 500 metara od centra grada, u blizini svih potrebnih sadržaja. Kuća je uredno održavana i spremna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan