• GoHome Professional
nekretnina na moru 300 m2 bazen vrt Zadnjih 7 dana - GoHome
  • nekretnina na moru 300 m2 bazen vrt Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru 300 m2 bazen vrt Zadnjih 7 dana

  • Za upit "nekretnina na moru 300 m2 bazen vrt zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, BARBAN, 850.000 €, 300,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo dvije vezane kuće. Svaka kuća ima vlastiti bazen. Veća kuća (120m2) sastoji se od tri spavaće sobe, jedna ima svoje kupatilo dok druge dvije dijele kupatilo. Kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak iz kog se pruža pogled na Učku i zelenilo. Podno grijanje, trostruko staklo,....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 950.000 €, 302,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

VODICE - Na prodaju lijepa vila s bazenom, smještena na laganoj uzvisini s otvorenim pogledom na more i otoke. Udaljena od gradske vreve, okružena velikim osunčanim vrtom, poziva na odmor i uživanje. Potpuno je namještena i opremljena za boravak tijekom čitave godine. Udaljenost do....

 
 
 
  Kuća, BUJE, 980.000 €, 300,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

BUJE ? OKOLICA: IDEALNA KUĆA ZA MIRAN ŽIVOT I SIGURNU INVESTICIJU Ova prekrasna samostojeća istarska kuća površine 300 m2, smještena je svega nekoliko minuta vožnje od istarskog gradića Buja, desetak kilometara od graničnog prijelaza sa Republikom Slovenijom i plaže Kanegra. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, VODNJAN, Na upit, 306,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, VODNJAN ? Ekskluzivna dizajnerska vila s panoramskim pogledom na Brijune, grijanim bazenom, saunom i privatnim golf sadržajem Na jednoj od najpoželjnijih lokacija južne Istre, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Vodnjana, smjestila se ova impresivna luksuzna dizajnerska vila....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOBORIKA, 790.000 €, 300,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Dvije kamene kuće sa bazenom, Istra 20 km od Pule, 2,5 km od mora. Lijepo renovirane i namještene, pogled na more, sa terasama. 7 spavaćih soba s vlastitom kupaonicom, klima uređaj na gornjim katovima, 2. kuhinje i 2 . dnevne sobe, roštilj, privatni parking. Ovo je jedno imanje koje....

 
 
 
  Kuća, MOTOVUN, 1.500.000 €, 300,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.investa.hr

Prodaje se luksuzna vila u mirnom okruženju s potpunom privatnošću. Vila se nalazi na atraktivnom zemljištu od 5357m2. Njen položaj na osami među brežuljcima osigurava potpunu privatnost za one koji to traže. Čak 300m2 stambenom prostora nudi 6 prostranih spavaćih soba, od toga 5....

 
 
 
  Kuća, SUKOŠAN, 2.000.000 €, 300,00 m2 cca 6670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Ova predivna vila se nalazi u Sukošanu, odmah na plaži, prvi red do mora. Ima raskošan vrt i okoliš s bazenom, na zemljištu površine 950 m2. Sama vila ima oko 300 m2 stambene površine. Sastoji se od prizemlja i kata. U upuštenom prostoru kod ulaza u kuću je prostorija u kojoj je smješten....

 
 
 
  Kuća, LOBORIKA, 790.000 €, 300,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 790.000 €, 300,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, KOSTRENA, 1.600.000 €, 300,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Ova prekrasna vila zasigurno će vas oduševiti svojim prekrasnim položajem i panoramskim pogledom na more. Uživanje u pogledu na Kvarnerski zaljev i otoke dok se osvježavate u bazenu ili opuštate u hladovini natkrivene terase pokraj bazena. Ova obiteljska vila sastoji se od četiri....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na 300 m2 bazen vrt zadnjih 7 dana (53)
  • nekretnina na moru bazen vrt zadnjih 7 dana (4)
  • nekretnina na moru 300 m2 vrt zadnjih 7 dana (1)
  • nekretnina na moru 300 m2 bazen zadnjih 7 dana (3)
  • nekretnina na moru 300 m2 bazen vrt (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja