• GoHome Professional
nekretnina na moru 290 m2 ekskluzivan pala cijena - GoHome
  • nekretnina na moru 290 m2 ekskluzivan pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru 290 m2 ekskluzivan pala cijena

  • Za upit "nekretnina na moru 290 m2 ekskluzivan pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 300 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 1.450.000 € na 1.350.000 € - 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VODICE, 1.350.000 €, 285,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.08.2025 - 1.450.000 €
06.11.2025 - 1.250.000 €
09.11.2025 - 1.450.000 €
23.02.2026 - 1.350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.08.2025.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se ekskluzivna VILA 2 s bazenom u Vodicama. Prednost vile je izuzetna lokacija - smještena je na uzvišenju koje pruža panoramski pogled na more i arhipelag. Vodice i Tribunj su poznata....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 1.870.000 € na 1.660.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LOVRAN, 1.660.000 €, 298,00 m2 cca 5570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 1.870.000 €
17.04.2026 - 1.660.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Lovran, Centar, ekskluzivna vila s bazenom i panoramskim pogledom na more.Na samo 300 metara od mora i poznatog šetališta Lungomare smjestila se jedinstvena samostojeća kuća koja utjelovljuje spoj luksuza, sofisticiranosti i mediteranskog šarma. Smještena u novoj slijepoj ulici grada....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 989.629 € na 895.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POREČ, 895.000 €, 280,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 989.629 €
22.03.2026 - 895.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Ova Vila je ekskluzivna, moderno dizajnirana luksuzna vila s pogledom na more, smještena u jednoj od najtraženijih turističkih i stambenih regija Hrvatske ? na poluotoku Istri, u blizini grada Poreča. Dodatna vrijednost ove nekretnine je mogućnost preuzimanja postojeće tvrtke, zajedno....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 2.500.000 € na 2.100.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MARČANA, 2.100.000 €, 290,00 m2 cca 7240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 2.500.000 €
09.05.2026 - 2.100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina izdvaja. Ekskluzivna nova dizajnerska vila s panoramskim pogledom na more i potpunom privatnošću. Osnovne informacije o nekretnini: stambena površina: 290 m2 zemljište: 1.400 m2 novogradnja (2024) bazen: 42 m2 prostrane terase (80 m2 + 70 m2) panoramski pogled....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 1.400.000 € na 1.290.000 € - 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ROGOZNICA, 1.290.000 €, 286,00 m2 cca 4510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 1.400.000 €
23.02.2026 - 1.290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzna vila u blizini Rogoznice ? jedinstveni pogled na more i vrhunski dizajn Na prodaju je ekskluzivna luksuzna vila smještena u jednom od najljepših zaljeva rogozničkog područja, u srcu Šibensko-kninske županije. Okružena elitnim susjedstvom modernih vila i kuća za odmor, ova....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 1.960.000 € na 1.660.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LOVRAN, 1.660.000 €, 298,00 m2 cca 5570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 1.960.000 €
01.05.2026 - 1.660.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

LOVRAN ? Ekskluzivna moderna vila s bazenom i panoramskim pogledom na more Na atraktivnoj lokaciji u samom centru Lovrana, svega 200 metara od mora i čuvene šetnice Lungomare, nalazi se ova iznimna samostojeća vila koja spaja suvremeni luksuz, mediteranski šarm i funkcionalnost života....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 950.000 € na 890.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, GREBAŠTICA, 890.000 €, 280,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 950.000 €
05.05.2026 - 890.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ekskluzivna kuća u prvom redu do mora ? privatnost, apartmani, wellness i brod uključeni Ova iznimna nekretnina nalazi se na apsolutno vrhunskoj lokaciji ? direktno u prvom redu uz more, bez ceste između kuće i obale. Smještena na jedinstvenoj parceli u mirnoj uvali Grebaštica, udaljena....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 1.690.000 € na 1.490.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PRIMOŠTEN, 1.490.000 €, 300,00 m2 cca 4970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.02.2025 - 1.690.000 €
25.03.2026 - 1.490.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2025.,

www.indomio.hr

Vila s bazenom i pogledom na more Prodaje se ova ekskluzivna vila s prekrasnim pogledom na more. Nalazi se na parceli od 850 m² i ima stambenu površinu od 300 m². U suterenu velika garaža, strojarnica bazena i spremište. U prizemlju se nalazi kuhinja, blagovaona, dnevni boravak sa....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 1.990.000 € na 1.695.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MEDULIN, 1.695.000 €, 300,00 m2 cca 5650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.10.2025 - 1.990.000 €
30.03.2026 - 1.695.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, BANJOLE - Moderna vila s bazenom 300m od mora ekskluzivno samo u DUX-u. Ponosno vam predstavljamo ovu prvoklasnu vilu smještenu na mirnoj i atraktivnoj lokaciji udaljenoj svega 300m od plaža i kristalno čistog mora. Sagrađena je na zemljištu veličine 1090 m2 a sama vila ima....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 1.400.000 € na 1.150.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, OMIŠ, 1.150.000 €, 280,00 m2 cca 4110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 1.400.000 €
25.04.2026 - 1.150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNA VILA PRVI RED UZ MORE ? STANIĆI, OMIŠ U jednom od najpoželjnijih dijelova omiške rivijere, u mirnim i slikovitim Stanićima kod Omiša, smještena je ova jedinstvena nekretnina u prvom redu do mora. Kuća ima izravan pristup gotovo privatnoj plaži koju dijeli tek nekoliko....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na 290 m2 ekskluzivan pala cijena (32)
  • nekretnina na moru ekskluzivan pala cijena (2)
  • nekretnina na moru 290 m2 pala cijena (2)
  • nekretnina na moru 290 m2 ekskluzivan (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad