• GoHome Professional
nekretnina na moru 280 m2 bazen vrt - GoHome
  • nekretnina na moru 280 m2 bazen vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru 280 m2 bazen vrt

  • Za upit "nekretnina na moru 280 m2 bazen vrt" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 4.428 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŠOLTA, 2.000.000 €, 270,00 m2 cca 7410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Šolta, elegantna i moderno uređena vila smještena na jednom od najljepših dalmatinskih otoka .Nekretnina se nalazi na uzdignutoj i mirnoj lokaciji u blizini mjesta Gornje Selo, s koje se pruža spektakularan panoramski pogled prema moru, Splitu i obližnjem otoku Braču.Vila je izgrađena....

 
 
 
  Kuća, NIN, 990.000 €, 270,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prekrasna moderna luksuzna vila na moru u Zatonu koja na prvi pogled ostavlja bez daha. Vila je izgradjena od najkvaliitetnijih građevinskih matreijala ( fasada paneli, ventilirajuća fasada, kamen i keramika I.klasa, hrastov parket I.klasa, termoizolacijska aluminijska....

 
 
 
  Kuća, RAB, 1.000.000 €, 285,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Ekskluzivna moderna Villa na moru koja se sastoji od luksuznog Duplex apartmana sa 3 spavaće sobe te predivnog Penthouse apartmana na zadnjoj etaži Ville. Villa također raspolaže sa modernim bazenom i vrtom te velikom zajedničkom mulitfunkcionalnom prostorijom za druženje koja ujedno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru 280 m2 bazen vrt'
Na upit
Na upit
1.650.000 €
  Kuća, BARBAT NA RABU, 1.000.000 €, 285,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, ZATON, 990.000 €, 270,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

!!¨! SNIŽENO !!! Prodaje se prekrasna moderna luksuzna vila na moru u Zatonu koja na prvi pogled ostavlja bez daha. Vila je izgradjena od najkvaliitetnijih građevinskih matreijala ( fasada paneli, ventilirajuća fasada, kamen i keramika I.klasa, hrastov parket I.klasa, termoizolacijska....

 
 
 
  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 1.500.000 €, 263,00 m2 cca 5700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.indomio.hr

U malom i pitoresknom mjestu u blizini Biograda na moru, smještene su dvije luksuzne vile koje spajaju suvremeni komfor, privatnost i mediteranski stil života. Ove vile predstavljaju savršen izbor za one koji traže mirno utočište s pogledom na more, daleko od vreve, ali u blizini....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

POLAČA - kuća sa bazenom i predivnim vrtom U srcu pitoresknog mjesta Polača, u blizini blistavog Biograda na Moru, nalazi se očaravajuća rezidencija koja mami svojom elegancijom i bogatstvom sadržaja. Ova izuzetna nekretnina pruža raskošan životni prostor raspoređen na četiri etaže,....

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, 890.000 €, 300,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Opatija je hrvatski obalni grad na Jadranskom moru. Mondeno odmaralište iz 19. stoljeća, prošarano je vilama iz habsburškog doba. Lungomare je šetnica koja se vijuga duž obale s koje se pruža pogled na grad i susjedne otoke. Ova vrlo kvalitetno i udobno namještena kuća ima stambeni....

 
 
 
  Kuća, LIŽNJAN, Na upit, 256,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

LIŽNJAN Moderna arhitektonska ljepotica čijom vizurom dominira infinity bazen sa staklenim prednjim dijelom otvorenim prema moru i jugu istarskog poluotoka. Villa je smještena u Ližnjanu nedaleko Pule, malom istarskom mjestu s plažama stvorenom ne samo za ljetno uživanje, a nalazi....