• GoHome Professional
nekretnina na moru 280 m2 bazen najnovije - GoHome
  • nekretnina na moru 280 m2 bazen najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru 280 m2 bazen najnovije

  • Za upit "nekretnina na moru 280 m2 bazen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manji)
    • 290 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, POREČ, Centar, 935.000 €, 279,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Luksuzna moderna vila s pogledom na more ? Poreč Na uzvisini u mirnom i ekskluzivnom okruženju, svega nekoliko minuta od centra Poreča i mora, smjestila se ova prekrasna moderna vila koja spaja suvremenu arhitekturu, vrhunsku opremu i potpunu privatnost. Zahvaljujući elegantnom dizajnu,....

 
 
 
  Kuća, ZAMBRATIJA, 2.146.381 €, 279,00 m2 cca 7690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Smještena u ekskluzivnom ograđenom resortu u blizini jadranske obale, ova iznimna luksuzna vila nudi jedinstvenu kombinaciju privatnosti, elegancije, prostranog vanjskog prostora i direktnog pogleda na more na jednoj od najprestižnijih lokacija sjeverozapadne Istre. Dizajnirana za....

 
 
 
  Kuća, MALINSKA, 1.620.000 €, 278,84 m2 cca 5810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, MALINSKA - Vrhunska novogradnja: luksuzna vila od 279 m² na traženoj lokaciji Predstavljamo vam vrhunac modernog mediteranskog luksuza ? impresivnu Vilu V, smještenu u mirnom dijelu Malinske. Ova arhitektonska ljepotica prostire se na čak 278,84 m2 bruto površine, a izgrađena....

 
 
 
  Kuća, ROVINJ, 590.000 €, 280,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo renoviranu istarsku kamenu kuću s grijanim bazenom. Kuća ima lijepo uređeno dvorište i nalazi se na predivnoj lokaciji na periferiji sela u okruženju prekrasne prirode. Natkriveno parkiralište odmah pored kuće. Kuća se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom,....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 935.000 €, 280,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Istra, Poreč, okolica Prodaje se prekrasna moderna vila suvremene arhitekture i elegantnog dizajna s pogledom na more, udaljena svega 2,5 km od Poreča i njegovih prekrasnih plaža. Kuća je osmišljena prema konceptu otvorenog prostora pa prizemlje obuhvaća moderno uređenu i potpuno....

 
 
 
  Kuća, LOVREČICA, 1.350.000 €, 278,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Umag, Lovrečica Na zemljištu površine 756 m2 smjestila se ova prekrasno uređena dizajnerska villa površine 278 m2. Vila se prostire kroz dvije etaže od kojih prizemlje čini prostrani open space prostor s dnevnim boravkom i moderno opremljenom kuhinjom, spavaća soba s vlastitom kupaonom....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 1.000.000 €, 277,40 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Odlična prilika, iznimna rijetkost na tržištu! Na vrlo poznatoj i popularnoj plaži u Poreču, prodaje se novo izgrađena vila s bazenom i pogledom na more. Vila je sagrađena 2024.godine u kompleksu od ukupno deset kuća. Ima površinu od 277.4 m2, raspoređenu na prizemlje, prvi kat, visoko....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 1.050.000 €, 273,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Poreč blizina centra, **Prodaje se moderna kuća samo 500 m od mora!** **Lokacija:** Mirna i atraktivna lokacija na 500 metara od plaže, savršena za obiteljski dom ili investiciju za turizam **Kuća:** - Površina kuće raspoređena na 226m2 kroz tri etaže - **Prizemlje:** prostrani dnevni....

 
 
 
  Kuća, OREBIĆ, 650.000 €, 270,00 m2 cca 2410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je elegantna vila smještena u jednoj od najpoželjnijih lokacija u Orebiću ? mirnoj, slijepoj ulici koju koristi samo par nekretnina, što jamči potpunu privatnost i tišinu. Lokacija je doista iznimna: svega 50 metara od mora i orebićke šetnice, a brojne plaže, restorani....

 
 
 
  Kuća, VABRIGA, 645.000 €, 290,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Istra, Poreč okolica Prodaje se krasna obiteljska kuća veličine od 290m2 sa bazenom na mirnoj lokaciji uz sam rub šume. Kuća se nalazi na parceli od 655m2, okružena kamenim zidom i ogradom. Lijepo uređena okućnica, bazen veličine 24m2, pored toga vrtni kamin sa nadstrešnicom gdje....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na 280 m2 bazen najnovije (51)
  • nekretnina na moru bazen najnovije (5)
  • nekretnina na moru 280 m2 najnovije (1)
  • nekretnina na moru 280 m2 bazen (130)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more