• GoHome Professional
nekretnina na moru 160 m2 najnovije - GoHome
  • nekretnina na moru 160 m2 najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru 160 m2 najnovije

  • Za upit "nekretnina na moru 160 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, KRK, 749.000 €, 160,00 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Nekretnine Otok Krk, grad Krk - na prodaju je samostojeća kuća smještena na odličnoj lokacaciji u neposrednoj blizini mora i plaže. Kuća ukupne stambene površine 160 m2 raspoređena je na prizemlje i prvi kat. U etaži prizemlja smještena su dva manja studio apartmana i spremište. Na....

 
 
 
  Kuća, SVETI LOVREČ PAZENATIČKI, 590.000 €, 160,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je šarmantna kamena vila, 160 m, smještena na prostranoj okućnici od čak 7.500 m, idealna za one koji traže mir, prirodu i privatnost. Kuća se sastoji od ukupno 4 sobe te nudi prostrani dnevni boravak, kuhinju s blagovaonicom, 3 spavaće sobe i 3 kupaonice, uz veliku terasu....

 
 
 
  Kuća, SISAK, 160.000 €, 160,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju prostrana i funkcionalna obiteljska kuća u mirnom naselju Gornje Komarevo, udaljenom svega 15 minuta vožnje od centra Siska. Ova nekretnina ukupne stambene površine 160 m² predstavlja odličnu priliku za obiteljski život, dvije generacije pod istim krovom ili investiciju....

 
 
 
  Kuća, VISOČANE, 830.000 €, 168,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, POLIČNIK - predivna vila na izuzetnoj lokaciji U mirnom mjestu Visočane kraj Zadra, okružena prirodom i privatnošću, smjestila se moderna luksuzna vila koja pruža savršen spoj udobnosti, elegancije i mediteranskog načina života. Udaljena svega 5,8 kilometara od mora, ova novogradnja....

 
 
 
  Kuća, DARUVAR, 289.000 €, 152,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.eurovilla.hr

Smještena na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji u Daruvaru, ova moderna dvoetažna kuća površine 152 m2 s prostranom okućnicom od 1.273 m2 pruža savršen spoj privatnosti, suvremenog dizajna i luksuznog wellness ugođaja. Nekretnina je idealna za miran obiteljski život, vikend bijeg....

 
 
 
  Kuća, BRTONIGLA, 200.000 €, 160,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo Istarsku kamenu kuću u Brtonigli, koja je površine 160 m2 sa okućnicom 300 m2. Kuća je djelomično namještena i renovirana 2022. godine. U prizemlju se nalazi dnevni borak s kuhinjom, jednom sobom, kupaonica i garaža. Na katu su tri sobe, kupaonica i natkrivena terasa. Sustav....

 
 
 
  Kuća, KRALJEVICA, 465.000 €, 160,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prekrasnoj lokaciji ,okružena zelenilom prodaje se samostojeća kuća nedaleko plaže. Sa stražnje strane je natkriveni parking,dok je sa prednje predviđen dio za druženje i odmor. U prizemlju su smještene dvije spavaće sobe,kupaonica te kuhinja i blagavaonica sa zatvorenom terasom....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 480.000 €, 160,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Kanfanar, Istra moderna vila u izgradnji s bazenom i panoramskim pogledom na more U mirnom dijelu Kanfanara, okružena prirodom i zelenilom, smještena je moderna kuća u izgradnji ukupne neto površine 160 m, idealna za obiteljski život, odmor ili turističku investiciju u Istri. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, VIŠNJAN, 150.000 €, 160,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stara kuća na selu od oko 160 m². Kuća treba obnovu, ali je dobra prilika za nekoga tko želi urediti po svom. Nalazi se na mirnoj lokaciji, okružena prirodom i tišinom. Kuća ima dosta okućnice s puno prostora za vrt, voćnjak, parking, druženje ili dodatne sadržaje. Struja....

 
 
 
  Apartman, KLANA, 125.000 €, 160,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

KLANA Useljiva kamena starina od 160m2 stambenog prostora s garažom od 26m2 i pomoćnom zgradom od 36m2 smještena na mirnoj lokaciji u centru Klane. Na prizemlju se nalaze kuhinja, blagovaona, kupaona i ostava, a na katu tri spavaće sobe s izlazom na prostranu terasu. Odlična investicija....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na 160 m2 najnovije (119)
  • nekretnina na moru najnovije (41)
  • nekretnina na moru 160 m2 (260)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ