• GoHome Professional
nekretnina na moru 150 m2 najnovije 2.kat - GoHome
  • nekretnina na moru 150 m2 najnovije 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru 150 m2 najnovije 2.kat

  • Za upit "nekretnina na moru 150 m2 najnovije 2.kat" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VODICE, 485.000 €, 157,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji u Vodicama smješten je moderan trosoban penthouse ukupne neto korisne površine 157,59 m², koji se nalazi na drugom katu moderne novogradnje završene 2026. godine, dok se trenutno čeka uporabna dozvola. Nekretnina pruža vrhunsku kvalitetu gradnje, prekrasan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 480.000 €, 161,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u Austrougarskoj vili u strogom centru Pule. Stan se nalazi na drugom katu vile te zauzima cijeli drugi kat. Sastoji se od šest soba, kupatila, ostave, kuhinje sa blagovaonicom, dva balkona i terase. Raspored i namjena soba se svakako može mijenjati i prilagoditi vlastitim....

 
 
 
  Stan, LUMBARDA, 437.000 €, 139,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

U prodaji je moderan dvoetažni stan smješten na istočnoj strani zgrade u uvali Soline, svega 45 metara od mora, u drugom redu od obale. Nekretnina se nalazi u mirnoj i slijepoj ulici, u jednom od najljepših dijelova Lumbarde, s otvorenim panoramskim pogledom na more i okolne otoke.....

 
 
 
  Apartman, KRK, 985.000 €, 146,00 m2 cca 6750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

U gradu Krku, na atraktivnoj lokaciji udaljenoj približno 650 metara od mora i plaža, smješten je luksuzan penthouse apartman u novoj urbanoj vili s ukupno četiri stambene jedinice. Apartman se nalazi na drugom katu te ima ukupnu stambenu površinu od 146,25 m. Raspored prostora obuhvaća....

 
 
 
  Stan, OPATIJA, Centar, 1.000.000 €, 144,00 m2 cca 6940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u Opatiji, u zoni Punta Kolova, prodaje se vrhunski opremljen stan površine 144 m², smješten na drugom katu moderne urbane vile.Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dodatnog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnina na 150 m2 najnovije 2.kat (9)
  • nekretnina na moru najnovije 2.kat (15)
  • nekretnina na moru 150 m2 2.kat (14)
  • nekretnina na moru 150 m2 najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com