• GoHome Professional
nekretnina na moru 130 m2 zadnjih 14 dana što manj - GoHome
  • nekretnina na moru 130 m2 zadnjih 14 dana što manj - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru 130 m2 zadnjih 14 dana što manje

  • Za upit "nekretnina na moru 130 m2 zadnjih 14 dana što manje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 4.590 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 380000 eura
    • do 480000 eura (prosječna cijena)
    • do 580000 eura
    • do 4800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lođa
    • opremljen
    • park
    • okućnica
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, VIS, 700.000 €, 121,00 m2 cca 5790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Za sve one koji žele uživati u miru i tišini, okruženi u ljepoti netaknute prirode, te u kristalno čistom i bistrom moru, a istovremeno biti u neposrednoj blizini svih gradskih sadržaja koje otok Vis pruža, ova kuća koja je na prodaji sa zemljištem je onda idealna za Vas. Troetažna....

 
 
 
  Kuća, BIOGRAD NA MORU, 333.000 €, 118,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.c21.hr

Na prodaju je samostojeća kuća površine 118 m2 smještena u Biogradu na Moru, na mirnoj lokaciji jugozapadne orijentacije. Ova nekretnina ističe se parcelom veličine 582 m2 koja omogućuje privatnost i brojne mogućnosti uređenja vanjskog prostora prema željama budućeg vlasnika. Kuća....

 
 
 
  Stan, VODICE, 588.000 €, 119,10 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj, mirnoj lokaciji u Vodicama, u neposrednoj blizini mora i plaže, prodaje se komforni stan S4 smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje. Zgrada je orijentirana prema jugozapadu, što osigurava obilje dnevnog svjetla, a pogled se pruža prema borovoj šumi i moru. Centar....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru 130 m2 zadnjih 14 dana što manje'
700.000 €
714.500 €
622.000 €
  Stan, PRIVLAKA, 665.000 €, 126,00 m2 cca 5280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA U PRVOM REDU DO MORA - PRIVLAKAU ponudi je luksuzni projekt novogradnje smješten u Privlaci, atraktivnom turističkom mjestu u neposrednoj blizini Zadra. Privlaka je poznata po razvedenoj obali, brojnim pješčanim plažama i plitkom moru, što omogućuje dužu kupališnu....

 
 
 
  Stan, BIOGRAD NA MORU, 550.000 €, 127,88 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ovaj novi trosobni stan nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade u Biogradu na Moru, na svega 130 m od plaže i 1,2 km od centra grada. Zbog prostranog rasporeda i pripadajućeg vrta, stan predstavlja izvrsnu priliku za obiteljski život, odmor ili ulaganje u nekretnine uz more. Raspored....

 
 
 
  Stan, UMAG, 622.000 €, 128,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZAN STAN S2 ? UMAG - OKOLICA ? 150 m OD MORA Umag je jedno od najpoželjnijih mjesta na zapadnoj obali Istre ? poznata po kristalno čistom moru, uređenim plažama, luksuznim resortima i opuštenom mediteranskom načinu života. Ovo šarmantno primorsko mjesto nudi savršen spoj prirode,....

 
 
 
  Stan, CRES, 599.000 €, 135,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

Cres, Melin, ekskluzivan stan 135 m², drugi red do mora.Na prodaju je luksuzan stan smješten u najatraktivnijoj i najbližoj zgradi moru na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Cresu, svega 90 metara od plaže.Stan se nalazi na drugom katu moderne zgrade te se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, FINIDA, 695.000 €, 138,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

LUKSUZAN STAN S4 ? UMAG - OKOLICA ? 150 m OD MORA Umag je jedno od najpoželjnijih mjesta na zapadnoj obali Istre ? poznata po kristalno čistom moru, uređenim plažama, luksuznim resortima i opuštenom mediteranskom načinu života. Ovo šarmantno primorsko mjesto nudi savršen spoj prirode,....

 
 
 
  Stan, UMAG, 695.000 €, 138,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, STON, 525.000 €, 140,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Potpuno namještena luksuzna vila s pet spavaćih soba i bazenom ? Hodilje, Pelješac Probudite se uz miris soli i blagi povjetarac koji donosi svježinu Malostonskog zaljeva izravno u vaše spavaće sobe. Ova nekretnina nije samo kuća na moru, već rijetka prilika da posjedujete mir koji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com