• GoHome Professional
nekretnina na moru 100 m2 zadnjih 14 dana što veće - GoHome
  • nekretnina na moru 100 m2 zadnjih 14 dana što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru 100 m2 zadnjih 14 dana što veće

  • Za upit "nekretnina na moru 100 m2 zadnjih 14 dana što veće" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.819 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SVETI FILIP I JAKOV, 387.920 €, 96,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.crozilla.com

Dvije manje, luksuzne stambene zgrade/urbane vile, Sveti Filip i Jakov nedaleko Biograda na moru i Zadra. Zgrade imaju po 6 stambenih jedinica (dvije po etaži). Prva zgrada je u fazi izgradnje, a predviđeni završetak planiran je do kraja 2026. god. (najkasnije do proljeća 2027. god.).....

 
 
 
  Stan, PRIVLAKA, 540.000 €, 107,60 m2 cca 5020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA U PRVOM REDU DO MORA - PRIVLAKA U ponudi je luksuzni projekt novogradnje smješten u Privlaci, atraktivnom turističkom mjestu u neposrednoj blizini Zadra. Privlaka je poznata po razvedenoj obali, brojnim pješčanim plažama i plitkom moru, što omogućuje dužu kupališnu....

 
 
 
  Stan, LABIN, 250.000 €, 105,72 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samo u ponudi naše agencije nalazi se prekrasan dvoetažni stan smješten na 2. katu stambene zgrade u jednom od najljepših turističkih mjesta istočne Istre ? Rabac. Poznat po kristalno čistom moru, prekrasnim plažama i mediteranskom ugođaju, Rabac je idealno mjesto za odmor, život....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru 100 m2 zadnjih 14 dana što veće'
470.000 €
350.000 €
576.000 €
  Stan, ROGOZNICA, 311.950 €, 105,60 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ROGOZNICA - Dvosoban stan s vrtom i pogledom na more Stan se nalazi u Rogoznici, prekrasnom obalnom gradu poznatom po opuštenom dalmatinskom načinu života, kristalno čistom moru i mirnoj atmosferi. Lokacija i prednosti Za samo nekoliko minuta hoda možete doći do prekrasnih plaža,....

 
 
 
  Stan, MEDULIN, 401.500 €, 104,93 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo ekskluzivnu novogradnju modernog dizajna udaljenu samo 300 metara od obale Jadranskog mora u Medulinu! Ova nekretnina oduševljava kombinacijom suvremenog stila i blizine moru, čineći je pravim čudom Mediterana. Medulin, nekad ribarsko mjesto, sada je procvjetalo u moderno....

 
 
 
  Kuća, BENKOVAC, 401.980 €, 101,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderne dvojne kuće s bazenom u Kakmi, Benkovac U mirnom okruženju Kakme, u blizini Biograda na Moru, prodaju se dvije moderne dvojne kuće s bazenom. Svaka kuća nudi komforan raspored i visoku kvalitetu gradnje, idealnu za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVIGRAD, 419.000 €, 98,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Novigrad, Stan u prizemlju s okućnicom 500 m od mora Stan u Novigradu, smješten u prizemlju zgrade s ukupno osam stanova, pruža idealnu kombinaciju blizine moru i komfora života u manjoj zajednici. Ovaj elegantan stan s dvije spavaće sobe i dva kupatila nudi udobnost i luksuz. Posebnu....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 409.206 €, 97,43 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, SVETI PETAR, 423.000 €, 94,08 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SV. PETAR NA MORU - S7 LUKSUZAN PENTHOUSE S KROVNOM TERASOM I POGLEDOM NA MORE 94,08m2 Stan se nalazi u stambenoj zgradi s ukupno devet stanova. Zgrada je smještena samo 200 metara od mora i plaže. PENTHOUSE S7 sastoji se od: ULAZNI PROSTOR: 3.30 m² DB + BLAGOVAONICA + KUHINJA: 22.14....

 
 
 
  Stan, SVETI FILIP I JAKOV, 298.608 €, 93,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan u NOVOGRADNJI / zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj lokaciji u blizini mora u mjestu Sv. Petar na moru. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, i ima pogled na more, a udaljenost do plaže je svega 150 m!! Sa objekta se pruža nevjerojatan....

 
 
 
  Kuća, GALOVAC, 88.500 €, 93,00 m2 cca 950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA ZA INVESTICIJU!!! Prodaje se stara kamena kuća u Galovcima kraj Zadra koja ima uvjerenje da je sagrađena prije 15.veljače 1968. godine. Mjesto Galovac je udaljeno 10km od sukošana,13km od Bibinja, 17km od Zadra, te 20km od Biograda na Moru. Sve češće ljudi grade kuće u zaleđu....

 
 
 
  Stan, ŽABORIĆ, 350.000 €, 91,73 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....