• GoHome Professional
nekretnina na moru što veće pala cijena dvorište - GoHome
  • nekretnina na moru što veće pala cijena dvorište - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru što veće pala cijena dvorište

  • Za upit "nekretnina na moru što veće pala cijena dvorište" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.435 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (prosječna površina)
    • barem 150 m2
    • 180 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-8%

Promjena cijene sa 595.000 € na 550.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, BIOGRAD NA MORU, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.11.2025 - 595.000 €
14.03.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.crozilla.com

Ekskluzivno prodajemo obiteljsku kuću katnicu u užem centru grada Biograda na moru. Ukupna površina kuće iznosi 200 m2 na parceli od 455 m2. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i kata. Podrum je u naravi sve jedna prostorija od 22 m2 koje služi kao ostava, a može biti i kao vinski....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 1.495.000 € na 1.349.000 € - 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VODICE, 1.349.000 €, 350,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.01.2026 - 1.295.000 €
12.04.2026 - 1.495.000 €
23.04.2026 - 1.349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća na moru u Vodicama.Kuća ima građevinsku i uporabnu dozvolu,.građena 2013.god.Bavi se turizmom u 5 smještajnih jedinica..Ima 6 parkirnih mjesta, spremište za bicike, ljetnu kuhinju uz roštilj., te stan za budućeg vlasnika ili sl. Dvorište je pokockano i sve pokriveno hladovinom....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 495.000 € na 469.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POLAČE, 469.000 €, 280,00 m2 cca 1680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 549.000 €
14.03.2026 - 530.000 €
21.03.2026 - 495.000 €
06.05.2026 - 469.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasna samostojeća kuća s bazenom u Donjoj Jagodnji, zaleđe Biograda Lokacija i parcela: Donja Jagodnja, Općina Polača, Zadarska županija Površina kuće: 280 m Površina parcele: 1.111 m Udaljenosti: 10 km od Biograda na moru, 30 km od Zadra, 25 km od Zračne luke Zadar Raspored i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru što veće pala cijena dvorište'
440.000 €
 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, NOVI VINODOLSKI, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 320.000 €
07.02.2026 - 290.000 €
25.04.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX centar nekretnina u svojoj ekskluzivnoj ponudi predstavlja potpuno obnovljenu kamenu kuću u Novom Vinodolskom, smještenu u samom srcu stare gradske jezgre. Ova renovirana kuća na moru obnovljena je 2025. godine te spaja autentičan mediteranski stil s modernim standardima stanovanja.....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 350.000 € na 340.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 340.000 €, 83,48 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 350.000 €
25.03.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Jadrija je popularno naselje smješteno između Šibenika i Vodica. Idealno za obitelji i one koji traže odmor u prirodi uz cvrkut ptica i borovih šuma. Poznata je po bistrom moru i svojim prirodnim plažama (pješčane, šljunčane, blizina divljih plaža i pecališta na rubovima). Idealna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr